Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMarch 19 2024 13:44:45

Участь Миколаївської гімназії №3 у міжнародному проекті

Миколаївська гімназія №3 продовжує  участь у міжнародному проекті «Голодомор, Голокост, Гулаг – трагедії ХХ століття на українській землі. Злочини тоталітарного режиму проти народу та людини». Проект започаткований завдяки підтримці Фонду прав людини Міністерства Закордонних Справ Королівства Нідерландів та за допомогою Інституту Юдаїки м.Київ. Гімназія була залучена до проекту завдяки МОІППО.

В рамках проекту учні гімназії відвідали другу частину виставки, яка розміщена у приміщенні загальноосвітньої школи №57. Друга частина виставки присвячена голодомору в Україні і називається «Голодомор – злочин проти людяності».

Протягом 1928-1934 років Україна пережила низку масштабних соціальних катастроф – абсурдне знищення найкращих селянських господарств під гаслами розкуркулення та колективізації, одночасно з цим терор та насилля були застосовані до української інтелігенції, церкви, малі діти відлучалися від батьківських родин. Усі ці дії кваліфікуються міжнародним правом як злочин проти людяності. Але найстрашнішим за наслідками злочином комуністичного режиму, є Голодний мор 1932-1934 років, що відповідно до Конвенції ООН 1948 визнаний українським законодавством як геноцид. До сьогоднішнього дня в певній частині нашого суспільства живе постгеноцидний синдром, національна трагедія не забувається.

Учні – призери олімпіад разом з вчителем історії і правознавства Маханьковською Л.Й. відвідали виставку, яку для гімназистів провели учні школи №57, які теж залучені до проекту.

5-А В МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНОМУ ТЕАТРІ ДРАМИ І КОМЕДІЇ
НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ КЛАСІВ З ІНКЛЮЗИВНОЮ ОСВІТОЮ/9-А - ДОБРІ СПРАВИ
НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ 6 КЛАСІВ\10-Б КЛАС
НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ 5 КЛАСІВ\10-А КЛАС
АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЛІКАРНІ
РАНОК 19 ГРУДНЯ
ДОБРА СПРАВА 7-Б КЛАСУ

18 грудня учні 7-Б класу відвідали вихованців Шевченківського інтернату. Гімназисти подарували дітям іграшки, гігієнічні засоби. Також поспілкувались з однолітками з 7 класу та навчали першокласників малювати. Директор інтернату провів екскурсію закладом, показавши класи,актову залу, їдальню. Дякуємо батькам Пашкевич О.С., Пашкевич В.М., Трофименко О.М. за організацію та активну участь у проекті "Добрі справи"

ДОБРА СПРАВА 5-А КЛАСУ

5-А клас привітав з Днем Святого Миколая вихованців дитячого будинку "Малятко". Було проведено розважальну програму, де наші учні взяли участь разом із малюками, привітали їх подарунками і солодощами.

Дякуємо всім батькам за активну участь, особливо Гуновій О., Батаєвій О., Леонтюк В. за організацію свята.

8-Б ТА 10-А В МАЙСТЕРНІ СВЯТОГО МИКОЛАЯ