Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMarch 28 2024 17:29:27

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо переможців міського конкурсу "Космічні фантазії"

І місце - Дугіна Наталя (5-А)

ІІ місце - Кошман Герман (6-А)

Бажаємо успіхів!

ЗУСТРІЧ 5-Б У ВІЙСЬККОМАТІ
ЗУСТРІЧ З ВОЛОНТЕРАМИ/5-Б

Учні 5-Б класу зустрілися з волонтерками Мілою Юрченко та Оленою Щасливою.Гості разом з Немлій Лідією (юною волонтеркою з 5-Б) розповіли про особливості їх роботи. Гімназисти разом з батьками не залишилися байдужими: передали діткам з лікарні "Книгу мрій", яку самі започаткували, записали там свої мрії і запропонували дітям продовжувати записи у книзі. Разом з батьками гімназисти напекли печіво для людей похилого віку і передали їх добудинку людей похилого віку. Класний керівник - Гуцул Марія Володимирівна

ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ З ПРИРОДОЗНАВСТВА - 5 КЛАСИ/ ВЧ. БУКОВА Т.А.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Колосовська Вероніка (5-Б) посіла І місце на Міжнародному турнірі з спортивних танців, що проходив у м.Львів

5 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Вітаємо ученицю 5-Б класу Немлій Лідію та психолога Янішевську Оксану Володимирівну!

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ

Участь у міжнародному проекті

«Голодомор, Голокост, Гулаг –

трагедії ХХ століття на українській землі.

Злочини тоталітарного режиму проти народу та людини».

Миколаївська гімназія №3 приймає участь у міжнародному проекті «Голодомор, Голокост, Гулаг – трагедії ХХ століття на українській землі. Злочини тоталітарного режиму проти народу та людини». Проект започаткований завдяки підтримці Фонду прав людини Міністерства Закордонних Справ Королівства Нідерландів та за допомогою Інституту Юдаїки м.Київ. Гімназія була залучена до проекту завдяки МОІППО.

Мета проекту: виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства, шляхом вивчення єврейської історії і культури.

В рамках проекту учні гімназії були залучені до освітнього семінару і участі у виставці «Анна Франк. Уроки історії». Учнівський і учительський колектив гімназії прийняв участь в проекті тому, що розділяє точку зору організаторів: ми відповідаємо за формування громадянського суспільства, в якому не може бути місця тоталітаризму, який несе загрозу для людини і суспільства в цілому. Участь в проекті і виставці – це ще одна сходинка до розуміння помилок минулого і необхідності пошуку гуманних шляхів в майбутнє: без агресії, катастроф і геноцидів. Наша мета: «Щоб почули і знали всі…»

«Той, хто не знає и не пам’ятає свого минулого, приречений, щоб пережити його знову» (Джорж Сантаян – американський письменний і філософ).

Учні гімназії Гандюк Іван, Гулій Поліна, Коломойченко Катерина (9-Б кл.) пройшли навчання на семінарі і стали екскурсоводами на виставці «Анна Франк. Уроки історії». Ця виставка – діалог. Діалог між тими, хто жив в ХХ столітті, хто був народжений для життя, кохання, щастя, і чиє життя було безжалісно розтоптане катастрофами ХХ століття і тими, хто живе зараз, у ХХІ столітті. Нам потрібно побудувати простір, захищений від політичних, міжетнічних, міжконфессіальних конфліктів, - світ, в якому гуманістичні цінності стануть основою законодавчих норм в нашій державі і людяних відносин в суспільстві.

Наші екскурсоводи проводять екскурсії-розповіді про маленьку дівчинку Анну Франк, яка пережила всі жахи Голокосту. Вона написала щоденник, який сьогодні знає весь світ. В ньому вона, зовсім маленька, така, як наші гімназисти, осмислює трагедію своєї родини і задає питання: чому це сталося з нею, з її родиною, її країною і чи могло бути інакше, і хто винен, що не сталося інакше. Своїм щоденником, своїми спогадами, своїми роздумами вона закликає нас сьогоднішніх не допустити повторення трагедії. Адже трагедія єврейського народу є трагедією і українського народу. Під час Другої світової війни на теренах України загинуло 1 мільйон євреїв. Саме на нашій землі розгорнулися найбільші криваві жнива фашизму.

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ/ 5 КЛАСИ

5-А та 5-Б класи зустрілися з військовослужбовцями 36 окремої бригади морської піхоти. Спілкування було дуже цікавим та змістовним.Щиро дякумо захисникам за відповіді на питання дітей.Учні з батьками підготували захисникам обереги - ляльку-мотанку та вишитий рушник.

ГОДИНА ПРАВОВИХ ЗНАНЬ/7-А

7-А клас пишається багаторічною дружбою з бійцем АТО, головним сержантом мінометної батареї 2 десантно-штурмового батальйону 79 окремої десантно-штурмової бригади ПЛОТНІКОВИМ Артемом Олеговичем. Вітаємо з професійним святом і віримо в МИР на Україні.

Сьогодні (07/12) в учнів 7-А класу — година правових знань, яку проводить майор поліції Шевченко Ольга Миколаївна. Як працює сучасна поліція? Яка специфіка роботи відділу боротьби з торгівлею людьми? На ці питання дала відповідь майор Головного Управління Національної поліції в Миколаївській області.

Дякуємо, Олено Миколаївно, за щирість і професіоналізм. .

КВЕСТ "У ПОШУКАХ СКАРБІВ"/6 класи

Фоторепортаж з місця подій.