Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаMarch 28 2020 22:37:22
Порядок реагування на випадки булінгу

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
НЕуроки
КОНКУРСИ
В І Т А Є М О ПЕРЕМОЖЦІВ
районного етапу міської виставки – конкурсу іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії»

ІІІ місце (середня вікова категорія, 11-14 років)
Шпилева Тетяна 6 - Б клас за роботу «Мереживна ялинка»

ІІ місце ( старша вікова категорія, 15-18 років)
Гінда Анастасія - 10 – Б клас за роботу «Сніговий пухнастик»
Мнацканян Микола - 10 – Б клас за роботу «Святкова красуня»

Від гімназії були представлені роботи переможців гімназійного конкурсу:
10Бкл - Гінда Анастасія, Мнацаканян Микола,
Торжинська Ганна, Тінігіна Жанна
6Б кл - Адова Елизавета, Шпилева Тетяна
10Акл - Кривонос Марія

Всі роботи гімназистів будуть представлені на загально гімназійній виставці з 17 по 21 грудня 2012р. у холі гімназії.
«Кінологи показали гімназистам загальний курс дресирування»
Репортаж про те, як учні 8-класів гімназії відвідали Кінологічний центр при УМВС України в Миколаївській області розміщений в інтернет-газеті Корабельного району «КОРАБЕЛОВ-ІНФО»
( див. http://www.korabelov.info/obschestvo/kinologi-pokazali-shkolyaram-zagalniy-kurs-dresiruvannya.html)
До уваги учнів!
З 15 листопада по 15 грудня 2012 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади для учнів 7-11(х) класів.
Роботи учнів 7 – 11- х класів для участі в Інтернет-олімпіаді з математики необхідно надіслати на електронну адресу Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти moippo@moippo.mk.ua, або velih@ukr.net з поміткою «Інтернет-олімпіада» не пізніше 16 грудня 2012 року.
Вітаємо!!!
Стаття учениці 8-А класу Безрученко Дарї, "Свято давно минуло, але це не означає, що не потрібно шанувати учительську працю", розміщені в інтернет - газеті "КОРАБЕЛОВ. INFO"
Увага! ЗНО

Пробне  зовнішнє  незалежне  оцінювання

У 2013 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:

23 березня – з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;

30 березня – з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, триватиме з 1 до 30 листопада 2012 року.

Особам, які зареєструвалися на пробне ЗНО, буде надана можливість безкоштовно взяти участь у тренінгах з предметів ЗНО, розміщених на сайті Одеського РЦОЯО у період підготовки до ЗНО-2013.

До уваги учнів 5х класів та їх батьків!
Гімназійна родина запрошує Вас на свято "Посвята в гімназисти", яке відбудеться 26.09.2014р. о 18.00 в Будинку культури Жовтневого району
ВОЛОНТЕРИ ЗВІТУЮТЬ!!!!!!!
В рамках акції "День небайдужої людини" разом з батьками гімназисти зібрали продовольчі пакунки і привітали людей похилого віку.

Довбуш Миколай Федорович (ветеран) - 5-А, 9-А,9-Б класи

Грінченко Марія Гаврилівна (одинока пенсіонерка)-6-Б клас