Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 16 2024 17:04:55

ПИШАЕМОСЬ

Гусаренко Данило (9-б, кл.керівник - Букова Т.А.) брав участь в напiвмарафонi від компанії Нова Пошта 3 листопада.

Healthy Schools
ПРАКТИКУМ З ПИТАНЬ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ

Представник товариства Червоного Хреста України провів для учнів 11-х класів практикум з питань надання першої допомоги. Ці знання і навички допоможуть зберегти здоров’я і життя собі, рідним і людям, що потрапили у біду. Дякуємо за допомогу в організації заходу шкільній поліцейській Зіньковій Олені Олександрівні.

ВІТАЄМО!!!

Дякуємо, вчителям, що долучились до проведення ІІ Всеукраїнського уроку доброти та встановлення Національного рекорду України. Ви неймовірні!

БуковаТтетяна Анатоліївна (7-А,7-Б,9-А,9-Б класи)

Колесніченко Наталія Федорівна (5-А,5-Б класи)

Кононова Лідія Володимирівна (6-А,6-Б класи)

Плахута Наталія Ярославівна (10-А,10-Б класи)

ДЕНЬ ШКІЛЬНОГО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО

У понеділок 4 листопада шкільна поліцейська Зінькова Олена Олександрівна провела заняття для учнів і учениць 5-А,5-Б класів з питань профілактики булінгу і конфліктів у шкільному житті.

НЕуроки. ЯК ЦЕ БУЛО
УВАГА! КОНКУРСИ!

ЗАПАЛИ НАДІЮ В СЕРЦІ (ДО 27.11. ВКЛЮЧНО)

Я,ТИ,ВІН,ВОНА - РАЗОМ УКРАЇНА(ДО 15.11. ВКЛЮЧНО)

УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР(ДО 14.11. ВКЛЮЧНО)

НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ(ДО 14.11. ВКЛЮЧНО)

НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ ФАНТАЗІЇ(ДО 04.12. ВКЛЮЧНО)

ДО УВАГИ ГІМНАЗИСТІВ!

РОЗКЛАД НЕуроків на 4 листопада.

ОБИРАЙ НАЙЦІКАВІШЕ!

УВАГА!Кількість місць обмежена!

(НЕ)урок

«Моя STEM-ідея»

16 жовтня 2019 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій та навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій ініційовано та проведено на базі Центральної бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького обласний фестиваль «Моя STEM-ідея». Сміливі, захоплюючі ідеї продемонстрували учні Миколаївської гімназії №3. Учень 11-А класу Ліщук Владислав презентував функціональну модель вулкану та вулканічної камери, Степанова Валерія, учениця 8-Б класу, показала роботу власно зібраного робота, Слесаренко Любов, учениця 8-Б класу, представила дві цікавих моделі: сміттєпереробний завод та повітряна станція. Учасники фестивалю нагороджені пам’ятними дипломами.