Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 19 2024 05:16:37

До уваги гімназистів 5-11 класів та їх батьків!

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України з 16.11.2020 освітній процес у гімназії здійснюватиметься у звичайному режимі.

Нагадуємо про дотримання карантинних заходів (маски, антисептики, дистанція)!

Наполягаємо: якщо ви або члени вашої родини маєте ознаки захворювання, будьте відповідальними, не наражайте на небезпеку себе та своє оточення, залишайтеся вдома!

Бажаємо здоров'я вам і вашим родинам!

ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ КЛАСНИХ КУТОЧКІВ
#Не_ведусь: я знаю як спілкуватися в інтернеті»

Відповідно до листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 № 15/3-07/1686 щодо проведення превентивних занять з дітьми з питань онлайн безпеки дітей в інтернеті, 20-21 жовтня 2020р. для учнів 6-9 класів вчителі Колесніченко Н.Ф., Янішевська О.В., Огіренко О.О. провели тематичні заняття: #Не_ведусь: я знаю як спілкуватися в інтернеті» та «Інтимне селфі в інтернеті – жарт чи ризик».

15 вересня в Україні почала діяти Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3. Лінія створена в партнерстві з освітнім проєктом #stop_sexтинг, спільно з Патронатною службою Віце-прем’єр міністра-міністра цифрової трансформації України, Міністерством соціальної політики України, Міністерством внутрішніх справ України та Уповноваженим президента України з прав дитини.

ЛІДЕРИ МИКОЛАЇВЩИНИ -2020

Представники гімназії: Чеботаєва Настя і Колесніченко Н.Ф. долучилися до обласної онлайн-конференції лідерів та кураторів органів учнівського самоврядування, що пройшла 22 жовтня 2020р.в рамках Всеукраїнського збору-старту лідерів учнівського самоврядування «Лідер-челендж». Репортаж про подію - на гімназійній онлайн лінійці 23 жовтня.

Бізнес-проєкт для підлітків! 8-10 класи

ДЕТАЛІ ТУТ

УРОК З НАГОДИ 75-РІЧЧЯ ООН
ДЕТАЛІ ТУТ

8-Б ПРИВІТАВ ЗАХИСНИКІВ ЗІ СВЯТОМ

8-Б клас, класний керівник Гуцул Марія Володимирівна, привітав захисників України зі святом. Щиро дякуємо від усього класного колективу Поліні Омельченко та Ользі Манько за допомогу в організації поздоровлення.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ПРАВИЛА

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ 2020

У 3-ті вихідні вересня більшість країн світу проводять екологічний івент Міжнародний день чистих берегів 2020. Учні 9-А класу приєдналися до доброї справи, зареєструвалися учасниками події і прибрали беріг річки. Гімназисти отримали від оргкомітету подарунки - наліпки-фішери #ЯПрибрав_ТвояЧерга дякуємо батькам за підтримку дитячої ініціативи‼️ / класний керівник Лариса Миколаївна Дмитрієва.