Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаSeptember 28 2022 19:34:53
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу
Порядок реагування на випадки булінгу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Гість
Им'я

Пароль



Ви не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ФОРМА на зарахування учнів
Форма
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ONLINE-ЛІНІЙКА
ЛІНІЙКА
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Ми на Facebook
КОНКУРСИ
КОНКУРСИ
Ми на Facebook
Ми на Facebook
До уваги учнів 5х класів та їх батьків!

Гімназійна родина запрошує Вас на свято

"Посвята в гімназисти",

яке відбудеться 26.09.2014р. о 18.00 в Будинку культури Жовтневого району.

До уваги батьків 7-8 класів

Психологічна служба гімназії  запрошує Вас  24. 09. 2014 року о 17.30

на засідання батьківського клубу «Давайте, поспілкуємось!».

Тема  «Виховання підлітка в колі родини».

Питання до обговорення:  Як знайти спільну мову з дитиною – підлітком? Коло друзів моєї дитини.  Моя дитина в соціальній мережі.

Вступникам

До уваги учнів та їх батьків!         

 

15  КВІТНЯ О 17.00

 Миколаївська гімназія  № 3 запрошує Вас  на

День відкритих дверей.

В програмі:

знайомство з  навчальним закладом, вчителями, традиціями гімназійної родини.

Перше заняття Школи майбутнього гімназиста

 

Будемо раді бачити Вас

за адресою: пр. Корабелів, 12-Г,

Миколаївська гімназія  № 3

 

Школа, яку Ви обираєте,

визначить майбутнє Вашої дитини!

                                                                                                                     

З повагою,

 гімназійна родина

Атестація

Відповідно до наказу департамента освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА №71 від 10.02.14р., затвердженого рішення регіональної експертної ради (протокол №13/14 від 07.02.14р.) Миколаївська гімназія №3 атестована з відзнакою.

МАН

Вітаємо

Призерів обласного конкурсу-захисту НДР

при Малій академії наук!

 

1.      Шпакова В’ячеслава   - І місце – секція «Історичне краєзнавство».

2.      Скіданова Антона  - ІІ місце  - секція «Ветеринарія».

3.      Білокриницьку  Крістину -  ІІ місце – секція «Українська мова».

4.      Костів Анну – ІІІ місце – секція «Історія України».

5.      Асатрян Аліну – ІІІ місце – секція «Англійська мова».

6.      Надич Владислава – ІV місце – секція «Історія України».

7.      Ткаченко Анастасію – V місце  - секція  «Світова література».

8.      Могиліну Вікторію  - V місце  - секція  «Англійська мова».

9.      Калашника Олега - V місце  - секція «Українська мова».

10.  Шамшуріну Марію - V місце  - секція  «Українська мова».

11.  Чередніченко Катерину - V місце  - секція  «Загальна біологія».

Конкурс читців

19 лютого 2014 року відбувся районний  етап обласного

конкурсу читців – декламаторів «Кобзар у нашому домі»

  з метою  вшанування пам’яті видатного поета -  гуманіста Т.Г. Шевченко відзначення  200 річниці з дня народження поета

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

І вікова  категорія  -середня ( 11-14 років)

І місце:

Пижова Оксана,  7Б клас,  твір «Мар’яна  Черниця»

ІІ місце:

Золотих Єлизавета, 7А клас, вірш « Іван Підкова»

ІІІ місце:

Данильченко Юрій , 8А клас, вірш «У тієї Катерини»

 

ІІ-вікова категорія старша (15- 18 років)

ІІІ місце:

Величко Аліна, 10Бклас, вірш «Хіба самому написать»

 

 

Керівник гуртка «Мистецтво живого слова» -

 Бондарук Лариса Миколаївна

 

 

 

КТС Шкільна родина
ІІ етап КТС - міні-проект
«В гостях у класу».
В завдання входить ознайомлення учнів із досвідом життєдіяльності класного колективу (у цікавій формі).
Графік відвідування класних колективів
(за результатами жеребкування на засіданні Ради чергових командирів від 20.01.2014р.)

31.01 - 10-А + 8-А -
07.02 - 7-А + 8-Б -
14.02 - 5-Б + 6-Б -
28.02 - 10-Б + 9-А -
14.03 - 6-А + 9-Б -
21.03 - 5-А + 11-А -
04.04 - 11-Б + 7-Б -
Результати І семестру

П’ятірка кращих - переможців рейтингової системи

за І семестр 2013-2014 н.р.

  

5-А

 

1.      Гальченко Марія

2.      Ліщук Владистав

3.      Голубченко Софія

4.      Рибченко Кароліна

5.      Левицька Софія

Сідніна Наталія

5-Б

 

1.      Заічкін Артем

2.      Прудніков Іван

3.      Поливода Юлія

4.      Клименкова Марія

5. Козловська Єлизавета

6-А

 

1.      Звягінцева Юлія

2.      Гошко Тетяна

3.      Чикал Ілля

4.      Лонська Валерія

5.      Коваль Ілля        

Смирнов Владислав 

6-Б

 

1.      Іскімжи Анастасія

2.      Царенко Єлизавета

3.      Антонова Варвара

4.      Теник Анна

 5. Дерябін Андрій

7-А

 

1.      Бітюкова Юлія

2.      Золотих Єлизавета

3.      Міщенко Анастасія

4. Ісаханян Софія

5. Владиженко Аліна 

7-Б

 

1.      ЦуркаКатерина

2.      Григор’єва Поліна

3.      Шарова Єва

4. Адова Єлизавета

5. Пижова Оксана

8-А

 

1.      Рябова Катерина

2.      Купенко Анастасія

3.      Пономаренко Анастасія

4.      Мальцева Наталя

5. Чорненька Анастасія

8-Б

 

1.      Ясинська Яна

2.      Максимова Ксенія

3.      Несен Аліна

4.      Тарасенко Марія

5.      Мирохіна Анастасія    

Данилова Аліна

9-А

 

1.Комаров Максим

2. Левицький Дмитро

3. Кравченко Катерина

4. Підвірна Анастасія

5. Бензарь Олексій

Бензарь Олександр

Мошняга Катерина 

9-Б

 

1.      Бєлогруда Христина

2.      Карпенко Дмитро

3.      Ляпустіна Марина

4.      Новосьолова Катерина

5.      Винник Марина

 

10-А

 

1.      Ісабекова Заріна

2.      Шаповалова Гана

3.      Долінчук Єлизавета

4.      Месхія Діана

5.     Мойсеєнко Ірина

10-Б

 

1.      Кравченко Марія

2.      Камінський Микита

3.      Сисоєв Віктор

4.      Лелікова Анастасія

5.     Мараєва Вероніка 

11-А

 

1.      Шпаков В’ячеслав

2.      Чередщніченко Катерина

3.      Скіданов Антон

4.      Кузнецов Нікіта

 5. Білокриницька Крістіна 

                 11-Б

 

1.      Костів Анна

2.      Калашник Олег

3.      Шамшуріна Марія

4.      Могиліна Вікторія

     5. Тарасова Катерина

УСПІХ
10 грудня 2013 року у Варшаві проходила заключна конференція польско-українського проекту «Шкільна Академія Підприємництва – 2» під час якої методом голосування були визначені переможці конкурсу на кращий Шкільний клуб підприємництва.

ШКП «Успіх» Миколаївської гімназії №3 визначено кращим в Миколаївській області, клуб став призером конкурсу, таким чином Миколаївська область серед переможців. 

http://uspihxxi.blogspot.com/

ДО УВАГИ ДІТЕЙ, БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ!

Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує до проведення краєзнавчих, туристичних і наукових заходів з відвідування Музею (Пирогово, м.Київ).

 

Докладніше інформацію можна отримати на сайті «Музей у Пирогові» http://pyrohiv.com.ua/ua/   

Сторінка 83 із 88 << < 80 81 82 83 84 85 86 > >>
Кафедри:




Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Ми на Facebook

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться