Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаNovember 29 2020 09:54:23
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу
Порядок реагування на випадки булінгу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ONLINE-ЛІНІЙКА
ЛІНІЙКА
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Ми на Facebook
КОНКУРСИ
КОНКУРСИ
Ми на Facebook
Ми на Facebook
Загальна Інформація

Миколаївська гімназія №3 – загальноосвітній навчальний заклад ІІ -ІІІ ступеня, створений як заклад с посиленим вивченням окремих предметів, відповідно до профілю на підставі рішення Миколаївської міської ради №3/12 від 24.07.1998р. У закладі 14 класів, 447 учнів. Мова навчання - українська.


Допрофільна підготовка здійснюється за рахунок варіативної частини теж з 5 класу – учні мають можливість відвідувати факультативи з предметів філологічного циклу (англійська, німецька, французька, російська мови).

За роки своєї успішної діяльності наш педагогічний колектив посів гідне місце серед інших загальноосвітніх навчальних закладів міста. За висновками Миколаївської обласної регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Миколаївська гімназія №3 у 2014 році була визнана атестованою «на відмінно», з відзнакою.

У гімназії працює команда професіоналів: 24 - вчителі вищої категорії, 11 - вчителі зі званням «старший учитель», 6 - «учителі-методисти».

Серед наших учителів — призери Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”, конкурсу “Нове ім'я”; переможці конкурсу “Класний керівник року".

Щорічно більшість випускників гімназії має високі результи зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії, англійської мови, математики. Загальний показник результатів ДПА (ЗНО) 2019-2020 н.р.: КЯ української мови – 89%, історії України – 88%, англійської мови – 91%, математики – 73%.

За роки свого існування гімназія створила достойну МТБ: відповідно до сучасних вимог обладнані 24 навчальних кабінетів, у кожному є комп'ютер, в більшості – мультимедійний комплекс (проектор, екран, ноутбук, комп’ютерна камери, документ – сканери); працює модернізований кабінет біології, який має сучасне лабораторне обладнання (мікроскопи, лабораторні та препарувальні набори, зразки мікропрепаратів) та мультимедійні засоби навчання (ноутбук, цифрова камера для мікроскопа) для кабінету біології, що підвищить якість навчання за рахунок продуктивної роботи на уроці, активізує пізнавальну діяльність. Запорука успіху у вивченні іноземних мов – це лінгафонний кабінет, обладнаний сучасним комплексом звукотехнічного, акустичного, мультимедійного й програмного забезпечення для ефективного вивчення учнями іноземних мов. Високошвидкісний Інтернет, вай-фай гімназії – це необмежені можливості бути відкритими для навчання, оперативно одержувати інформацію та обмінюватись досвідом. Гордістю закладу є кабінет-театр: оснащений сучасною мультимедійною технікою кабінет літератури; це мала сцена для впровадження театральної педагогіки в освітньому процесі. Гімназійне подвір’я дуже красиве й затишне. Особливість - спортивний комплекс із сучасними тренажними спорудами: улюблене місце відпочинку гімназистів і вчителів.

Гімназія створена в Корабельному районі м. Миколаєва як заклад, який дає можливість учням отримати освіту високоінтелектуального і культурного рівня.


1. Сертифікація

2. Статут гімназії

3. Структура та організація управління

4.Кадровий склад

5. Територія обслуговування, закріплена за закладом.

6.СКАН ЛІЦЕНЗІЇ

7.МЕРЕЖА КЛАСІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №3

8. ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 5-9 КЛАСИ ТУТ

9.ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 10-11 КЛАСИ ТУТ

10. Результати моніторингу якості освіти

11. Звіт директора - 2020р.

12.Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення

Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Ми на Facebook

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться