Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 06:48:50

УРОК МУЖНОСТІ ДЛЯ 7-А КЛАСУ
До учнів 7-А класу завітав справжній герой – учасник бойових дій у зоні АТО, боєць 79-ї аеромобільної бригади – Сергій Анатолійович Бершатский.
Сергій – водій, який доставляє воїнам ліки, їжу, гуманітарну допомогу, яку збирають волонтери, листи від рідних, теплий одяг. Його позивний – «Метелик», бо його старенький автобус увесь розмальований метеликами. Цих «метеликів» із нетерпінням чекають наші бійці на передовій.
Сергій Анатолійович розповідав про своїх сміливих та відважних друзів. Ми переглядали фотографії та слухали пісні, які підіймають настрій бійцям. А також дізнались про талісман десантників - півня Петю. Одного разу дідусь із сусіднього селища віддав хлопцям півня на суп. Незабаром почались обстріли із «Градів», півень лишився гребеня та був контужений, але вижив. «Воїни Добра» побудували вольєр, і півник став символом стійкості та мужності, тепер він теж «боєць».
Наш клас разом із батьками подарували набір інструментів для ремонту техніки, а також зібрали продукти для захисників. Сергій Анатолійович пообіцяв передати від нашого класу листи зі словами підтримки бійцям та побажав усім нам мирного неба.
Думаю, сьогодні – це найважливіше побажання для усіх українців!

Гошко Тетяна, 7-А клас

(фото див. архів)
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.