ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ
Прислано Admin на February 06 2018 13:49:02

Вечір зустрічі випускників – це завжди свято і для учнів, і для вчителів. Це можливість побачити тих, кого вчив, і тих, з ким навчався, побачити тих, хто за час гімназійного життя став рідним. Гімназійна родина вітала ювілярів 5,10 та вперше 15-річного випусків.

Подорож у країну спогадів розпочала директор гімназії Марія Федорівна Письменна, привітавши усіх гостей і побажавши їм гарного настрою, підкреслила, що гімназія зберігає міцні традиції, завдяки яким і сьогодні всі разом зібралися на вечір зустрічі шкільних друзів.

Приємним сюрпризом став номер у виконані золотого голосу - 2008 Григорян Юлії. Виступи сучасних гімназистів 5 та 11 класів додали теплоти та повернули всіх випускників у часи гімназійного життя... 

Дякуємо учасникам концерту: Міщенко Настя(11-А), Кабанюк Ілля (11-А), Підвірний Богдан (11-Б) , Єлчева Настя (11-Б), Римбалович Артур(5-А), Карась Максим (5-А), Родін Єгор (5-А), Мезінова Поліна (5-А), Хусаїнова Марія(5-А), Іванченко Юлія (5-А), Маковій Настя (5-А), Карлович Ксенія (11-Б), Лук’янчук Дар’я (11-Б), Хитрук Кирило(11-Б)