Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 01:25:58

Завдання на КАРАНТИН

До уваги гімназистів та батьків!

Завдання з предметів на період карантину знаходяться у електронному Щоденнику Д/З.

Протягом карантину завдання будуть оновлюватись

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ

Вечір зустрічі випускників – це завжди свято і для учнів, і для вчителів. Це можливість побачити тих, кого вчив, і тих, з ким навчався, побачити тих, хто за час гімназійного життя став рідним. Гімназійна родина вітала ювілярів 5,10 та вперше 15-річного випусків.

Подорож у країну спогадів розпочала директор гімназії Марія Федорівна Письменна, привітавши усіх гостей і побажавши їм гарного настрою, підкреслила, що гімназія зберігає міцні традиції, завдяки яким і сьогодні всі разом зібралися на вечір зустрічі шкільних друзів.

Приємним сюрпризом став номер у виконані золотого голосу - 2008 Григорян Юлії. Виступи сучасних гімназистів 5 та 11 класів додали теплоти та повернули всіх випускників у часи гімназійного життя...

Дякуємо учасникам концерту: Міщенко Настя(11-А), Кабанюк Ілля (11-А), Підвірний Богдан (11-Б) , Єлчева Настя (11-Б), Римбалович Артур(5-А), Карась Максим (5-А), Родін Єгор (5-А), Мезінова Поліна (5-А), Хусаїнова Марія(5-А), Іванченко Юлія (5-А), Маковій Настя (5-А), Карлович Ксенія (11-Б), Лук’янчук Дар’я (11-Б), Хитрук Кирило(11-Б)

Зустріч із представниками Вищої Академії Бізнесу

25-го січня гімназії №3 випала чудова нагода прийняти гостей з-за кордону. Ними стали представники  Вищої Академії Бізнесу з м. Домброва Гурніча. Темою розповіді були перспективи співпраці українського та польського студенств з виходом на європейські вузи.

За відгуками учнів зустріч пройшла успішно і вона була інформативною, а на кінець деякі з учнів навіть отримали подарунки, взявши участь у невеликому конкурсі від гостей. Наприклад, Максим Губерначук та Вікторія Дейнеко виграли флешки, Тетяна Гошко отримала мішечок для спортивної форми, а Валерія Калачова - цукерки. Всі залишились задоволеними, адже ті, хто нічого не виграли - отримали цінну інформацію!

Нагорна Анастасія,10-Б клас

Гімназійна КТС «ДОБРІ СПРАВИ»

ПРОЕКТ учнів 6-Бкласу «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ»

Увага КАРАНТИН

Відповідно до розпорядження в.о. міського голови від 02.02.2018 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої, позашкільної освіти м. Миколаєва, Миколаївському муніципальному академічному коледжі» та в зв’язку зі збільшенням показників захворюваності на ГРВІ й грип серед дітей та підлітків з метою запобігання поширенню захворюваності з 5 лютого 2018 року призупинено освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста, муніципальному академічному коледжі.

Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

До Дня безпечного Інтернету

Шановні гімназисти!

Із 05 до 19 лютого 2018 р. запрошуємо взяти участь у веб-квесті "Пригоди посіпаків у Галактиці Інтернет"

Корабель посіпаків вирушатиме до нової планети з 8 до 9 ранку відповідно до графіка:

05.02 - 06.02 - планета Флейм

07.02 - 08.02 - планета Дорвей

09.02 - 10.02 - планета Кіберхондрія

12.02 - 13.02 - планета Фейк

14.02 - 15.02 - планета Slammer

16.02 - 17.02 - планета Руткіт

Кращі з кращих отримають цікаві призи. Переможці будуть оголошені 19.02.2018 р.

П’ЯТІРКА КРАЩИХ
УЧНІ 10-Б КЛАСУ ВІДВІДАЛИ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

24 січня представники учнівського самоврядування 10-Б класу Калачова Валерія, Дейнеко Вікторія та Кириленко Владислав виступали на батьківських зборах. Це вже стало доброю традицією: третій рік поспіль ми розповідаємо батькам про свої досягнення та плани.

Цього разу ми поділилися цікавим досвідом свого соціального проекту «Коробочка добрих справ», що об’єднав три наші добрі справи, які ми реалізували протягом другої чверті.

Спільно з батьками та класним керівником Оксаною Володимирівною Склярук ми планували цікаві заходи на майбутнє, обговорювали проведення годин спілкування у другому семестрі з представниками різних галузей з метою вибору майбутньої професії учнями нашого класу.

Калачова Валерія,10-Б клас

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Влад Калашников (7-А клас) став переможцем регіонального чемпіонату України по боксу серед школярів і виборов путівку на Чемпіонат України.

РОДИННЕ СВЯТО (11-А КЛАС)

Учні 11 – А класу, готуючись до родинного свята, поринули у світ казки, адже новорічні свята – це завжди очікування дива. Творчі одинадцятикласники, перевтілившись у казкових героїв, створили чарівну виставу для глядачів – своїх родин. Отож, ми всі переконалися, що можна очікувати диво, а можна створити його власними руками. Головне – мати бажання подарувати близьким людям посмішки, задоволення і позитивний настрій. Бурхливими оплесками віддячили глядачі талановитим акторам.