Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMay 01 2024 02:16:41

ВПЕРШЕ В ГІМНАЗІЇ

2 вересня 2019

Марафон «Як ми новий рік зустрінем, так його проведемо»:

Свято «Перший дзвоник» (30хв.,5-11класи)

Перший урок:

5 кл – День народження класу.

6-8кл – Урок мрій.

9 кл  –  квест «Життя у стилі «EKOLAND»

10кл – Кава з мовознавчими смаколиками

11кл – Мандри сторінками шкільних років

(Не) уроки (проводять діти і батьки)

УВАГА!
ПРОБНА ПОСАДКА УЧНІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:
29.08.2019 о 9.00

Адміністрація гімназії
ДО УВАГИ УЧНІВ, БАТЬКІВ,ВЧИТЕЛІВ!

ВПЕРШЕ

2 вересня 2019 року в гімназії планується проведення (не)уроків. Це будуть не справжні уроки, а майстер-класи, тренінги, творчі зустрічі, квести тощо. (Не)Навчати учнів можуть:батьки, учні, вчителі. Тематика необмежена: від навчально-пізнавальних до мистецьких, спортивних, кулінарних, сучасних інтернет, art & beauty технологій. Бажаючі виявити себе і спробувати в ролі (не)вчителя можуть до 26 серпня 2019р. заповнити анкету тут

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ!

Запрошуємо приєднатися до інтернет-марафону 21 серпня. Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова. Рєєструватися тут

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ!

НАГАДУЄМО!

Рішенням педради (квітень 2019) рекомендовано всім вчителям гімназії до 01.09 пройти онлайн-курс "Протидія та попередження булінгу (цькуванню) у закладах освіти" на платформі "Прометеус".

Для проходження курсу перейдіть за посиланням Онлайн-курс

МОВНИЙ ТАБІР
Наказ про закінчення учнями основної школи
ПОДОРОЖУЄМО УКРАЇНОЮ/ 10-Б

Відбулася екскурсія учнів 10-Б класу "Чарівне Закарпаття" (кл. кер. Чередарчук Марія Володимирівна)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

31.05 в ДТП потрапив наш учень Максим (11 років) з батьками. Постраждали сам хлопець, мама Оксана, тато та рідна тітка. У всіх чотирьох окрім інших травм ще й черепно-мозкова. Тітка та тато в реанімації. Мама завідуюча дитсадочка 134 "Журавлик" в Корабельному районі Вербицька Оксана Миколаївна. Всі в лікарнях. Потрібна грошова допомога. Дуже коштовні ліки, тим паче четверо постраждалих в одну сім'ю.

4149629391202173 Ткачук Олена Олександрівна (племінниця постраждалої Вербицької Оксани).

Разом ми зможемо допомогти!

Вітаємо нашого чемпіона з кікбоксингу у вазі (до 60 кг) Григор'єва Ярослава,учня 10-А класу, з І місцем на змаганнях кубку світу з кікбоксингу WAKO в Будапешті(Угорщина). За нагороду боролися близько 3 тисяч спортсменів із 39 країн світу.