Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 29 2024 22:13:13

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК «ЗДОРОВИЙ ЗІР»

10 жовтня учні 6-х класів долучилися долучитися до проведення Всеукраїнського уроку «Здоровий зір» / вчитель предмету «Основи здоров’я» Колесніченко Н.Ф.

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, близько 285 мільйонів людей в світі страждають від порушень зору. За результатами обстеження зору у дітей, в межах соціального проекту «Здоровий зір», у 50% дітей шкільного віку спостерігається погіршення зору.

ОНЛАЙН-КОНКУРС КЛАСНИХ КУТОЧКІВ

В гімназійній родині пройшов онлайн-конкурс класних куточків. Цього року кожен клас отримав перемогу в певній номінації. Дякуємо за креатив!

ІІ Всеукраїнський урок доброти (За підтримки Міністерства освіти і науки України)

2 жовтня 2019р у гімназії пройшли 10 Уроків доброти (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин).

Дякуємо вчителям, що залучилися до доброї справи:

Букова Тетяна Анатоліївна провела уроки в 7-А,7-Б,9-А,9-Б класах.

Плахута Наталія Ярославівна провела уроки в 10-А,10-Б класах.

Кононова Лідія Володимирівна провела урок з дівчатами 6-А,6-Б класів

Колесніченко Наталія Федорівна провела уроки в 5-А,5-Б класах.

02 жовтня в Миколаївській міській раді нагородили кращих педагогів. Серед них є і наші колеги - Мазур Марина Анатоліївна (вчитель біології) та Литовченко Ольга Михайлівна (вчитель української мови та літератури).

Щиро вітаємо та бажаємо успіхів! Гімназійна родина пишається вами!

ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ З ПРИРОДОЗНАВСТВА

5-класи захищали проекти з природознавства. Вчитель - Букова Тетяна Анатоліївна.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧНІВ І ВЧИТЕЛІВ!

Реєстрація на проведення НЕуроків 4 листопада 2019р. у перший день ІІ чверті. (Не)Навчати учнів можуть:батьки, учні, вчителі. Бажаючі виявити себе і спробувати в ролі (не)вчителя можуть до 28 жовтня 2019р. заповнити анкету тут

ДЕНЬ НЕБАЙДУЖОЇ ЛЮДИНИ

5-А (кл. керівник - Ісаханян О.О.), 7-А (кл.керівник - Карпенко А.Я.), 11-А (кл.керівник - Маханьковська Л.Й.), 11-Б (кл.керівник - Чередарчук М.В.) класи - привітали з Днем людини похилого віку Андрієвську Галину Петрівну, яка в роки війни перебувала в Німеччині як остарбайтер.

5-Б клас (кл. керівник - Лук'янченко О.І.) привітав 4 людини похилого віку.

8-Б клас разом із 9-Б привітали одиноку бабусю Людмилу Павлівну з Днем людей похилого віку. Класні керівники - Плахута Наталя Ярославівна, Букова Тетяна Анатоліївна.

7-А клас долучився до акції та відвідали та передали допомогу Калинко Марії Сергіївні, 86 років, дитина війни, Андрієвській Галині Петрівні, 94 роки, остарбайтер, Карлович Надії Костянтинівні, 74 роки.

Дякуємо батькам за підримку нашої доброї справи!

УВАГА!КНИГОМАНІЯ 2 СЕЗОН

Увага! Увага!Увага! Книгоманія – Другий сезон!

Правила залишаються незмінними!

Ми все ще ШУКАЄМО КНИГОМАНІВ!

Найкрутішому книгоману – солодкий сюрприз і бали у рейтинг!

Конкурс «КНИГОМАНІЯ»

Умови конкурсу: В бібліотеці протягом місяця виставляється загадкова ілюстрація. Це - ілюстрація до книги. Якої? Це невідомо нікому, крім автора загадки!!! Ім’я автора загадки зберігається в таємниці і буде відоме лише після того, як книго мани дадуть свою відповідь! Кожен, хто вгадає книгу за ілюстрацією, - отримає бал у рейтинг і солодкий сюрприз. За підсумками року – найкрутіший книгоман отримає нагороду!

АЛЕ ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ! Нагороду отримають і автори загадкових ілюстрацій!

РОЗПОЧИНАЄМО !!!

Загадка від 11 –х класів вже чекає на вас у бібліотеці. І вона буде чекати свого книгомана до кінця жовтня! Щомісяця ми чекаємо на книго - загадку від:

Листопад – від учнів 10-х класів

Грудень – від учнів 9-х класів

Січень – від учнів 8-х класів

Лютий – від учнів 7-х класів

Березень – від учнів 6-х класів

Квітень – від п’ятикласників!

Підсумки підводяться в кінці кожного місяця

Результати оголошуються на лінійці

Підсумки року – на Святі знань!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ 2019

Гімназисти, а саме учні 8-А, 9-А, 9-Б, 7-Б,6-Б класів, долучилися до Міжнародного Дня Чистих Берегів.