Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMarch 29 2024 10:46:45

УЧНІ 6-Б та 10-А класів ПОДАРУВАЛИ ЧАСТИНКУ ДОБРОТИ МАЛЮКАМ

15 березня учні 6-Б (класний крівник Плахута Н.Я.) та 10-А (класний керівник Ісаханян О.О.) класів відвідали Миколаївський обласний будинок дитини.

Гімназисти привезли для малят багато подарунків і приємних сюрпризів.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Міський огляд-конкурс читців «Нас єднає Тарасове слово»

13 березня відбувся міський конкурс читців. Гімназію представляли:

Панченко Андрій (8-Б)з поезією «Сон» («У всякого своя доля…) Тарас Шевченко (вчитель Литовченко Ольга Михайлівна)

Кухаренко Вікторія (5-А) з поезією Т. Шевченко «Якби мені черевики» (вчитель Карпенко Анна Яківна)

За підсумками конкурсу ГРАН-ПРІ отримав ПАНЧЕНКО АНДРІЙ

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ-2018

Тематична Лінійка. ВИСТАВКА «Біографія Шевченка в картинах, поезіях, документах

Дякуємо учням 9-Б класу, класному керівнику Чередарчук М.В.

Конкурс малюнків до творів Т.Шевченка

Шевченківські читання у відкритого мікрофона

«Як я захищатиму Батьківщину»

Гімназійний етап обласного конкурс дитячого малюнку «Як я захищатиму Батьківщину»

Долучилися до конкурсу 19 учасників: 14 учнів 5-А класу , 4 учні 6-Б класу, 1 учениця 8-Бкласу.

Відповідно до критеріїв, визначених Положенням, обрані переможці гімназійного конкурсу:

Матвієнко Яна (6-Б) робота «А з нами правда, з нами Бог»

Сікарьов Михайло (5-А) «Ми захищатимемо свою Батьківщину»

Маковій Анастасія (5-А) «Захищайте і любіть свою Вітчизну!»

Кошман Герман (5-А) «Я захищатиму Батьківщину від кіберпропаганди»

Шпіс Олександр (5-А) «Помолимося за Україну»

Смирнова Наталя (6-Б) «З Україною в серці »

Ці діти представлятимуть гімназію на районному етапі конкурсу 13 березня 2018р

Бажаємо успіху творчим гімназистам!

«Знай і люби свій край»
Гімназійний етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Долучилися до конкурсу 36 учасників: 21учень 5-А класу, 7 учнів 7-Бкласу, 6 учнів 6-Б класу, по 1 учню з 7-А та 9-А класів.

Смирнова Наталя (6-Б) робота «Українська красуня»

Слесаренко Любов (6-Б) робота «Одинокий човник»

Михайлова Марія (7-А) робота «Родинний оберіг»

Коренков Ян (5-А) робота «На щастя, на долю»

Семенова Дар’я (6-Б) робота ««Квіти любій матусі»

Рубай Марина (6-Б) робота ««Чарівний килим»

Ці діти представлятимуть гімназію на районному етапі конкурсу 13 березня 2018р

Бажаємо успіху творчим гімназистам!

ВІТАЄМО!!!

Серед переможців щорічної міської програми «Людина року» за 2017 рік у номінації «НАША НАДІЯ»

Бенюх Дмитро, учень 9 класу, чемпіон Європи з боксу серед школярів, кандидат у майстри спорту.

МІСЬКА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ЧАСТИНКУ ДОБРОТИ»

Вже не перший рік в рамках міської акції «Подаруй частинку доброти» учнівські колективи гімназії зібрали речі, взуття, засоби особистої гігієни, ігри, іграшки, канцтовари для вихованців обласного Будинку малюка та шкіл-інтернатів, інтернату для літніх людей. Гімназисти передали всі зібрані речі (11 пакунків ) до оргкомітету акції .

Дякуємо Кравченку Денису Вікторовичу - батькові учня 6-А класу Кравченко Артема за допомогу в перевезенні зібраних речей.

Оргкомітет акції нагородив гімназистів грамотою за активну участь. Дякуємо усім за чуйність та теплоту небайдужих сердець!

Волонтерський проект 6-А класу «Збирай кришки на протези для воїнів»

Метою нашого проекту стало долучення учнів гімназії до Всеукраїнської волонтерської акції допомоги воїнам, постраждалим в АТО; виховання екологічної культури, сприяння зміцненню колективу. Вона проходила протягом 2017 року (січень-грудень 2017)

Ми поставили перед собою завдання - зібрати 50-100 кг кришок, застосовуючи при цьому методи інформаційної атаки і пропаганди серед гімназистів...

МІСЬКИЙ КОНКУРС «СОНЦЕ НА МАСЛЯНУ»

Наприкінці лютого в зоопарку проводилось міське свято. На гостей чекали запальні танці і пісні, народні забави, смаколики. А також фотозона, яка складалась з десятків «сонечок», створених руками школярів та учасників творчих гуртків міста. Були на цій фотозоні і сонечки, виготовлені руками гімназистів. Роботу “Масляна-красуня” представила Мишкіна Поліна (6-А), “Смачненьке” сонечко виготовила Нікітіна Дар’я (6-А) і “Масляничну зірку” створила Слесаренко Любов (6-Б). Діти отримали грамоти від Миколаєвського зоопарку.

конкурс «Космічні фантазії»

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ !

Обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

І місце, МИШКІНА ПОЛІНА (6-А) - номінація «Космічне мистецтво», робота «Прибулець часу»

Нагороджена грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації .