Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMay 01 2024 02:54:51

Вітаємо переможиць міського конкурсу-виставки "Наш пошук і творчість - тобі,Україно!" - Слесаренко Любов (7-Б) та Мишкіну Поліну (7-А)

ЕКСКУРСІЯ В МИГІЮ-РОДИННЕ СВЯТО /6-А клас

28 травня 6-А клас провів родинне свято на екскурсії в Мигії. Мікрогрупи підготували сценки на екологічну тематику, батьки організували рафтинг-змагання, скалалазання. Брали участь у рафтингу всі батьки також. А Римбалович О.І. разом з тренером провели змагання зі скалалазання.

Вже котрий рік поспіль продовжується гімназійно-бібліотечний конкурс «Найкращий читач гімназії». В 2018-2019 навчальному році переможцями стали:

Номінація «Найкращий формуляр» - Шаргородський Ілля, 7-А

Номінація «Крила творчості» - Дугіна Наталія, 5-А

Номінація «Клас, який читає» - 6-Б клас

Сделано на Padlet

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГОВОЇ СИСТЕМИ 2018-2019 Н.Р.

серед 5-х класів – Гошко Дар’я – 403бали

серед 6-х класів - Римбалович Артур – 290 балів

серед 8-х класів - Горячева Юлія – 443 бали

серед 9-х класів - Вербицька Марія – 362 бали

серед 10-х класів – Фат’янова Владислава -530 балів

серед 11-х класів – Гошко Тетяна - 497 балів

Кращою ученицею гімназії 2018– 2019 н.р. визнана Слесаренко Любов, яка набрала 666 балів і стала переможцем рейтингової системи серед усіх учнів гімназії

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Останній дзвоник в Миколаївській гімназії №3

ФЕСТИВАЛЬ З ЧЕРЛІДИНГУ

24 травня в гімназійній родині вперше пройшов фестиваль з черлідингу. Це було потужно,яскраво та драйвово!

Дякуємо всім учасникам цього свята спортивного танцю!

ГІМНАЗІЯ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

Протягом квітня-травня гімназія приєдналася до реалізації міжнародного проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP» , проект реалізовують Американські Ради з міжнародної освіти, Посольство США та МОН. На засіданні педагогічної ради проект презентовано для педагогічного колективу. Гімназія отримала комплекти інформаційної друкованої продукції з матеріалами проекту, що доцільно для використання на багатьох уроках. Перші приєдналися до реалізації учні 6 -7 класів. Апробацію проводила заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна.

"Захищена праця молоді сьогодні - збережений трудовий потенціал для майбутнього"

Кожен роботодавець повинен пам'ятати, що використання праці неповнолітніх- справа відповідальна! На базі Миколаївської гімназії#3 сьогодні діяли інформаційні майданчики " Захищена праця молоді сьогодні - збережений трудовий потенціал для майбутнього" під керівництвом Головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області, Панкової Ірини Анатоліївни та практичного психолога Миколаївської гімназії #3, Янішевської Оксани Володимирівни. Гімназисти одержали роз'яснення з проблемних питань стосовно легальних трудових відносин між роботодавцем і неповнолітніми найманими працівниками у період літніх канікул. Активними учасниками інформаційно- роз'яснювальної роботи були учні 10-А, 10- Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б класів.

НАЦІОНАЛЬНА ПОДІЯ – ФОРУМ З МЕДІАЦІЇ

Делегація від гімназії взяла участь у Community Mediation International Forum, що відбувся 18 травня у Херсоні. Захід реалізовується в рамках українсько-німецького проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», до якого в цьому році долучилася гімназія. CMI Forum - без перебільшень, головна подія проекту. Це - майданчик для цікавих виступів, відвертого діалогу та активного обговорення кращого міжнародного й українського досвіду у сфері захисту прав людини, мирного врегулювання конфліктів та шкільної медіації. Гімназію представляли заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна, психолог Янішевська Оксана Володимирівна, учениця 8-Б класу Карпутова Даша.

ГІМНАЗІЯ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

Миколаївська гімназія №3 протягом квітня-травня долучилася до ініціативи ГО «ЕдКемп Україна» у партнерстві з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». На засіданні педагогічної ради проект презентовано для педагогічного колективу. Учні 10-х класів апробували інструменти: «Антикорупційний урок» та інтелектуальну антикорупційну гру у форматі «Що?Де?Коли?», що дало можливість в ігровій формі дослідити причини і наслідки корупції та розуміння можливості протидії цьому соціальному явищу. Апробацію проводили вчитель права Маханьковська Людмила Йосипівна та заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна