Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 20 2024 01:48:17

ГЕОГРАФІЧНІ ПРИГОДИ ГІМНАЗИСТІВ
У грудні в гімназії проходила декада кафедри суспільних дисциплін та географії. Цікаві пізнавальні заходи об’єднали юних знавців географії.
Сеанс одночасного визначення координат.
Чи вмієте ви користуватися градусною сіткою? Чи вмієте ви орієнтуватися за картою?
Учні 6-х класів на швидкість та точність визначили координати діючих та згаслих вулканів, найвищих гірських вершин, далеких островів та відомих столиць. Найспритнішими були – Левицька Софія, Ліщук Владислав, Петровський Іван, Фатьянова Влада, Волошин Дмитро, Морикіна Яна, Петриченко Христина, Шевченко Ганна.
Віртуальні подорожі природними зонами Африки.
Подорожуючи Африкою, учні 7-х класів застосовували набуті знання. Іхня подорож їх не зовсім звична. Своє бачення материка команди учнів представили у вигляді герба (Антонова Варя, Звягінцева Юля, Клосс Аделіна, Іскімжи Настя) та здійснили віртуальну подорож природними зонами (Лонська Лєра, Байтемірова Діана).
Географічний міні-турнір.
Турнір – це змагання у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв’язувати складні географічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку.
У дискусіях учні 10-Б класу для свого міні-турніру обрали питання Х Всеукраїнського турніру юних географів: «Уявіть собі, що закінчилася дія міжнародного Договору про Антарктику. Спрогнозуйте економічні, політичні, військово-стратегічні наслідки його припинення».
Доповідачем з цього питання виступила Ляпустіна Марина, яка разом із командою підготувала яскраву комп’ютерну презентацію та ґрунтовну доповідь. Опонент (Пономаренко Даша) критично проаналізувала доповідь, вказавши позитивні моменти та недоліки. Загальну оцінку виступу доповідача та опонента представив Карпенко Дмитро, який був рецензентом. Дискусія пройшла жваво, яскраво, усі учасники турніру залишилися задоволеними.

Косинська О.М, вчитель географії

(фото див. архів)
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.