Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 26 2024 03:21:23

СЕРПНЕВА (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №3

Серпневе засідання педагогічної ради Миколаївської гімназії №3 вже вдруге проведено у форматі (не)конференції «Виклики 20-21: співтворимо освітній простір» Трохи змінилася дата – covid вніс свої корективи.

Цього року вирішили відмовитися від підготовлених заздалегідь експертних сесій, адже найдорогоціннішим на EdCamp є сесії вчителів. Тож під час фасілітації за локаціями кожен з вчителів гімназії анонсував власну вчительську сесію. Стікери з уподобаннями учасників дозволили обрати 9 спікерів у 2-х вчительських паралелях. Цікаво, що заявлені сесії були різними за форматом: і презентація власного досвіду, і пошук однодумців, і модерація потреб і запитів. Було більше можливостей заявити про себе: вперше для проведення сесій вчителі об’єдналися у спікерські пари.

Новинкою цього року став освітній квест «4 Ed-кроки», де спікери презентували нововедення – 20-21, а учасники своє сприйняття висловлювали у маршрутних листах.

Під час спеціальної сесії вчителі працювали в групах: визначили напрямки роботи на рік і формували рішення педради. Із запропонованих, актуальних для освіти завдань, групи обирали три пріоритетні для гімназії, викреслили неактуальні і додати свої. Інші групи кольоровими картками висловлювали свої емоції і ставлення до вибору колег.

Цікавим моментом став аукціон «Мій освітній біткоін», коли валютою слугували години самоосвіти, що «зібрані» вчителями протягом року.

Під час підбиття підсумків сертифікати спікерів отримали більше третини вчителів. Вільний мікрофон зібрав всі емоції, враження і головне неодноразово звучало бажання використовувати такий формат і надалі.

Філософія EdCamp - це бути разом, це думати разом і це готовність взяти на себе відповідальність за зміни і реформи в освіті. І саме ці пріоритети обирає сьогодні гімназійна родина!

Сертифікати вдячності отримали спікери вчительських сесій:

Кононова Лідія Володимирівна,

Ісаханян Оксана Олексіївна,

Потапова Алла Олександрівна,

Волошина Олена Олександрівна

Дмитрієва Лариса Миколаївна

Гуцул Марія Володимирівна,

Бурнацев Борис Борисович

Базулько Тетяна Анатоліївна

Литовченко Ольга Михайлівна

Кучеренко Вадим Володимирович

Сертифікати вдячності за проведення освітнього квесту отримали:

Огіренко Олена , Мазур Марина, Колесніченко Наталія

Aукціон «Мій освітній біткоін» підкорила Ющенко Тетяна Іванівна

ПОРАДИ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ЩОДО НЕМЕДИЧНИХ (ТКАНИННИХ) МАСОК

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ПЕРШИЙ УРОК

Лінійка до Дня Знань

Таким було Свято Знань для молодших і найстарших гімназистів.

На лінійці традиційно нагородили переможців рейтингової системи: Трошеву Нонну (6-А), Пурич Владиславу (7-Б), Римбаловича Артура (8-А), Губенко Дмитра (10-А), Буслаєву Олександру (11-А).

Кращою ученицею 2019-2020 н.р. визнана Слесаренко Любов, учениця 9-Б класу.

Нагороду "Найкращий клас у навчанні" отримав 10-Б клас, тепер вже 11-Б клас, класний керівник Никифорова Оксана Валеріївна.

Нагороду "Найкрутіший клас" за активність отримав 8-Б, тепер вже 9-Б клас, класний керівник Плахута Наталія Ярославівна.

Почесною премією "Людина року" була нагороджена Дмитрієва Лариса Миколаївна!

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ВІТАЄ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

У в а г а!

Пробна посадка учнів відбудеться:

28.08.2020 р.

ГРАФІК ХАРЧУВАННЯ ТУТ

СТРУКТУРА 2020/2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТУТ

Особливості проведення ЗНО з іноземних мов у 2020 році
Суттєвою відмінністю ЗНО з іноземних мов є аудіювання. Саме цей компонент вирізняє тест з-поміж інших.

Як же відбувається аудіювання? Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували інформаційний відеоролик, у якому розповідається про особливості тестування з іноземних мов.

Повний текст читати ТУТ

ЗНО: що треба взяти із собою та яких правил дотримуватись
Міністерство освіти і науки створило відеоролик із правилами проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Відео опублікували на ютюб-каналі міністерства

Відео розміщено ТУТ

Учасникам потрібно мати із собою:

сертифікат учасника ЗНО;
документ, зазначений у сертифікаті (паспорт, ID-картка тощо);
запрошення-перепустку на ЗНО;
дві-три ручки з чорною пастою;
воду в прозорій пляшці без етикетки;
медичну маску або респіратор, у якому ви доїдете до пункту тестування;
персональний антисептик.

Детальніше ТУТ

Чи вплине рішення про необов’язкове складання ДПА на рейтингові бали ЗНО? Роз’яснення УЦОЯО
Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання не варто хвилюватися за рейтингові бали.
22 червня Володимир Зеленський підписав ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» згідно з яким, випускники закладів освіти звільняються від обов’язкового ДПА у формі ЗНО.

Повний текст читати ТУТ

Любомира Мандзій: Епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО-2020 25 червня – 17 липня, пункти тестування готові провести його у безпечних умовах
Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня. Про це сьогодні, 22 червня 2020 року, заявила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час спільної з партнерами перевірки готовності пункту проведення ЗНО у Коледжі морського і річкового флоту. У візиті також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд і заступник голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.