Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 30 2024 02:40:01

ВСЕКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ І РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ»

Гімназія приєдналася до «HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ І РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ». Це програма, що реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation з метою популяризації здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» приміщень, де перебувають діти. До ініціативи залучено понад 500 закладів по всій країні. Терміни реалізації – жовтень 2019 – квітень 2020.

ВХІДНЕ ОПИТУВАННЯ ДЛЯ ГІМНАЗИСТІВ

ПРОЕКТ «ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ»

Гімназійна родина підтримує ініціативу Миколаївської Обласної ради та ГО «Зелений рух» і приєднується до збору посадкового матеріалу для вирощування саджанців дерев та подальшої іх висадки в парках Миколаєва та області. Під час час осінніх канікул гімназисти збиратимуть горіхи, жолуді, каштани. Тим паче погода нині дозволяє!

Сподіваймось, що вже наступного року ми поповнимо парки міста та області тисячами нових дерев! Збір посадкового матеріалу триватиме до 11 листопада.

ЕКСКУРСІЯ ДО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ АЕС/10-Б КЛАС

17.10.19р учні 10-Б класу відвідали Южно-Українську АЕС.Висловлюємо подяку за допомогу в організації екскурсії Сухаревській Марині Анатоліївні.

КВЕСТ «КАР’ЄРНИЙ НАВІГАТОР» /9-А клас

17 жовтня команда учнів 9-А класу (класний керівник Ющенко Тетяна Іванівна) долучилися до профорієнтаційного квесту «Кар’єрний навігатор» для учнів 9-х класів Корабельного району. Організатор заходу – Миколаївський міський центр зайнятості.

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

3 жовтня відбулися обласні змагання з легкої атлетики. Від гімназії виступала Сухаревська Віолетта (учениця 10-Б класу) та посіла почесне 3 місце! Вітаємо!

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Гімназисти 5-А класу приєдналися до Всеукраїнської акції «Привітай воїна» (вчитель української літератури Янішевська Оксана Володимирівна, класний керівник Ісаханян Оксана Олексіївна)

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня – День захисника України. В цей день українці вшановують усіх полеглих воїнів. Дякуємо воїнам за відданість країні, народу, за мир на Миколаївщині! Під час лінійки гімназисти зібрали волонтерську посилку: обереги, вишивки, листи, листівки, малюнки і ляльки-мотанки. Посилку передали волонтерці Юлії Немлій для морських піхотинців.

ОСІННІЙ ЯРМАРОК
7-Б КЛАС НА ЕКСКУРСІЇ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ АСТРОНОМІЧНІЙ ОБСЕРВАТОРІЇ

7-Б на екскурсії в Миколаївській астрономічній обсерваторії. Дякуємо за організацію екскурсії Горецькій Наталії Миколаївні (мама Шамарової Поліни) та класному керівнику Огіренко Олені Олегівні.