Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 20 2024 05:42:47

Всеукраїнський Урок Доброти
СТВОРЮЄМО БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Відповідно до рішення Кабміну з 5 жовтня Миколаїв у помаранчевій карантинній зоні!

Згідно з вимогами, вчителям рекомендовано носити захисні щитки під час освітнього процесу.

Бережіть себе і своїх рідних!!!

НАГОРОДЖЕНННЯ КРАЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ МИКОЛАЄВА

Стало доброю традицією щорічно напередодні Дня працівників освіти відзначати 20 кращих педагогічних працівників м. Миколаєва. Міській голова Олександр Федорович Сенкевич відзначив вчителів гімназії, які підготували переможців обласного, всеукраїнського етапів учнівських олімпіад та нагородив премією: Огіренко Олену Олегівну (вчителька зарубіжної літератури); Косинську Олену (вчителька географії); Печаткіну Оксану Валеріївну і Маханьковську Людмилу Йосипівну (вчительки історії).

За сумлінну плідну працю, вагомий внесок у розвиток національної освіти нагороджується Подячним листом міського голови колектив Миколаївської гімназії №3.

ГІМНАЗИСТИ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ
ДЕНЬ НЕБАЙДУЖОЇ ЛЮДИНИ

ЗМІНЮЄМО ЖИТТЯ НА КРАЩЕ ‼️Учні 5-А, 5-Б, 6-А, 7-б,8-Б класів долучилися до акції «День небайдужої людини» з нагоди Дня людей похилого віку(1жовтня)🤩🤩🎁 ДЯКУЄМО батькам, що підтримали дитячу ініціативу‼️💖💖💖 Класні керівники Людмила Йосипівна Маханьковська; Оксана Олексіївна Ісаханян; Тетяна Анатоліївна Базулько; Олена Олегівна Огіренко, Марія Володимирівна Гуцул.

ПИШАЕМОСЯ

Школа танців проводить набір

Школа танцю “J.A.M.”

Проводить набір в групи

▫️4-6 років

▫️7-9 років

▫️10-13 років

▫️14+

✔Навчимо таким стилям як : Hip-hop, House, Dancehall, Break dance, Jazz-funk , Vogue 💃 ⠀

✔Рівень - початковий, продовжуючий та про танцори💪

🏠Нас можна знайти : ⠀

🔷Корабельный район - вул. Артема (Океанівска) 41 (ТЦ "Эко-маркет" 2й этаж)⠀

🚩Для запису в групи и отримання додаткової інформації дзвоніть за номером 📲 093 59 29 605 📲

Міжнародний День Миру

21 вересня гімназійна родина приєдналась до святкування Міжнародного Дня Миру!

До Міжнародного дня чистих берегів – 2020

Запрошуємо вас долучитися до Міжнародного дня чистих берегів – 2020, яке цього року відзначається 19 вересня.

Для цього потрібно:

прибрати біля річки, озера, чи моря;

зареєструватися за посиланням

forms.gle/bMn6FgwKPqESJ8ZZ9

і поділитися своїми успіхами.

У подарунок ви отримаєте колекцію наліпок з розумною рибою Фішером поштою.

Акція триватиме з 14 по 30 вересня 2020 року. Організатори: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Державне агентство водних ресурсів України за сприяння та фінансової підтримки проєктів Європейського Союзу ЄС-ПРООН «Посилення екологічного моніторингу Чорного моря» (EMBLAS-Plus) та «Водна ініціатива Плюс» #ЯПрибрав-ТвояЧерга2020 #EUBeachCleanup

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ на 2020-2021 Н.Р.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 5-9 КЛАСИ ТУТ

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 10-11 КЛАСИ ТУТ