Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаAugust 09 2020 11:47:33
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу
Порядок реагування на випадки булінгу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
Ми на Facebook
Ми на Facebook
Ми на Facebook
УРОК МУЖНОСТІ ДЛЯ 7-А КЛАСУ
До учнів 7-А класу завітав справжній герой – учасник бойових дій у зоні АТО, боєць 79-ї аеромобільної бригади – Сергій Анатолійович Бершатский.
Сергій – водій, який доставляє воїнам ліки, їжу, гуманітарну допомогу, яку збирають волонтери, листи від рідних, теплий одяг. Його позивний – «Метелик», бо його старенький автобус увесь розмальований метеликами. Цих «метеликів» із нетерпінням чекають наші бійці на передовій.
Сергій Анатолійович розповідав про своїх сміливих та відважних друзів. Ми переглядали фотографії та слухали пісні, які підіймають настрій бійцям. А також дізнались про талісман десантників - півня Петю. Одного разу дідусь із сусіднього селища віддав хлопцям півня на суп. Незабаром почались обстріли із «Градів», півень лишився гребеня та був контужений, але вижив. «Воїни Добра» побудували вольєр, і півник став символом стійкості та мужності, тепер він теж «боєць».
Наш клас разом із батьками подарували набір інструментів для ремонту техніки, а також зібрали продукти для захисників. Сергій Анатолійович пообіцяв передати від нашого класу листи зі словами підтримки бійцям та побажав усім нам мирного неба.
Думаю, сьогодні – це найважливіше побажання для усіх українців!

Гошко Тетяна, 7-А клас

(фото див. архів)
УРОК ІСТОРІЇ ДЛЯ НАЩАДКІВ БОГОЯВЛЕНСЬКА
Наприкінці грудня у гімназії відбулася зустріч із автором книги, що розповідає про історію нашого Корабельного району, - Валерієм Борисовичем Кобою. Незвичайний урок історії організувала вчитель Маханьковська Л.Й.
Книжка «Богоявленському роду нема переводу» зібрала спогади найстарших жителів, унікальні фотокадри й документи. Цікаво, що за свою історію Корабельний район змінив далеко не одну назву: Виноградна круча, Вітовка, Богоявленськ, Жовтневе. І це лише найвідоміші з них! Перша академія землеробства у Російській імперії була заснована саме у Богоявленську. Величезний сад і виноградник, розкішна резиденція пана Потьомкіна – тепер Молодіжний парк, у відродженні якого сьогодні беруть участь і наші гімназисти.
Гордість минулого міста Вітовка – величезний Святодуховенський Богоявленський храм, заснований у 1927 році, заввишки був як 24-поверховий будинок. На жаль, храм був підірваний німцями у 1944 році.
Цікаво було дізнатися, що вся стара частина Богоявленська оплутана підземними ходами, які будувалися ще турками. Під час небезпеки цими ходами можна було вийти аж до дороги на Херсон.
Ми вдячні гостю за зустріч, яку провели, поринаючи в історію Вітовки. Адже зайнятій людині важко викроїти час, Валерій Борисович Коба - начальник Миколаївського міського управління міліції.

Пономаренко Анастасія, учениця 9-А класу

(фото див. архів)
ГЕОГРАФІЧНІ ПРИГОДИ ГІМНАЗИСТІВ
У грудні в гімназії проходила декада кафедри суспільних дисциплін та географії. Цікаві пізнавальні заходи об’єднали юних знавців географії.
Сеанс одночасного визначення координат.
Чи вмієте ви користуватися градусною сіткою? Чи вмієте ви орієнтуватися за картою?
Учні 6-х класів на швидкість та точність визначили координати діючих та згаслих вулканів, найвищих гірських вершин, далеких островів та відомих столиць. Найспритнішими були – Левицька Софія, Ліщук Владислав, Петровський Іван, Фатьянова Влада, Волошин Дмитро, Морикіна Яна, Петриченко Христина, Шевченко Ганна.
Віртуальні подорожі природними зонами Африки.
Подорожуючи Африкою, учні 7-х класів застосовували набуті знання. Іхня подорож їх не зовсім звична. Своє бачення материка команди учнів представили у вигляді герба (Антонова Варя, Звягінцева Юля, Клосс Аделіна, Іскімжи Настя) та здійснили віртуальну подорож природними зонами (Лонська Лєра, Байтемірова Діана).
Географічний міні-турнір.
Турнір – це змагання у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв’язувати складні географічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку.
У дискусіях учні 10-Б класу для свого міні-турніру обрали питання Х Всеукраїнського турніру юних географів: «Уявіть собі, що закінчилася дія міжнародного Договору про Антарктику. Спрогнозуйте економічні, політичні, військово-стратегічні наслідки його припинення».
Доповідачем з цього питання виступила Ляпустіна Марина, яка разом із командою підготувала яскраву комп’ютерну презентацію та ґрунтовну доповідь. Опонент (Пономаренко Даша) критично проаналізувала доповідь, вказавши позитивні моменти та недоліки. Загальну оцінку виступу доповідача та опонента представив Карпенко Дмитро, який був рецензентом. Дискусія пройшла жваво, яскраво, усі учасники турніру залишилися задоволеними.

Косинська О.М, вчитель географії

(фото див. архів)
Олімпіади

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад!

 

Географія - 

ІІ м.- Данильченко Ю. (9-А клас);

            ІІІ м. – Томова Д. (10-А клас);

            ІІІ м.- Потапенко В. (10 -А  клас);

Математика - 

ІІ м.- Пономаренко О. (6-А клас);

ІІ м. – Фат’янова В. (6-А клас);

Фізика -

ІІІ м. – Трощинський О. (7-А клас);

ІІІ м. – Сігеєв О. (7-Б клас);

ІІІ м. – Євсеєва М. (7-Б клас);

 Історія  -  

ІІ м. -  Потапенко В. (10-А клас);

ІІІ м. – Григор’єва П. (8-Б клас);

ІІІ м. – Долінчук Є. (11-А клас).

Біологія -  

ІІІ м. – Владиженко А. (8-А клас);

ІІІ м. – Полуектова М. (8-А клас);

ІІІ м.  – Круглікова А. (11-Б клас);

МАН

Вітаємо

учнів, які вступили

до Малої академії наук!

 

1.      Куприцюк В. – секція «Журналістика».

2.      Несен А.  - секція «Журналістика».

3.      Тарасенко М. -  секція «Географія».

4.      Данільченко Ю. – секція «Інформаційні технології».

5.      Данилова А. – секція «Психологія».

6.      Чорненька А. –секція «Психологія».

7.      Бокій А. – секція «Психологія».

8.      Чинаєва А.  - секція «Психологія».

9.      Мальцева Н. – секція «Французька мова».

10.  Антощук К. - секція «Німецька мова».

11.  Глущенко М. - секція «Німецька мова».

12.  Боденчук І. - секція «Українська мова».

13.  Пономаренко А. – секція «Світова література»

Рада НТГ

НЕЗВИЧАЙНИЙ БФБЛІОТЕЧНИЙ УРОК З ТОЛЕРАНТНОСТІ
21 листопада у День толерантності наш 7-А клас завітав до дитячої бібліотеки № 8. Гостями бібліотеки ми стали не вперше, і, як завжди, нас щиро зустріли працівники. На годині спілкування «Що таке толерантність?» ми дізналися багато нового й цікавого. Створена презентація та захоплюючі ігри спонукали моїх однокласників до активної участі. Особливо нам сподобався конкурс "Дерево толерантності", коли кожен міг внести свій вклад у його створення. Працівники бібліотеки підібрали вірші, загадки, цікаві історії з життя людей, які підтверджували, що будувати толерантні відносини важливо і приємно. З бажанням бути толерантними у стосунках із однокласниками, друзями, батьками ми залишали бібліотеку. Нам дуже сподобалася ця подія у житті нашого класу. Ми дякуємо колективу дитячої бібліотеки № 8 і обов’язково прийдемо ще.

Звягінцева Юлія – представник Міністерства інформації 7-А класу Миколаївської гімназії №3

(фото див. архів)
ЕКСКУРСІЯ 7-А КЛАСУ НА МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД
На осінніх канікулах наш 7-А завітав у гості до Миколаївського глиноземного заводу, де під час екскурсії ознайомився з професіями металургів. Ми побували на шламовому полі, де зберігається червоний шлам. У порту ми бачили величезні кораблі, що завозять з різних країн світу боксити для того, щоб отримати на заводі глинозем, що згодом перетвориться на алюміній. Виробництво закрите, територія величезна, тому ми лише з вікон автобуса бачили ділянки кальцинації, ремонтно-механічну та інші будови виробництва.
В інформаційному центрі, де продовжувалася наша екскурсія, ми подивитися фільм про металургійне виробництво та зацікавилися маленьким макетом заводу. Ми дякуємо за організацію екскурсії нашим батькам та класному керівнику Ісаханян Оксані Олексіївні, адже дізнаватися нове – це завжди цікаво.

Краєва Єлизавета - Міністерство інформації 7-А класу

(фото див. архів)
УРОКИ МУЖНОСТІ ДЛЯ П’ЯТИКЛАСНИКІВ
Коли ми дізналися, що батько нашої однокласниці, боєць 79 аеромобільної бригади Сюрченко Володимир Миколайович, повернувся із зони АТО, запросили його на годину спілкування. До цього дня клас ретельно готувався: малювали листівки, складали вірші, готували питання.
Наша зустріч пройшла дуже цікаво. Ми дізнались про перемоги і поразки військових, про життя на передовій і в тилу. Хлопці розпитували про військову техніку, а дівчата – про емоційний стан бійців. Ми побачили багато фотографій з життя нашого героя.
Усі діти хотіли сфотографуватися з Володимиром Миколайовичем і взяти автограф. Ми подарували наші поробки: листівки, браслети, малюнки, прочитали свої вірші і запросили в гості знову.
Ми шануємо героїв, які захищають нас і нашу рідну землю.

Рябчинська Дарья, 5-А

На осінніх канікулах ми з класним керівником поїхали на аеродром . Там служить батько нашої однокласниці – Бойчук Віктор Степанович. Він і став нашим організатором і екскурсоводом.
Нас вразили сучасні військові літаки і вертольоти. Розповідь про їхню конструкцію, про їх вже немирну службу ми запам’ятаємо надовго. Найцікавішим було відчути себе справжнім пілотом за штурвалом літака-винищувача.
Це наша перша екскурсія і перші незабутні враження.

Вербицька Марія, 5-А

(фото див. архів)
Конкурс з української мови імені Петра Яцика
Самарська Софія, 5Б - III місце Фат'янова Владислава, 6А - III місце Міщенко Анастасія, 8А - III місце Мальцева Наталя, 9 А - II місце Безрученко Дар'я, 10А - I місце Месхія Діана, 11А - I місце
Конкурс імені Тараса Шевченка
Буслаєва Олександра, 5Б - III місце Поливода Юлія, 6Б - II місце Звягінцева Юлія, 7А - III місце Волошенюк Надія, 10 Б - I місце Ісабекова Заріна, 11 А - III місце
Сторінка 62 із 68 << < 59 60 61 62 63 64 65 > >>
Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Ми на Facebook

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться