Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 18 2024 12:47:04

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ 2019

Учнів та студентів запрошують також взяти участь в цій акції. В Україні челендж проходить під девізом «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом».

Умови участі – прості: 🔹 зберіть друзів 🔹 приберіть біля себе береги річки чи моря 🔹 зареєструйтеся за посиланням 🔹 викладіть фото «До» і «Після» прибирання у Facebook 🔹 додайте хештег #Яприбрав_ТвояЧерга2 Перша тисяча учасників отримає в подарунок екосумки.

Акція проводиться з 16 до 30 вересня за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.

ГІМНАЗІЯ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

Миколаївська гімназія №3 серед переможців грантового конкурсу «Місто іновацій – 2019» від Миколаївського глиноземного заводу.

Проект «Сильні тілом та духом» передбачає встановлення вуличного спортивного комплексу на території гімназії, що дозволить гімназистам і мешканцям будинків неподалік корисно проводити свій час, розвиваючи фізичну активність. Вартість проекту 100тисяч гривень.

ДЕНЬ ШКІЛЬНОГО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО 03.09

У вівторок, 03 вересня, Зінькова Олена Олександрівна провела заняття з правил дорожнього руху для 6-А,6-Б класів та 10-Б класу.

ФОТОРЕПОРТАЖ З (НЕ)УРОКІВ

Вперше в історії гімназійної родини НЕуроки проводять НЕвчителі.

А хто ж ? Самі учні, їх батьки. Будуть і вчителі, та їх сьогодні просто не впізнати.

У гімназистів була можливість обрати собі НЕурок за смаком. На вибір: представлені 24 НЕурока №1 і 24 НЕурока №2. Записувалися за бажанням, тож учні на НЕуроках були різновікові.

Сертифікати вдячності отримали 58 НЕвчителів: 11 батьків, 38 гімназистів, 9 вчителів.

Тож, цікаве гімназійне життя 2019-2020 розпочинається саме зараз…

ФОТОРЕПОРТАЖ З ПЕРШОГО УРОКУ-2019

Традиційний Перший урок перетворився: на святкування День народження класу в 5-х класах,

Урок мрій у 6-8класах,

квест «Життя у стилі «EKOLAND» для 9-х класів,

Кава з мовознавчими смаколиками для 10-х класів

Мандри сторінками шкільних років для одинадцятикласників

КВЕСТ ДО 1 ВЕРЕСНЯ/8-А КЛАС

Першого вересня, неймовірна команда батьків та учнів 8-А класу відсвяткували День Знань цікавим квестом. Класний керівник - Дмитрієва Лариса Миколаївна

Багаторазовий чемпіон України з карате Артур Римбалович,учень 7-А класу, на чемпіонаті світу з карате JKS, який пройшов 24-25 серпня в місті Дублін (Ірландія), привіз чотири медалі.Першу золоту медаль для команди і країни Артур завоював в розділі ката майстрів. Після чого в наступних розділах були срібна медаль і дві бронзові медалі. У категоріях ката та куміте було по 31 спортсмену і для перемоги і отримання медалі необхідно виграти 4-5 поєдинків.

ЛІДІЯ НЕМЛІЙ,учениця 6-Б класу, отримала нагороду Всеукраїнського рівня - почесний знак "Хрест Святого Миколая", адже вже п'ятий рік вона є активним волонтером Миколаївщини.

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА У ПОСТІЙНОМУ ПОШУЦІ НОВОГО

Гімназійна родина у постійному пошуці нового! Вчителі гімназії і учні цього року залучалися до участі у (не)конференціях EdCamp по всій Україні. Серпневе засідання педагогічної ради проведено у форматі (не)конференції.

сертифікати вдячності за проведення:

• Експертних сесій: Колесніченко Н.Ф., Огіренко О.О., Литовченко О.М.

• Вчительських сесій: Базулько Т.А., Янішевська О.В., Трипольська Г.А., Никифорова О.В., Печаткіна О.В., Волошина О.О., Плахута Н.Я., Лук’янченко О.І.

Філософія едкемпу - це бути разом, це думати разом і це готовність взяти на себе відповідальність за зміни і реформи в освіті. І саме ці пріоритети обирає сьогодні гімназійна родина!

ДО УВАГИ ГІМНАЗИСТІВ!

РОЗКЛАД НЕуроків на 2 вересня.

ОБИРАЙ НАЙЦІКАВІШЕ!

УВАГА!Кількість місць обмежена!