Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиJune 25 2018 16:17:50
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Дистанційні курси
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
Волонтерський проект 6-А класу «Збирай кришки на протези для воїнів»

Метою нашого проекту стало долучення учнів гімназії до Всеукраїнської волонтерської акції допомоги воїнам, постраждалим в АТО; виховання екологічної культури, сприяння зміцненню колективу. Вона проходила протягом 2017 року (січень-грудень 2017).

Ми поставили перед собою завдання - зібрати 50-100 кг кришок, застосовуючи при цьому методи інформаційної атаки і пропаганди серед гімназистів. Наполегливості додавало прагнення до перемоги, бо акція проходила у формі змагання між мікрогрупами класу. Також важливу роль зіграли зустрічі з бійцями АТО, які приходили до нас у заклад і у клас. Для досягнення поставленої мети ми організували інформаційну кампанію в гімназії (виступи на лінійці, листівки), обладнали пункти збору кришок; залучили до збирання всіх учнів і батьків гімназії; співпрацювали з волонтерськими організаціями міста та столиці (зв'язок із центральним пунктом у Києві).

Міністерства нашого класу працювали дуже згуртовано у своїх командах, у результаті цього ми отримали такі показники:

У п’ятому класі найбільше кришок зібрало міністерство спорту (4 баклажки), на другому місці — міністерство освіти (3 баклажки), третє місце посіло міністерство культури (2,5 баклажки), а четверте — інформації (1 баклажка).

У шостому класі ми стали активнішими і підвищили свої результати: на даний час найбільше кришок зібрало міністерство культури (10,5 баклажок), друге місце посіли міністерство освіти ( 9,5); ІІІ місце - міністерство інформації (5 баклажок), ІV місце - міністерство спорту (1,5 баклажки).

Цікавими є історії учасників акції Фішкової Каріни, батьки якої обладнали у себе в кіоску пункт збору кришечок і за літо зібрали 20 кг.. Дідусь Снігірьової Аліни із Вінниці присилав поштою кришечки, які назбирали вони з бабусею. Нікітіна Олена Володимирівна всюди, де ходить, відкручує кришечки, залучила до їх збирання колег і усіх друзів.

Ми дякуємо усім, хто підтримує акцію! Лише згуртувавшись заради спільної справи, нам вдасться досягти благородної мети – допомогти воїнам і врятувати планету від екологічної катастрофи. Адже всім відомо, що пластикова кришечка розкладається на мікрочастинки в ґрунті аж 200 років.

У результаті КТС гімназистами було зібрано і здано у міський пункт збору 30 кг. кришечок. Наш клас отримав подяку до Всесвітнього дня волонтерів від громадської організації «Родинне дерево Миколаєва». Та на цьому ми не припинили свою діяльність. І за два місяці 2018-го року наш клас зібрав ще 20 кг. кришечок, а учні гімназії - 10 кг. Таким чином ми досягли бажаного результату на даному етапі та налагодили зв’язки з партнерами у цій сфері – Всеукраїнським фондом «Овес» та міською волонтерською організацією «Родинне дерево Миколаєва».

Ми зрозуміли, що діяльність у цій сфері має стати постійною справою для всіх гімназистів. Дякуємо за підтримку.

Міністерство волонтерства 6-А класу, Антонова Анастасія.

Кафедри:
Адреса:

м. Миколаїв

пр. Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться