Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 19:30:19

УРОК ДОБРОТИ У 5 КЛАСАХ

Командою "Юних психологів" під керівництвом психолога Янішевської Оксани Володимирівни, було проведено "Урок доброти".

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ 5-Б
5-А ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, статі, етносу або кольору шкіри Гімназисти залучилися до флешмобу: на різнокольорових долоньках треба було написати власне розуміння значення слова «толерантність» чи написати пораду «Щоб бути толерантним треба…».

ЗУСТРІЧ 5-Б КЛАСУ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ

Висловлюємо подяку за організацію зустрічі Юлії Володимирівні (мамі Лідіїї Немлій).

ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ 7-А
ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ В 11-Б КЛАСІ

Зустріч із Володкою Н.А. - старшим викладачем кафедри медсестринства ПВНЗ медико-природничого університету. Обговорювали ситуації та моделювали: толерантність до людей похилого віку, толерантність до людей з особливими потребами, толерантність у спілкуванні із представниками інших національностей і різних релігійних конфесій.

ВИСТУП ЕКОАГІТБРИГАДИ 8-Б КЛАСУ ПЕРЕД ГІМНАЗИСТАМИ
ЗУСТРІЧ ІЗ ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ "СТОП-БУЛІНГ" 9-А,9-Б

Фоторепортаж із зустрічі 9 класів з поліцейськими.

ЕКСКУРСІЯ 5-А ДО ОЩАДБАНКУ

5-а відвідав головне відділення Ощадбанку. Ми дізналися де зберігають гроші, побували в кімнаті переговорів, кімнаті для VIP клієнтів та дізналися яка нелегка робота інкасаторів