Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 24 2024 21:10:28

Вітаємо

призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт при Малій академії наук Миколаївського територіального відділення!

Сємак Дмитро – І місце, секція «Біологія»;

Коваль Ілля – ІІ місце, секція «Історія України»;

Смирнов Владислав – ІІ місце, секція «Історичне краєзнавство»;

Остапенко Тетяна – ІІІ місце, секція «Психологія»;

Євсєєва Марія - ІV місце, секція «Англійська мова»;

Антонова Варвара – ІV місце, секція «Мистецтвознавство».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Учень 5-Б класу Неров Даніїл разом зі своєю командою брали участь у Черкаському регіональному фестивалі робототехніки, посіли призове місце та будуть боротися за перемогу у Києві. Вітаємо Даніїла та його команду і бажаємо успіхів!

Відновлення навчання

Адміністрація гімназії повідомляє, що в зв'язку із покращенням стану захворюваності на ГРВІ і грип навчальні заняття відновлюються з 11 лютого

МІСЬКИЙ КОНКУРС
«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Роботи приймаються до 23 лютого 2019р включно ( четвер)

Перейти до положення

ДО УВАГИ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ!

Адміністрація гімназії повідомляє, що з 4 лютого 2019 року до покращення ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ продовжено призупинення освітнього процесу. Відповідальність за життя і здоров'я дітей на цей період покладається на батьків. Про відновлення навчальних занять буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленням інформації.

Гімназисти отримали нагороди Міжнародного природничого конкурсу "Колосок". З 69 учасників 39 отримали Золотий, 21 - Срібний Колосок. Найактивніші: 8-А та 10-Б класи

ДО УВАГИ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ!

Адміністрація гімназії повідомляє, що у зв'язку із погіршенням стану здоров'я учнів 30.01 навчальні заняття в гімназії призупинені 31.01 та 01.02.2019. Відповідальність за життя та здоров'я дітей на цей період покладається на батьків . Про відновлення навчальних занять буде повідомлено додатково! Слідкуйте за оновленням інформації.

УВАГА! ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ
ДО УВАГИ ГІМНАЗІЙНОЇ РОДИНИ

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ

ВІДБУДЕТЬСЯ У ПЯТНИЦЮ 1 ЛЮТОГО 2019р.

17-00 – зустріч по класах

18-00 – святкова зустріч у актовій залі

6-Б - ПІДСУМКИ КТС
Цього року учні нашого класу вирішили взяти участь у КТС "Добрі справи". У нас було декілька варіантів, чим зайнятися. Перемогла ідея: подарувати радість спілкування дітям, які навчаються і живуть у школі-інтернаті. Чудово, що і батьки підтримали нашу ідею. Все вдалося і 12 грудня ми відвідали Миколаївську школу-інтернат #6 для дітей із вадами слуху! А згодом підбили підсумки участі класу у цьому заході: хтось приніс книжки та ігри для дітей, хтось підготував майстер-класи та арт-подарунки, хтось взяв участь у концерті. Ми заслухали всіх, хто хотів поділитися враженнями, і відзначили найактивніших. Але виявилося, що не всі змогли знайти собі справу у цьому проекті. Тому ми вирішили продовжити наше спілкування із дітьми школи-інтернату і поїхати до них уже навесні із спортивною програмою "День здоров'я". Мартинюк Вікторія, ЧК 6-Б класу

КТС «ДОБРІ СПРАВИ»/ 6 –А клас
Учні 6-А класу (кл.керівник Карпенко Анна Яківна) підбивали підсумки свого соціального проекту «Подаруємо хвилинки щастя дітям Будинку малюка»: що вдалося, чому навчилися, що наступного разу буде по-іншому. І дякували найактивнішим учням і батькам. Робити добрі справи завжди приємно!