Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 06:28:10

УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У МІСЬКОМУ СВЯТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ - 14 ЖОВТНЯ

Учні 5-А класу (класний керівник Волошина Олена Олександрівна) разом з батьками виготовили святкові відзнаки і вітали військовослужбовців та учасників бойових дій

Учні 11-б класу (класний керівник Янішевська Оксана Володимирівна) разом з батьками залучилися до міського патріотичного флешмобу виконання Гімну України.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника України — державне святo, що відзначається в Україні 14 жовтня. Дякуємо всім мужнім героям за наше сьогодення.

• Лінійка (5-11класи)

• Уроки мужності

• Зустрічі з учасниками бойових дій на Сході України (учні 8-А,9-А,11-Б класів)

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

12 жовтня гімназійна родина відзначала День Українського козацтва.

• Концерт гурту «Вільні козаки» Миколаївської обласної філармонії (5- 6кл)

• «Веселий ярмарок – Гарбуз- fest!». Виступ драматичного гуртка гімназії ( учні 9-х класів, керівник гуртка Литовченко Ольга Михайлівна)

• Осінній благодійний ярмарок (5-11класи)

• Фотозони «Осінні сюрпризи»

• Майстер-клас з виготовлення «гарбузиків» із паперових модулів у техніці орігамі ( проводила Крицька Ліля, 6-Б)
  • МІСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКУ «Я ХОЧУ ЖИТИ В ЯКІСНОМУСВІТІ»

Учасники конкурсу від гімназії:

7-Б клас - Слесаренко Любов, Колесниченко Тетяна, Борисова Марія, Смирнова Наталя, Савун Юліанна.

11-А клас - Краєва Єлизавета

Бажаємо успіху учасникам конкурсу!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ міського

етапу обласного конкурсу

творчих робіт «Я – патріот України»

І вікова категорія (13-15 років).

І місце:

Гулій Поліна, учениця 9-б класу гімназії № 3, керівник Литовченко Ольга Михайлівна

ІІ вікова категорія (15-17 років).

ІІІ місце:

Краєва Єлизавета, учениця 11-А класу гімназії № 3, керівник Литовченко Ольга Михайлівна

МІСЬКА АКЦІЯ «ЗАПАЛИ НАДІЮ В СЕРЦІ!»

Головним завданням акції є створення миколаївськими школярами вишиваних оберегів, а саме хустин «Дарую воїну хустину, щоб на війні він не загинув», які оберігатимуть воїнів.

Хустина повинна бути розміром 30 см*42 см та мати вишиті орнаменти/

Хустки мають бути готові до 24 жовтня .

Хустина, подарована воїну – оберіг для нього в бою!

АСМ ПРИВІТАЛИ УАЛ З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ

У суботу 6 жовтня учасники соціального гімназійного проекту «Агенти Святого Миколая»:

Бешляга Ірина,

Бєлякова Марія,

Ярошевська Валерія,

Фатянова Владислава,

Конончук Анастасія,

Мельник Олександра,

Петричекнко Христина привітали з початком нового навчального року студентів Української академії лідерства. Вже третій рік цей громадсько-активний заклад активно діє в Миколаєві. Цього року студентами миколаївського осередку стали 40 представників із 16 областей України, що протягом 10 місяців будуть проходити програму особистісного та громадського розвитку.

Минулого навчального року гімназисти та вчителі Миколаївської гімназії №3 залучилися до р еалізації більшості проектів УАЛу: «Змінотворці», «Слідами Святого Миколая», «МикоКошик», «Суботня Академія для школярів», Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства. «Уалівці» навчили гімназистів виконанню старовинних народних танців «Гречаники» та «Картопля» і під час весняного гімназійного ярмарку класи об’єдналися у загальногімназійні танці та гаївки.

Тож і цього року очікуємо багато спільних цікавих справ!

ЕКСКУРСІЯ НА ЗАПОРІЗЬКУ СІЧ / 9-Б,10-А

6 жовтня - чудового суботнього осіннього дня наш клас, разом з учнями 10А класу, відвідав чудове місто – Запоріжжя. Ми відвідали музей ретро-автомобілів, плавали на катері навколо о.Хортиця, побували на Запорізькій Січі и побачили, на що здатні справжні українські козаки. Місто зустріло нас гарною погодою та привітними людьми. Прогулянка містом подарувала нам зустріч із дивовижними краєвидами Запоріжжя та його визначними місцями. Ми побачили Запорізьку ГРЕС, спостерігали за тим, як працюють її шлюзи, були вражені різницею у рівні води з обох її сторін!

Ми чудово провели час, багато сміялися, зустріли нових друзів і поїхали додому з найчудовішими враженнями!!!

Дякуємо нашим батькам та класним керівникам Никіфоровій Оксані Валеріївні та Маханьковській Людмилі Йосипівні за організацію чудової подорожі.

Буслаєва Олександра,9-Б клас

ОН-ЛАЙН ФЕСТИВАЛЬ КЛАСНИХ КУТОЧКІВ

Рада міністрів визначила лауреатів фестивалю:

номінація

переможці

Дякуємо учням і батькам, що створювали куточки

«Серце класу»

7-А

«Творчий фото звіт»

9-Б

Краща інновація

5-А, 7-Б

Збереження гімназійних традицій

5-Б, 6-А

Збереження народних традицій

6-Б, 10-Б

10-Б: Цимбал Настя, Бородич Ліза,   Кулик Дар’я, Бойчук Аліна,

6-Б: Подяка Кононовій Лідії Володимирівні (мама Кононової Крістіни) і дівчатам Крицькій Л., Ніколенко Я., Осадчій Я.

Креативний підхід

9-А

Карпова Дар’я, Кирилова Марія

Творчий тріумф

10-А

11-Б

Антонова Варвара, Євсєєва Марія, Родіна Дар’я

ДЯКУЄМО десятикласницям - представникам Ради міністрів учнівського самоврядування: Бондарук Софії та Романчук Насті за організацію фестивалю.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

ДЯКУЄМО учням 11-х класів ( за підготовку «цікавинок» святкового дня: фотозон, кафе, караоке, флешмобу та інших сюрпризів.

ДЯКУЄМО учням за підготовку святкового концерту:

6-Аклас: Сікарьов Михайло, Іванченко Юлія, Маковій Настя

9-Б клас: талановитим хлопцям і дзвінкоголосим дівчатам.

10-А клас: ведучі свята Волошин Дмитро і Ярошевська Валерія, дзвінкоголоса Бєлякова Марія

Яскравим дівчатам 11-А класу за хореографічну композицію «Вчителька»

Креативним учням 11-х класів за підготовку святкового відео – привітання вчителям.