Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиDecember 12 2018 21:01:18
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення
Я маю право

Дистанційні курси
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ виконали завдання першої станції

АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ виконали завдання першої станції міського благодійного новорічного марафону «Віримо у диво! Створюємо диво!»


Команда гімназистів «Агенти Святого Миколая» 7 грудня виконали завдання першої станції – висадили «Новорічний десант у школі – інтернат №2.

Більше 50 вихованців залучилися до свята, а це майже всі учні 5-10 класів.

Спочатку агенти показали візитку команди. Потім об’єднали дітей по станціям – сюрпризам:

«Новорічні прикраси» - 10 дітей виготовляти балеринки-сніжинки, що об’єднали у чарівну новорічну композицію;

«Різдвяне печиво» - 10 дітей прикрасили мастикою 25 пряників новорічними візерунками;

«Танцювальна» - 9 дітей вивчили танець «Макарена»;

«Козацькі забави» - 10 чоловік змагалися у випробуваннях на спритність, швидкість та кмітливість

Фінальним моментом свята стала презентація всіма учасниками своїх досягнень: новорічної композиції, прикрашене печиво, медалі козаків та запальний танець дівчат.

Посмішки вихованців, гучні довготривалі оплески задоволених дітей стали справжнім подарунком для агентів – відзнака якісно виконаного завдання та теплота у серці від доброї справи.

ВЕЛИКА ПОДЯКА всім учасникам команди «АСМ - Агенти Святого Миколая»

Сюрприз «Козацькі забави:

Морикіна Яна (9-Б),

Влад Ліщук (9-А)

Іваненко Костянтин (випускник гімназії)

Сюрприз «Новорічні прикраси»

Зайцева Дар’я (9-Б),

Петриченко Христина(9-Б),

Конончук Настя (9-Б)

Сюрприз «Різдвяне печиво»

Мельник Олександра (9-Б),

Полівода Юля (9-Б),

Петренко Поліна (9-Б)

Сюрприз «Танцювальна»

Безшляга Іра (9-А),

Зайко Ксенія (9-А,

Гіль Ганна (9-А),

Козуліна Ганна(9-А).

ДНВР Колесніченко Н.Ф.

ГІМНАЗІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «НАШ КЛАС за ЗСЖ» (1 грудня )

Напрямки: спорт у моїй родині; спортсмени нашого класу; народні рецепти збереження здоров’я; оздоровчі та спортивні заходи нашого класу; радимося з фахівцями (зустрічі з лікарями); зустрічі зі спортсменами; журналістське дослідження тощо.

До складу журі увійшли представники Міністерства здоров’я учнівського самоврядування: Бородич Ліза, Цимбал Настя.

Подяку за активну участь отримали класні колективи : 5-А,5-Б, 6-Б,7-А,7-Б,8-А,10-А, 10-Б, 11-А класів

Лауреати фестивалю:
6-А - номінація «Спортивна слава класу»
8-Б – номінація «Артистичний виступ»
9-А – номінація «Журналістське дослідження теми»
9-Б - номінація «Танцювальний дружний клас»
11-Б - номінація «Актуальність виступу»

Дякуємо Бездольному Вадиму (10-Б) за створення відеоролика за результатами фестивалю.

Вітаємо !

учня 10-А класу Коваля Іллю - учасника VІІІ Всеукраїнської конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»; доповідь Іллі визнана кращою і її матеріали увійшли до збірки статей конференції;

Владиженко Аліну, ученицу 11-А класу, яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі філософсько-культурологічного есе Національного університету «Острозька академія».

10-Б ГОТУЄТЬСЯ ДО ВСТУПУ У ВНЗ ТА БЕРЕ УЧАСТЬ У ЦІКАВОМУ ПРОЕКТІ

24 листопада на годину спілкування до учнів 10-Б класу завітали представників ЧНУ ім. Петра Могили з факультету соціології. Вони розповіли нам про факультет соціології та про університет в цілому, показали відеофільм про факультет.

Ми скоро станемо випускниками, тому є багато запитань, на які хочеться почути точну відповідь. Педагоги дали нам таку можливість, вони відповіли на всі актуальні питання. Ми розписали уявну схему вступу до вищого навчального закладу, дізнались, як працює приймальна комісія, який має бути середній бал для вступу на бюджетну основу навчання та багато іншого.

А представник Центру зайнятості розповідала нам про цікавий проект «Профтест», до якого ми долучились. Мета цього проекту: дати учням 10-х класів можливість об’єктивно оцінити та вивчити свої професійні нахили та перспективи майбутньої професії. Першим кроком є анкетування учнів і батьків, де кожен вказує, яка професія його цікавить. Потім центр зайнятості підбирає підприємства в місті для того, щоб діти мали змогу пройти двотижневу практику влітку. На мою думку, це дуже перспективна можливість для учнів та великий шанс для кожного спробувати себе в бажаній професії.

Дякуємо нашому класному керівнику Склярук О.В. за організацію цікавої зустрічі.

Марина Мельничук, Міністерство інформації,10-Б клас

РЕПОРТАЖ У РАДІОЕФІРІ ПРО ГІМНАЗІЙНЕ ЖИТТЯ

Наприкінці листопада представники гімназії завітали до радіостудії «Миколаїв 92FM». Учні 11класу – лідери учнівського самоврядування Владиженко Аліна й Адова Ліза, психолог Склярук О.В., учитель української мови і літератури Литовченко О.М. відповідали на запитання ведучої рубрики «Орієнтири» Тетяни Бокацької і розповідали про життя гімназійної родини.

СОЛО ТВОРЧОСТІ ТА ЦІКАВИХ ІДЕЙ НА УРОЦІ У 7-А

Сучасні учні вже не хочуть чемно слухати суворого вчителя, сидячи рівно і склавши руки, вони, дійсно, шукають комунікації, відвертого діалогу з учителем. А під час інтегрованого уроку «зарубіжна література + англійська мова» - це діалог учнів одразу з двома педагогами.

Театральна педагогіка вчителя зарубіжної літератури Бондарук Лариси Миколаївни захопила і молодого вчителя англійської мови Єреш Олену Вікторівну. Утворився прекрасний педагогічний тандем, але семикласникам непросто було переключатися з однієї мови на іншу. А вчителі ще створювали для учнів цікаві проблемні ситуації, і всі із захопленням шукали вихід. А кульмінацією стало інсценування уривка літературного твору. Учні – «актори», як завжди, вдало продумали і костюми, і декорації, і мізансцени. Дійсно, інтеграція об’єднує спільною метою в межах уроку, допомагає поєднати дітей, які віддають переваги різним наукам і бувають пасивними на звичайних уроках. Це урок – відкриття, це жвавий діалог учителів з учнями.

Заступник директора з НМР Коваль І.І.

АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Команда гімназистів «Агенти Святого Миколая» приєдналася до міського благодійного Новорічного марафону «Віримо у диво! Створюємо диво!», що проходить вже сьомий рік за ініціативи Центру соціальних програм. Цього року місію добрих чарівників узяли на себе команди МГЗ та порту «Ольвія», представники Миколаївського краєзнавчого музею, команда бібліотекарів міста, студенти з громадської організації «Чисте місто» і команда учнівського самоврядування 9-х класів гімназії.

Під час міського марафону команди волонтерів проведуть багато добрих справ. За виконання завдань на кожній станції команда отримає бали, а для перемоги треба пройти три станції й виконати шість завдань. За підсумками марафону переможці отримають грошові сертифікати, які можна витратити на добрі справи у подальшому.

24 листопада відбулася перша зустріч команд, коли всі мали можливість презентувати себе і отримали перший конверт із завданнями.

Починаємо новорічну таємну операцію «Агенти Святого Миколая»! Чому агенти? Бо ми бажаємо, щоб нас усі не знали в обличчя. Нехай усі вважають, що нас не існує. Нехай всі вірять, що добрі дива приходять самі. Треба лише мати добре серце, добрі наміри й вірити в новорічне диво. І нехай новорічний марафон принесе миколаївцям віру в добру казку. Нехай тепло оселиться в серцях і малечі, і дорослих… в серцях усіх, хто потребує підтримки.. Агенти, до роботи!!!

Список команди

«АСМ - Агенти Святого Миколая»

1 Макеєв Рома (командир команди) 9-Б

2 Влад Ліщук (9-А)

3 Хоменко Дар’я (9-А)

4 Безшляга Іра (9-А)

5 Гальченко Марія (9-А)

6 Зайко Ксенія (9-А)

7 Зайцева Дар’я (9-Б)

8 Петриченко Христина (9-Б)

9 Мельнік Олександра (9-Б)

10 Полівода Юля (9-Б)

ДНВР Колесніченко Н.Ф.

СТУДЕНТИ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА ЗНОВУ В ГОСТЯХ У ГІМНАЗИСТІВ

Другий рік студенти Української академії лідерства діляться своїми знаннями і вміннями з гімназистами. Цього разу в 11 класі розмова пішла про лайфахи самоосвіти, що зацікавило випускників, адже це - можливість більш ефективної підготовки до ЗНО.

Учні 10-А класу дізналися про досвід волонтерства в різних країнах і зраділи, що одна із студенток минулого року мала позитивний досвід підготовки в Києві фольклорного дійства «Меланкування». А ідея соціального проекту десятикласників (у рамках цьогорічної гімназійної КТС «Добрі справи» ) саме у цьому полягає. Тож знайшлися дружні душі для доброї творчої справи.

Учні 9-А класу із задоволенням продовжили тренінгові вправи на командоутворення, які вони вподобали ще минулого року.

Тож зустрічі гімназистів зі студентами - лідерами були і цікаві, і корисні.

ДНВР Колесніченко Н.Ф.

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (06.11.2016 – 06.12.2016 )

24 листопада в гості до учнів 5-х класів завітали фахівці Управління патрульної поліції міста Миколаєва. Рябокінь Юлія Генадієвна розповіла про діяльність патрульної служби, пригадали з гімназистами правила дорожнього руху та номера телефонів виклику екстрених служб. Активізувалися діти, коли побачили «викрадання» свого однокласника і тому правила особистої безпеки, поведінка у різних несподіваних ситуаціях зацікавили дітей найбільше.

Захід організувала класний керівник 5-Б класу Савчук Наталія Олександрівна. Дякуємо Вікторії Іванівні - мамі учениці Ніколенко Яни, за запрошення фахівців для зустрічі з п’ятикласниками.

Лінійка до Дня гідності

21 листопада – ДЕНЬ ГІДНОСТІ та СВОБОДИ

Україна – це територія гідності й свободи. Українці прагнуть жити в європейській країні. Це бажання справжніх патріотів. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. Хвилиною мовчання гімназисти вшанували пам'ять про всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.

Флешмоб об’єднав учнів 8-А,7-А,8-Б, 6-А, 10-Б та 7-Б класів. Готується фільм про те,якими були виступи класних колективів.

Дякуємо ведучим лінійки: Адовій Єлизаветі та Калинці Поліні - ученицям 11-Б класу.

Сторінка 23 із 39 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Кафедри:
Адреса:

м. Миколаїв

пр. Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться