Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 22:32:17

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
ДО УВАГИ УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ!

Форма для реєстрації

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ

Шановні батьки!

Просимо долучитися до опитування щодо доцільності проведення батьківських зборів.

Рада гімназії

Перейти до анкети

ФОРУМ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА

18-20 квітня Українська Академія Лідерства проводить "Форум відповідального лідерства". Ти навчишся презентувати себе, здобудеш практичні навички роботи в команді, знатимеш, як не боятись публічних виступів, вмітимеш добре вести переговори, та ефективно працювати з громадою.

Форма для реєстрації

Вітаємо переможців районного етапу обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

Башинська Юлія (5-А)

Малишевська Анастасія (5-Б)

Фат'янов Андрій (7-А)

Семенець Наталя (5-А)

Дугіна Наталя (5-А)

Бєляєв Іван (5-А)

Кошман Герман (6-А)

Мишкіна Поліна (7-А)

Осадча Яна (6-Б)

Колосовська Вероніка (5-Б)

ПРОГРАМА "ШКОЛА І ПОЛІЦІЯ"

В рамках міської програми «Школа і поліція» Олена Олександрівна Зінькова шкільний офіцер поліції управління патрульної поліції в Миколаївській області щомісячно проводить для гімназистів заняття з практичного права.

08 квітня відбулися зустрічі шкільного поліцейського з учнями 7-Б,8-Б,10-А, 10-Б, 11-Б класів.

МІСЬКИЙ SТEM-ФЕСТИВАЛЬ
WASTE MANAGMENT SCHOOL RECYCLING 2019

Гімназійна команда "Еко-патруль" взяла участь у конкурсі соціальної реклами "WASTE MANAGMENT SCHOOL RECYCLING 2019" в рамках Всеукраїнського проекту School Recyclung.Класний керівник - Букова Тетяна Анатоліївна.

ЕКО-ПАТРУЛЬ - СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ 8-Б КЛАСУ

04.04 на засіданні педагогічної ради 8-Б клас (а саме Духіна Ліза, Перипелична Юлія, Чеботаєва Настя, Шевчук Дар'я) презентували свій соціальний проект "ЕКО-патруль" в рамках гімназійної КТС "ДОБРІ СПРАВИ".Класний керівник - Букова Тетяна Анатоліївна.

Вітаємо переможців ІV (підсумкового) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Рябчинську Дарью, ученицю 9 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради та Литовченко Ольгу Михайлівну, учителя української мови і літератури, учителя-методиста – ІІІ місце. (Наказ Міністерства освіти і науки України № 419 від 01.04. 2019 року).