Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 27 2024 00:56:48

УРОКИ МУЖНОСТІ ДЛЯ П’ЯТИКЛАСНИКІВ
Коли ми дізналися, що батько нашої однокласниці, боєць 79 аеромобільної бригади Сюрченко Володимир Миколайович, повернувся із зони АТО, запросили його на годину спілкування. До цього дня клас ретельно готувався: малювали листівки, складали вірші, готували питання.
Наша зустріч пройшла дуже цікаво. Ми дізнались про перемоги і поразки військових, про життя на передовій і в тилу. Хлопці розпитували про військову техніку, а дівчата – про емоційний стан бійців. Ми побачили багато фотографій з життя нашого героя.
Усі діти хотіли сфотографуватися з Володимиром Миколайовичем і взяти автограф. Ми подарували наші поробки: листівки, браслети, малюнки, прочитали свої вірші і запросили в гості знову.
Ми шануємо героїв, які захищають нас і нашу рідну землю.

Рябчинська Дарья, 5-А

На осінніх канікулах ми з класним керівником поїхали на аеродром . Там служить батько нашої однокласниці – Бойчук Віктор Степанович. Він і став нашим організатором і екскурсоводом.
Нас вразили сучасні військові літаки і вертольоти. Розповідь про їхню конструкцію, про їх вже немирну службу ми запам’ятаємо надовго. Найцікавішим було відчути себе справжнім пілотом за штурвалом літака-винищувача.
Це наша перша екскурсія і перші незабутні враження.

Вербицька Марія, 5-А

(фото див. архів)
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.