Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 20 2024 09:29:37

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ОГЛЯД НА КРАЩИЙ ВІДЕОФІЛЬМ "КРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу

на кращий фільм, відеоролик

фізкультурно-спортивного спрямування

«Країна майбутнього!»

Перейти до положення

МІСЬКИЙ ПРОЕКТ «ШКОЛА – ТЕРИТОРІЯ КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ»
В рамках міського проекту «Школа - територія культурного життя» в гімназії розпочалися персональні виставки творчих гімназистів. Протягом грудня гімназійна родина знайомилася з ляльками-мотанками НІКОЛЕНКО ЯНИ (6-б клас) і роботами юного художника ЗАЛІЗНЯКА Максима (7-Б клас). Запрошуємо талановитих гімназистів, вчителів і батьків до організації персональних творчих виставок!

ВІТАННЯ
УЧНІ 8-А кл ПРОВЕЛИ НОВОРІЧНИЙ КВЕСТ ДЛЯ УЧНІВ 6-7 кл

Дякуємо учням 8-А класу за підготовку і проведення новорічного квесту для учнів 6-7 класів. Ідея проведення належить Левченко Руслані, Калашнікову Владу та Хитрук Тетяні – представникам Ради міністрів гімназійного учнівського самоврядування. Класний керівник Ющенко Тетяна Іванівна.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ!
6-Б ВІТАЄ ВСЮ ГІМНАЗІЙНУ РОДИНУ ІЗ ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ!
Дякуємо 8-микласникам за цікаво проведений новорічний квест! Нам дуже сподобалось!

ДОБРА СПРАВА /5-Б клас
Миколаївська волонтерка Міла Юрченко на сторінці у Фейсбуці розповіла про співпрацю з учнями і батьками 5-б класу (класний керівник Гуцул Марія Володимирівна)

ДОБРА СПРАВА 7-А КЛАСУ

Учні 7-А (класний керівник Дмитрієва Лариса Миколаївна) відвідали дітей, що лікуються в онкологічному відділенні Дитячої обласної лікарні. Гімназисти подарували радість, навчили грати в нові ігри, подарували 40 книжок до ігрової кімнати і кілька кубиків Рубика. Приємно, що батьки активно приєдналися до доброї справи.

5-Б В МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНОМУ ТЕАТРІ ДРАМИ І КОМЕДІЇ