Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаSeptember 28 2022 19:48:49
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу
Порядок реагування на випадки булінгу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ФОРМА на зарахування учнів
Форма
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ONLINE-ЛІНІЙКА
ЛІНІЙКА
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Ми на Facebook
КОНКУРСИ
КОНКУРСИ
Ми на Facebook
Ми на Facebook
ЕКСКУРСІЯ 7-А КЛАСУ НА МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД
На осінніх канікулах наш 7-А завітав у гості до Миколаївського глиноземного заводу, де під час екскурсії ознайомився з професіями металургів. Ми побували на шламовому полі, де зберігається червоний шлам. У порту ми бачили величезні кораблі, що завозять з різних країн світу боксити для того, щоб отримати на заводі глинозем, що згодом перетвориться на алюміній. Виробництво закрите, територія величезна, тому ми лише з вікон автобуса бачили ділянки кальцинації, ремонтно-механічну та інші будови виробництва.
В інформаційному центрі, де продовжувалася наша екскурсія, ми подивитися фільм про металургійне виробництво та зацікавилися маленьким макетом заводу. Ми дякуємо за організацію екскурсії нашим батькам та класному керівнику Ісаханян Оксані Олексіївні, адже дізнаватися нове – це завжди цікаво.

Краєва Єлизавета - Міністерство інформації 7-А класу

(фото див. архів)
УРОКИ МУЖНОСТІ ДЛЯ П’ЯТИКЛАСНИКІВ
Коли ми дізналися, що батько нашої однокласниці, боєць 79 аеромобільної бригади Сюрченко Володимир Миколайович, повернувся із зони АТО, запросили його на годину спілкування. До цього дня клас ретельно готувався: малювали листівки, складали вірші, готували питання.
Наша зустріч пройшла дуже цікаво. Ми дізнались про перемоги і поразки військових, про життя на передовій і в тилу. Хлопці розпитували про військову техніку, а дівчата – про емоційний стан бійців. Ми побачили багато фотографій з життя нашого героя.
Усі діти хотіли сфотографуватися з Володимиром Миколайовичем і взяти автограф. Ми подарували наші поробки: листівки, браслети, малюнки, прочитали свої вірші і запросили в гості знову.
Ми шануємо героїв, які захищають нас і нашу рідну землю.

Рябчинська Дарья, 5-А

На осінніх канікулах ми з класним керівником поїхали на аеродром . Там служить батько нашої однокласниці – Бойчук Віктор Степанович. Він і став нашим організатором і екскурсоводом.
Нас вразили сучасні військові літаки і вертольоти. Розповідь про їхню конструкцію, про їх вже немирну службу ми запам’ятаємо надовго. Найцікавішим було відчути себе справжнім пілотом за штурвалом літака-винищувача.
Це наша перша екскурсія і перші незабутні враження.

Вербицька Марія, 5-А

(фото див. архів)
Конкурс з української мови імені Петра Яцика
Самарська Софія, 5Б - III місце Фат'янова Владислава, 6А - III місце Міщенко Анастасія, 8А - III місце Мальцева Наталя, 9 А - II місце Безрученко Дар'я, 10А - I місце Месхія Діана, 11А - I місце
Конкурс імені Тараса Шевченка
Буслаєва Олександра, 5Б - III місце Поливода Юлія, 6Б - II місце Звягінцева Юлія, 7А - III місце Волошенюк Надія, 10 Б - I місце Ісабекова Заріна, 11 А - III місце
Олімпіада

                                                                   Вітаємо

                                      переможців олімпіади з іноземних мов

 

                Англійська мова

 

I  місце   - Шпілева Тетяна – 8-б, Пономаренко Анастасія – 9- а, Томов Дмитро – 10- а, Круглікова Аліна – 11-б

 

II місце      Антонова Аліна – 8-б,  Мальцева Наталія – 9-а,  Белогруда Христина – 10-б,

                    Месхія Діана – 11-а

III місце     Степанцова Аліна – 8-б, Баранова Марія – 9-б, Безрученоко Дар` я – 10-а,

                     Килимник Людмила- 10-а, Мойсеенко Ірина – 11-а

 

                 Німецька мова

 

I місце – Шпилева Тетяна -8-б, Карлович Ксения – 8-б, Куприцюк Вікторія – 9-а,

                Резниченко    Аліна – 10-б, Месхія Діана – 11-а

II місце – Владиженко  Аліна – 8-а, Бокій Анастасія – 9-а, Федорова Анастасія – 10-а,

                  Долінчук   Єлизавета – 11-а

III місце – Полуектова Марина – 8-а, Глущенко Марина – 9-б,  Медведева Софія – 10-б, Шаповалова Ганна – 11-а

 

               Французька мова

 

Мальцева Наталія -  II  місце,

 Рябова Катерина – 9-а –III місце,

Тарасенко Марина – 9-б - III місце

День української писемності й мови
9 листопада вся Україна відзначала День української писемності й мови. У гімназії свято розпочалось із п'ятниці, 7 листопада. У холі гімназії Карпенко Анна Яківна та Бондарук Лариса Миколаївна з учнями 9 - А й 10 - А класів оформили тематичну виставку "Плекаймо слово!" У бібліотеці гімназії розміщена тематична виставка літератури "Слова... В вас мудрість вічна і любов жива". П'ятикласники разом з Литовченко Ольгою Михайлівною прикрасили гімназійний коридор яскравими листівками про рідну мову. Інформаційний стенд "Слово. Культура. Духовність" оформляла з учнями 7 -х класів Склярук Оксана Володимирівна. Саме у п'ятницю стартував I етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У цей день вчителі кафедри провели бесіди з учнями "Чому День української писемності та мови відзначається в День вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця", "Значення мови в житті суспільства". Учні 9 - А класу з Висоцькою іриною Анатоліївною підготували усний журнал для учнів 5 класів "Бринить, співає рідна мова, чарує, тіщить і п'янить". Чередарчук Марія Володимиріна провела тематичну годину спілкування у 6 - Б класі "Від кирилиці до маминої пісні". Вчителі кафедри словесності оголосили конкурс на кращу презентацію про Нестора літописця, Петра Яцика. Одинадцятикласники разом з Коваль Тетяною Юріївною провели наукову конференцію "Українська державна мова - символ єднання та престижу українського народу". У понеділок, 10 листопада Бондарук Лариса Миколаївна разом з учасниками гуртка провела тематичну лінійку "Слова... В вас мудрість і любов жива". На уроці української літератури у 5 класі Литовченко Ольга Михайлівна разом з восьмикласниками провела вікторину "Сторінками улюблених народних казок". Ми переконані, що немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований мелодійністю, душевністю нашої мови. Завідуюча кафедрою словесності Висоцька Ірина Анатоліївна
Вітаємо переможців олімпіади з української мови та літератури
7 клас Звягінцева Юлія (7 - А) Калачова Валерія (7 - Б) 8 клас Антонова Аліна, Камінська Юлія (8 - Б) 9 клас Пономаренко Анастасія ( 9 - А) 10 клас Килимник Людмила 9 ( 10 - А) 11 клас Вініченко Ірина ( 11 - А)
До уваги батьків!
11 листопада 2014року відбудуться:
17.00 - засідання Ради гімназії
18.00 - батьківські збори
«ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ» ДЛЯ ГІМНАЗИСТІВ
Під час реалізації міської КТС «Шкільна родина» гімназисти знайомляться з успішними випускниками закладу.
На цей раз у гості завітала Колесніченко Ганна, випускниця 2010 року, що навчається в Інституті магістерської та післядипломної освіти університету банківської справи НБУ.
Економіка вабила дівчину ще з шкільних років: гімназисткою здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Молодь тестує якість», стала призером Всеукраїнського Турніру Юних Економістів, призером обласної олімпіади з економіки.
Ганна презентувала учням 11-класів навчальний курс для школярів «Фінансова грамотність», що дає знання про фінансові інститути і пропоновані ними продукти та усвідомлення відповідальності за наслідки своєї фінансової поведінки. Саме до впровадження цього курсу серед школярів Києва залучаються студенти – фахівці з економіки.

У рідній гімназії випускниця розповіла одинадцятикласникам про особливості здійснення платежів пластиковими картками, про оформлення банківських депозитів та операцій з обміну валюти, поділилася секретами обачливої фінансової поведінки. Під час практичних вправ гімназисти обирали найкращий банк для вкладення депозиту, з’ясовували, у якій валюті і за яких умов придбання сувенірів за кордоном обійдеться найдешевше...
«Фінансова грамотність» випускникам прийшлася до смаку і вони з цікавістю будуть очікувати на наступні заняття.
ДОВІДКА. Курс за вибором «Фінансова грамотність» впроваджується Міністерством освіти і науки України та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти за підтримки та у співпраці з Університетом банківської справи НБУ, Національним банком України та проектом USAID «Розвиток фінансового сектору» ( FINREP).
(див. фотогалерею сайту)
Міс і Містер Музика
23 жовтня у Миколаївській гімназії №3 пройшов традиційний для п’ятикласників конкурс «Міс і Містер Музика». Третій рік поспіль наставниками юних артистів були одинадцятикласники.
У шоу взяли участь:
Рябчинська Дар’я, Мерлюк Єлизавета, ,Семенова Катерина, Попадіна Юлія, Кирилова Маргарита, Антропова Софія, Ігнатьєва Анастасія, Вишнякова Валерія, Висоцький Іван, Ложко Георгій.
Оцінювали виступи журі: Адова Єлизавета та Школярова Юлія – переможці Міс і Містер Музика 2011, Ірина Іванівна Коваль- заступник директора.
У першому конкурсі, під назвою «Мої таланти», кожен презентував себе. Хтось сам показував свої здібності, про інших – розповідали друзі.
У другому конкурсі учасники демонстрували знання сучасних виконавців.
Третій конкурс «Кліп» об’єднав артистів різного віку. Завдання: показати кліп на відому пісню чи мелодію з мультфільму.
Після конкурсу глядачі побачили блискучі виступи старших зірок гімназійної сцени : зворушливий контемп Школярової Юлії, пісню «Знаю» у виконанні Адової Єлизавети та запальний танок дівчат з 8-А класу.
Журі визначило переможців. «Міс і Містер Музика» стали Семенова Катерина та Ложко Георгій. Кожен із конкурсантів отримав свій титул у певній номінації та невеликі подаруночки на згадку про свято.


Месхія Діана, 11-А клаc, президент учнівського самоврядування.
(див. фотогалерею сайту)
Сторінка 82 із 88 << < 79 80 81 82 83 84 85 > >>
Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Ми на Facebook

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться