Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMarch 29 2024 14:54:45

ФОТОРЕПОРТАЖ З УРОКУ ПРАЦІ 5 КЛАС
А ГАМЛЕТ ДІЙСНО ВІЧНИЙ...

ФОТОРЕПОРТАЖ З УРОКУ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ В 10 КЛАСАХ.

Режисери-постановники, реквізитори і виконавці - учениці 10-Б класу: Клименкова Марія, Петренко Поліна, Морикіна Яна, Мартинюк Христина. Вчитель - Огіренко Олена Олегівна

МІСЯЧНИК З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (05.11-05.12)

Матеріали класним керівникам до місячника з безпеки життєдіяльності

ПЕРЕЙТИ

НА ГОСТИНУ ДО...БАЙКИ!

Урок зарубіжної літератури у 6 класі перетворився сьогодні на театральні підмостки, де учні залюбки представляли свої інсценівки улюблених байок Езопа, І.Крилова, Л.Глібова, П.Глазового і навіть сучасних байок, написаних самими гімназистами. Вчитель - Огіренко Олена Олегівна

6-Б ПИШАЄТЬСЯ!

Кононова Крістіна - трикратна призерка чемпіонату України з синхронного плавання "Українська зіронька"!

7-Б ВІТАЄ СВОГО ПЕРЕМОЖЦЯ!

7-Б вітає свого переможця Владислава Полуектова! Із поверненням, наш чемпіон!

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ПИСЕМНОСТІ

21 листопада гімназія святкувала День української мови і писемності. Після урочистої лінійки вся гiмназiйна взяла участь у мовній інтерактивній грi "Збери кирилицю".За умовами гри, кожен клас виконував лінгвістичне завдання, після успішного виконання якого отримував букви первісної кирилиці, а представники вiд класу розмiщували лiтери на загальному стендi. Першими стали 10-А, 11-Б і 5-А класи й отримали солодкi подарунки. Так веселим гуртом ми зібрали нашу праабетку.

Також у цей день традиційно розпочався Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, учні старших класів приєдналися до написання Всеукраїнського радiодиктанту національної єдності, а наймолодшi гiмназисти, учнi 5 класiв, порадували всiх яскравими малюнками про рiдну мову.

Напередоднi свята учитель зарубiжної лiтератури, психолог гiмназiї Янiшевська О.В. та учнi Гiль Анна (10-А) i Цацук Марiя (9-А) виступили на мiськiй науково-практичнiй конференцiї «Проблеми бiлiнгвiзму пiвденних регiонiв України».

ВІТАЄМО - МАН!

Вітаємо

учнів 9-х класів, які зараховані слухачами Миколаївського територіального відділення

Малої академії наук України!

1. Попадіна Ю. – секція «Історія України».
  2. Гусаренко Ю. – секція компютерних наук.
  3. Семенова К. – секція «Загальна біологія».
  4. Скіданова К. – секція «Медицина».
  5. Колодій Н. - секція «Медицина».
  6. Алєйнік О. - секція «Медицина».
  7. Потапенко М.  – секція «Психологія».
  8. Буслаєва О. - секція «Психологія».
  9. Міцик М. - секція «Психологія».
  10. Цацук М. – секція «Мистецтвознавство».

Успішної  діяльності!

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ З ПЕРЕМОГАМИ!!!

Полуектов Владислав, 7-Б клас - ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ В УГОРЩИНІ ТА СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ З КАРАТЕ

Стахорський Анатолій, 7-А класПосів почесне 1 і 3 місце  клубу Fortis, карате.

ВОЇНИ СВІТЛА МИКОЛАЇВЩИНИ

«Воїни світла Миколаївщини»

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 30.09.2014 № 30137 721-14 щодо героїзації осіб, які віддали життя за Україну та належного вшанування їх пам’яті, відповідно до листа Миколаївської облдержадміністрації від 24.10.2018 № 1941/25-05-51/6-18 «Про вшанування пам'яті миколаївців, які віддали життя за Україну» вам представлено електронну версію книги «Воїни світла Миколаївщини» для використання під час проведення виховних заходів патріотичного спрямування.