Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаJuly 09 2020 01:36:46
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу
Порядок реагування на випадки булінгу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Ми на Facebook
Ми на Facebook
Ми на Facebook
СТУДЕНТИ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА ЗНОВУ В ГОСТЯХ У ГІМНАЗИСТІВ

Другий рік студенти Української академії лідерства діляться своїми знаннями і вміннями з гімназистами. Цього разу в 11 класі розмова пішла про лайфахи самоосвіти, що зацікавило випускників, адже це - можливість більш ефективної підготовки до ЗНО.

Учні 10-А класу дізналися про досвід волонтерства в різних країнах і зраділи, що одна із студенток минулого року мала позитивний досвід підготовки в Києві фольклорного дійства «Меланкування». А ідея соціального проекту десятикласників (у рамках цьогорічної гімназійної КТС «Добрі справи» ) саме у цьому полягає. Тож знайшлися дружні душі для доброї творчої справи.

Учні 9-А класу із задоволенням продовжили тренінгові вправи на командоутворення, які вони вподобали ще минулого року.

Тож зустрічі гімназистів зі студентами - лідерами були і цікаві, і корисні.

ДНВР Колесніченко Н.Ф.

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (06.11.2016 – 06.12.2016 )

24 листопада в гості до учнів 5-х класів завітали фахівці Управління патрульної поліції міста Миколаєва. Рябокінь Юлія Генадієвна розповіла про діяльність патрульної служби, пригадали з гімназистами правила дорожнього руху та номера телефонів виклику екстрених служб. Активізувалися діти, коли побачили «викрадання» свого однокласника і тому правила особистої безпеки, поведінка у різних несподіваних ситуаціях зацікавили дітей найбільше.

Захід організувала класний керівник 5-Б класу Савчук Наталія Олександрівна. Дякуємо Вікторії Іванівні - мамі учениці Ніколенко Яни, за запрошення фахівців для зустрічі з п’ятикласниками.

Лінійка до Дня гідності

21 листопада – ДЕНЬ ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

Україна – це територія гідності й свободи. Українці прагнуть жити в європейській країні. Це бажання справжніх патріотів. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Хвилиною мовчання гімназисти вшанували пам'ять про всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.

Флешмоб об’єднав учнів 8-А,7-А,8-Б, 6-А, 10-Б та 7-Б класів. Готується фільм про те,якими були виступи класних колективів.

Дякуємо ведучим лінійки: Адовій Єлизаветі та Калинці Поліні - ученицям 11-Б класу.

Життя класної родини

Представники Міністерства інформації учнівського самоврядування 10-А класу ( класний керівник Ісаханян О.О.) підготували фотозвіт про життя класної родини протягом І чверті. Презентація відбулася на класних зборах та на батьківських зборах.

День української мови і писемності (9 листопада 2017р)

Лінійка «Мова єднає народ!»

8-00

Диктант національної єдності

1-й урок

Всеукраїнський диктант національної єдності (9-А,10-Б)

12-30

Флешмоби «Спілкуймося українською», «Одягни вишиванку»

Протягом дня

Проведення I етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

14-00

Інформаційний стенд «Цікаві факти про українську мову»

08-09.11.17


Фольклорне свято «В’язанка пісень народних»:

- 5-Б,6-Б,10-Б,7-А

- 5-А,6-А,8-А,8-Б,7-Б


5урок

6 урок

Виставка – презентація книжок до Дня української писемності та мови «Таємниці мови»

08-09.11.17

День Захисника Вітчизни

В день Захисника Вітчизни учасники-воїни АТО провели для учнів 10-А, 10-Б та 11-А класів урок мужності. Зустріч організувала класний керівник 10-Б класу Склярук Оксана Володимирівна. Гімнасти 6-Б класу подарували бійцям вірші, стіннівки, листи.

Ярмарок

Дякуємо класним родинам 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А, 11-х класів за участь в осінньому ярмарку. Особливо хочемо відзначити відповідальне ставлення та хорошу організацію класних колективів 7-А, 5-А, та 6-А класів. Хочемо подякувати учням 11-А класу за відкриття ярмарку, а також класним колективам 6-Б, класний керівник Плахута Наталя Ярославівна і 8-Б, класний керівник Нікіфорова Оксана Валеріївна за проведення козацьких забав і веселих ігор, створення фотозони та дівчаткам із 5-Б за проведення майстер класу з орігамі. Сподіваємось, що і надалі класи будуть такі ж активні у гімназійному житті.

Від щирого серця

На початку жовтня учні всіх класів долучилися до міської благодійної акції «Від щирого серця». Були зібрано продукти харчування, теплий одяг, ліки, листівки передали через волонтерів до зони АТО. Гімназійна родина вірить, що наші теплі і щиросерді подарунки зігріють серця воїнам АТО. Ми висловлюємо подяку та низький уклін нашим солдатам і бажаємо: «Повертайтеся живими!».

Запали надію

Гімназисти приєдналися до міської акції «Запали надію в серці», головним завданням якої було виготовлення рушників «Візерунки миру та єднання», які оберігатимуть воїнів. На рушниках діти і батьки вишили ще й побажання бійцям, такі як «Повертайеся живими!», «Ми на вас чекаємо!». На урочистій лінійці, присвяченій Дню Захисника Вітчизни гімназисти подарували Воїнам АТО рушники, а решту передали до Клубу юних моряків- оргкомітету міської акції .

Олімпійський тиждень

З 7 по 14 вересня в гімназії проходили заходи Олімпійського тижня. В програмі тижня проведено виставку малюнків Олімпійської тематики і листівок на тему «Олімпійці України і Миколаївщини» учнів 5-10 класів, конкурс стіннівок на Олімпійську тематику серед 5-6 класів, змагання з шахів для учнів 5-10 класів, змагання з стрибків у довжину з місця (6-10 класи)

Заходи розпочалася урочистою лінійкою (підготували учні 11 класів), де було оголошено програму Олімпійського тижня та відзначено юних спортсменів гімназії. 12 вересня відбувся Олімпійський урок, підготовлений учнями 11 класів для учнів 5 класів. П’ятикласникам було представлено історію виникнення Олімпійських ігор, Олімпійського руху із використанням мультимедійних матеріалів.

Урок закінчився спортивною ігровою вікториною та виступом чемпіона Європи з боксу Бенюха Дмитра, учня 9-А класу гімназії. Протягом тижня для учнів 5-7 класів проводилася музична ранкова гімнастика на подвір’ї гімназії, а в холі працювала виставка книжок, присвячена Олімпійському тижню.

Сторінка 53 із 68 << < 50 51 52 53 54 55 56 > >>
Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Ми на Facebook

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться