Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиSeptember 23 2018 14:54:40

Волонтерський проект 6-А класу «Збирай кришки на протези для воїнів»

Метою нашого проекту стало долучення учнів гімназії до Всеукраїнської волонтерської акції допомоги воїнам, постраждалим в АТО; виховання екологічної культури, сприяння зміцненню колективу. Вона проходила протягом 2017 року (січень-грудень 2017).

Ми поставили перед собою завдання - зібрати 50-100 кг кришок, застосовуючи при цьому методи інформаційної атаки і пропаганди серед гімназистів. Наполегливості додавало прагнення до перемоги, бо акція проходила у формі змагання між мікрогрупами класу. Також важливу роль зіграли зустрічі з бійцями АТО, які приходили до нас у заклад і у клас. Для досягнення поставленої мети ми організували інформаційну кампанію в гімназії (виступи на лінійці, листівки), обладнали пункти збору кришок; залучили до збирання всіх учнів і батьків гімназії; співпрацювали з волонтерськими організаціями міста та столиці (зв'язок із центральним пунктом у Києві).

Міністерства нашого класу працювали дуже згуртовано у своїх командах, у результаті цього ми отримали такі показники:

У п’ятому класі найбільше кришок зібрало міністерство спорту (4 баклажки), на другому місці — міністерство освіти (3 баклажки), третє місце посіло міністерство культури (2,5 баклажки), а четверте — інформації (1 баклажка).

У шостому класі ми стали активнішими і підвищили свої результати: на даний час найбільше кришок зібрало міністерство культури (10,5 баклажок), друге місце посіли міністерство освіти ( 9,5); ІІІ місце - міністерство інформації (5 баклажок), ІV місце - міністерство спорту (1,5 баклажки).

Цікавими є історії учасників акції Фішкової Каріни, батьки якої обладнали у себе в кіоску пункт збору кришечок і за літо зібрали 20 кг.. Дідусь Снігірьової Аліни із Вінниці присилав поштою кришечки, які назбирали вони з бабусею. Нікітіна Олена Володимирівна всюди, де ходить, відкручує кришечки, залучила до їх збирання колег і усіх друзів.

Ми дякуємо усім, хто підтримує акцію! Лише згуртувавшись заради спільної справи, нам вдасться досягти благородної мети – допомогти воїнам і врятувати планету від екологічної катастрофи. Адже всім відомо, що пластикова кришечка розкладається на мікрочастинки в ґрунті аж 200 років.

У результаті КТС гімназистами було зібрано і здано у міський пункт збору 30 кг. кришечок. Наш клас отримав подяку до Всесвітнього дня волонтерів від громадської організації «Родинне дерево Миколаєва». Та на цьому ми не припинили свою діяльність. І за два місяці 2018-го року наш клас зібрав ще 20 кг. кришечок, а учні гімназії - 10 кг. Таким чином ми досягли бажаного результату на даному етапі та налагодили зв’язки з партнерами у цій сфері – Всеукраїнським фондом «Овес» та міською волонтерською організацією «Родинне дерево Миколаєва».

Ми зрозуміли, що діяльність у цій сфері має стати постійною справою для всіх гімназистів. Дякуємо за підтримку.

Міністерство волонтерства 6-А класу, Антонова Анастасія.

м. Миколаїв

пр. Корабелів 12-г