Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаSeptember 18 2019 00:04:45
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення
Я маю право

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
Загальна Інформація

Миколаївська гімназія №3 – загальноосвітній навчальний заклад ІІ -ІІІ ступеня, створений як заклад с посиленим вивченням окремих предметів, відповідно до профілю на підставі рішення Миколаївської міської ради №3/12 від 24.07.1998р. У закладі 14 класів, 447 учнів. Мова навчання - українська.


Гімназія має чітку систему профільної освіти: з 5 класу гімназисти вивчають другу західноєвропейську мову (німецьку або французьку), допрофільна підготовка здійснюється за рахунок варіативної частини теж з 5 класу – учні мають можливість відвідувати факультативи з предметів філологічного циклу (англійська, німецька, французька, російська, болгарська мови). У 8-9-х класах організоване поглиблене вивчення англійської мови; 10-11-ті класи обрали лінгвістичний профіль.

За роки своєї успішної діяльності наш педагогічний колектив посів гідне місце серед інших загальноосвітніх навчальних закладів міста. За висновками Миколаївської обласної регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Миколаївська гімназія №3 у 2014 році була визнана атестованою «на відмінно», з відзнакою.

У гімназії працює команда професіоналів: 63% вчителів гімназії мають вищу категорію, 33% - вчителі зі званням «старший учитель», 14% - «учителі-методисти».

Серед наших учителів — призери Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”, конкурсу “Нове ім'я”; переможці конкурсу “Класний керівник року".

Учні гімназії –призери олімпіад різного рівня, учасники і призери міських і обласних турнірів з географії, біології, хімії, основ правознавства, конкурсу-захисту НДР при МАН, мовно-літературних конкурсів і предметних інтелектуальних конкурсів різного рівня. Сьогодні наші випускники відомі своїми визначними здобутками у всіх сферах життєдіяльності суспільства не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Гімназія не залишає лідерських позицій в українській мові (за підсумками ЗНО- 2017) – І місце в місті; з історії – ІІІ місце; ІV – із англійської мови, VІ – з математики.

За роки свого існування гімназія створила достойну МТБ: відповідно до сучасних вимог обладнані 24 навчальних кабінетів, у кожному є комп'ютер, в більшості – мультимедійний комплекс (проектор, екран, ноутбук), проведений високошвидкісний Інтернет, працює вай-фай, адаптований до умов лінгафонного навчання мобільний комп'ютерний кабінет англійської мови; діє власний веб-сайт, який систематично забезпечує офіційне представлення інформації про заклад у мережі Інтернет, регулярне висвітлення новин гімназійного життя; працює електронний щоденник: заповнюють учні-представники від класу.

Гордістю закладу є кабінет-театр: оснащений сучасною мультимедійною технікою кабінет світової літератури, мала сцена для впровадження театральної педагогіки у НВП.

Гімназія створена в Корабельному районі м. Миколаєва як заклад, який дає можливість учням отримати освіту високоінтелектуального і культурного рівня.


1. Сертифікація

2. Статут гімназії

3. Структура та організація управління

4. Звіт директора - 2017 р.

5. Освітня програма 5-9 класи (2019-2020 н.р.)

5.1. Освітня програма 10-11 класи (2019-2020 н.р.)

6. Результати ЗНО -2017

7. Використання благодійних та спонсорських внесків

8. Правила вступу

9. Територія обслуговування, закріплена за закладом.

10. Використані кошти у 2017р.

11. Кошторис на 2017р.

12. Використані кошти у 2019р.

Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться