Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 25 2024 08:31:50

6-А В МАЙСТЕРНІ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
6-Б КЛАС В МАЙСТЕРНІ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
5-А КЛАС В МАЙСТЕРНІ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО МІСЬКОГО ПРОЕКТУ

Другий рік поспіль гімназійні агенти Святого Миколая залучаються до міського проекту «Слідами Святого Миколая», що ініціює Українська академія лідерства.  На урочистому відкритті майстерні  агенти вітали присутніх волонтерів.

11-Б КЛАС ЗАВІТАВ ДО СУДУ КОРАБЕЛЬНОГО РАЙОНУ

Учні 11-Б класу в рамках "Всесвітнього тижня права" завітали на освітньо-профорієнтаційний захід до Суду Корабельного району м.Миколаєва.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ!

19 грудня о 18.00 на площі Соборній відбудеться відкриття Головної міської ялинки, 23 грудня о 13.00 на вулиці Соборній (Каштановий сквер) відкриття міської ялинки. На святкові заходи запрошуються батьки, вихованці, учні, педагогічні працівники.

У дні шкільних канікул будуть проводитись святкові програми о 12.00 щоденно біля Головної міської ялинки та міської ялинки на вулиці Соборній (Каштановий сквер).

3-Й ГІМНАЗІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "НАШ КЛАС ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ"
КОЛЕКТИВНА ДОБРА СПРАВА 6-Б КЛАСУ

12 грудня учні 6-Б класу побували у школі-інтернаті #6 (там навчаються діти, у яких проблеми із слухом). Гімназисти провели цікаві майстер-класи: навчили вихованців інтернату плести браслети, виготовляти паперових янголят і чудові серветкові квіти, швидко збирати кубик 4*4 та весело танцювати. Також подарували дітям книги та настільні ігри і оберіг - ляльку - мотанку. Несподіванкою став майстер-клас із сурдоалфавіту та смачний пиріг, що приготували для нас в інтернаті!!! Чудово, що наш клас взяв участь у КТС "Добрі справи". Дякуємо нашій класний родині за цікаву ідею та її втілення! Осадча Яна, Кривонос Марк

КОЛЕКТИВНА ДОБРА СПРАВА 7-Б КЛАСУ

В рамках соц. проекту " Добрі справи" 7-Б кл. спільно з Корабельним відділенням міського територіального центру соціального забезпечення відвідали 10 одиноких малозабезпечених людей похилого віку, привітали їх з наступаючими новорічними святами та вручили продовольчі подарунки (спонсор ТДВ "Південноукраїнська транспортна компанія" ). Дякуємо спонсорам та всім, хто нас підтримав. Запрошуємо всіх приєднатись до нас!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА 10-14 грудня

11 грудня

Зустріч з студентами а викладачами ЧДУ ім.Петра Могили до 100 річниці створення Міжнародної організації праці (учні 11 класів)

12 грудня