Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиAugust 15 2018 18:21:15
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Дистанційні курси
Гість
Им'я

Пароль



Ви не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
До уваги учнів, які вступили до 5 класу!
Список літератури для читання влітку

Зарубіжна література

Індійська народна казка «Фарбований шакал»
Японські народні казки «Іссумбосі, або Хлопчик-Мізинчик», «Момотаро, або Хлопчик-Персик»
Китайська народна казка «Пензлик Маляна»
Арабська народна казка «Сіндбад-Мореплавець»
Брати Я. і В. Грімм. «Пані Метелиця», «Бременські музиканти» та ін.
Олександр Сергійович Пушкін. Вступ по поеми «Руслан і Людмила». «Казка про рибака та рибку», «Казка про мертву царівну і сімох богатирів»
Ганс Крістіан Андерсен. «Соловей», «Непохитний олов’яний солдатик», «Дикі лебеді»
Оскар Уайльд. «Хлопчик-зірка».
Ернест Сетон-Томпсон. «Снап», «Лобо», «Доміно»
Марк Твен. «Пригоди Тома Сойєра».
Елеонор Портер. «Поліанна».
Льюїс Керролл. «Аліса в Країні Див».
Роальд Дал. «Чарлі і шоколадна фабрика».
Туве Янсон. «Комета прилітає», «Капелюх чарівника», «Зима-чарівниця»
Пауль Маар. «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу».

Українська література

Міфи і легенди українців: «Про зоряний Віз», «Чому пес живе коло людини?», «Берегиня», «Дажбог», «Неопалима купина», «Як виникли Карпати», «Чому в морі є перли і мушлі»
Народні перекази: «Білгородський кисіль», «Прийом у запорожців», «Ой Морозе-Морозенку»
Народні казки: «Про правду і кривду», «Мудра дівчина», «Ох», «Летючий корабель»
І. Франко. “Фарбований Лис”
Василь Королів-Старий. “Хуха-Моховинка”
Василь Симоненко. «Цар Плаксій та Лоскотон»
Галина Малик. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»
Літописні оповіді: «Три брати – Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь», «Святослав укладає мир з греками і повертається до Києва. Смерть Святослава», «Володимир вибирає віру», «Розгром Ярославом печенігів. Початок великого будівництва в Києві. Похвала книгам»
Олександр Олесь. «Ярослав Мудрий» (із кн. «Княжа Україна»), «Микита Кожум’яка»
С. Васильченко. «В бур’янах»
Євген Гуцало. «Лось», «Зірка», «Чарівники», «Журавлі високі пролітають…»
Григір Тютюнник. «Дивак»
Микола Вінграновський. «Сіроманець»
Список учнів, зарахованих до 5 класу гімназії
1. Бєляєв Іван
2. Башинська Юлія
3. Зіневич Святослав
4. Гакаленко Аліса
5. Буряк Ілля
6. Штанькевич Андрій
7. Нікітін Микита
8. Новосьолова Марія
9. Нестеренко Нікіта
10. Крупенков Микита
11. Островерхова Анна
12. Калачов Кирило
13. Попов Михайло
14. Ісаханян Артем
15. Коршунов Богдан
16. Дугіна Наталія
17. Чупріна Вероніка
18. Коновалов Павло
19. Баранов Назар
20. Григорян Кристина
21. Попова Вероніка
22. Дмітрієва Анастасія
23. Леонтюк Дар’я
24. Ільченко Софія
25. Малишевська Анастасія
26. Задорожнюк Катерина
27. Матвієнко Майя
28. Шептилевська Дар’я
29. П’ястковська Дар’я
30. Кочиш Софія
31. Дідик Владислав
32. Гошко Дар’я
33. Неров Данііл
34. Степанишин Микита
35. Чамбул Діана
36. Колосовська Вероніка
37. Копцева Аліна
38. Пурич Владислава
39. Семенець Наталія
40. Оксамитний Микита
41. Чечуй Євгеній
42. Бурлака Ксенія
43. Чернєнко Катерина
44. Дудич Ілля
45. Вербицький Максим
46. Гула Давид
47. Левицький Артем
48. Горнецька Тетяна
49. Фетищева Дар’я
50. Нечитайло Дар’я
51. Манько Марія
52. Скрипачов Єгор
53. Мойсєєва Софія
54. Коновальчук Олександр
55. Чернов Нікіта
56. Касаткіна Ольга
57. Шерепенко Денис
58. Садикова Марія
59. Марущак Вікторія
60. Юскевич Сергій

Наказ про закінчення учнями основної школи
Переглянути
Переможці рейтингової системи за 2017-2018 н.р.

серед 5-х класів Римбалович Артур

серед 6-х класів - Слесаренко Любов

серед 7-х класів - Іоргов Всеволод

серед 8-х класів - Гулій Поліна

серед 9-х класівБондарук Софія

серед 10-х класівЗвягінцева Юлія

Кращою ученицею гімназії 2017– 2018 н.р. визнана Владиженко Аліна, яка набрала 503 бали і стала переможцем рейтингової системи серед усіх учнів гімназії.

П'ЯТІРКИ КРАЩИХ по класах

5-А

  1. Римбалович А.
  2. Хусаінова М.
  3. Карась М
  4. Куришко А.
  5. Кошман Г.

5-Б

  1. Харченко В.
  2. Антонів Н.
  3. Шкурат А.
  4. Ніколенко Я.
  5. Шапотюк А.

6-А

  1. Кошева М.
  2. Чередніченко С.
  3. Калініченко Г.
  4. Снігірьова А.
  5. Мишкіна П.

6-Б

  1. Слесаренко Л.
  2. Смирнова Н.
  3. Семенова Д.
  4. Колесніченко Т.
  5. Рубай М.

7-А

  1. Іоргов В.
  2. Гречан Ю.
  3. Дементьєв Д.
  4. Губенко Д.
  5. Попельнюк О.

7-Б

  1. Чеботаєва А.
  2. Прозапас А.
  3. Перипелична Ю.
  4. Горячева Ю.
  5. Духіна Є.

8-А

  1. Семенова К.
  2. Вознюк А.
  3. Вербицька М.
  4. Бєлькова В.
  5. Потапенко М.

8-Б

  1. Гулій П.
  2. Самарська С.
  3. Гандюк І.
  4. Буслаєва О.
  5. Вишнякова В.

9-А

  1. Бондарук С.
  2. Фат'янова В.
  3. Петровський І.
  4. Волошин Д.
  5. Ліщук В.

9-Б

  1. Петриченко Х.
  2. Конончук А.
  3. Морикіна Я.
  4. Шевченко А.
  5. Зайцева Д.

10-А

  1. Звягінцева Ю.
  2. Гошко Т.
  3. Коваль І.
  4. Смирнов В.
  5. Краєва Є.

10-Б

  1. Євсєєва М.
  2. Бездольний В.
  3. Родіна Д.
  4. Кириленко В.
  5. Сігєєв О.

11-А

  1. Владиженко А.
  2. Полуектова М.
  3. Ісаханян С.
  4. Пацюк В.
  5. Григорєва Л.

11-Б

  1. Шпилева Т.
  2. Єлчева К.
  3. Адова Є.
  4. Карлович К.
  5. Мельниченко Д.
Про переведення учнів до наступного класу

Згідно з рішенням педагогічної ради (протокол №7 від 01.06.2018 р.) перевести до наступного класу:

По 5-А класу - 32 учні.

По 5-Б класу - 33 учні.

По 6-А класу - 33 учні.

По 6-Б класу - 33 учні.

По 7-А класу - 33учні.

По 7-Б класу - 34 учні.

По 8-А класу - 33 учні.

По 8-Б класу - 33 учні.

По 10-А класу - 30 учнів.

По 10-Б класу - 32 учні.

ПІДБИТІ ПІДСУМКИ УЧАСТІ ГІМНАЗИСТІВ У ГЛОБАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН
Вітаємо учнів, які за підсумками 2017-2018 н.р. нагороджені похвальними листами "За високі досягнення у навчанні":
  1. Бившую Олександру Миколаївну – 5-А кл.
  2. Галактіонову Юліанну Олександрівну – 5-А кл.
  3. Карася Максима Максимовича – 5-А кл.
  4. Кошмана Германа Олеговича – 5-А кл.
  5. Куришка Артема Олександровича – 5-А кл.
  6. Кухаренко Вікторію Геннадіївну – 5-А кл.
  7. Маковій Анастасію Сергіївну – 5-А кл.
  8. Ожему Аріну Андріївну – 5-А кл.
  9. Римбаловича Артура Олександровича – 5-А кл.
  10. Хусаїнову Марію Сергіївну – 5-А кл.
  11. Чорного Олександра Сергійовича – 5-А кл.
  12. Антонів Надію Вікторівну – 5-Б кл.
  13. Мощука Петра Олександровича – 5-Б кл.
  14. Харченка Вадима Вікторовича – 5-Б кл.
  15. Шкурат Анну Миколаївну – 5-Б кл.
  16. Андреєву Вікторію Андріївну – 6-А кл.
  17. Антонову Анастасію Ігорівну – 6-А кл.
  18. Калініченко Анну Андріївну – 6-А кл.
  19. Кошеву Марію Віталіївну – 6-А кл.
  20. Лєйбу Юлію Сергіївну – 6-А кл.
  21. Сачкову Анну Вікторівну – 6-А кл.
  22. Чередніченко Софію Костянтинівну – 6-А кл.
  23. Степанову Валерію Валеріївну – 6-Б кл.
  1. Колесниченко Тетяну Сергіївну – 6-Б кл.
  2. Слесаренко Любов Ігорівну – 6-Б кл.
  3. Семенову Дар’ю Сергіївну – 6-Б кл.
  4. Смирнову Наталію Максимівну – 6-Б кл.
  5. Рубай Марину Миколаївну – 6-Б кл.
  6. Рижову Катерину Юріївну – 6-Б кл.
  7. Бєлькову Валерію Ігорівну – 8-А кл.
  8. Білокриницького Стефана-Михайла Васильовича – 8-А кл.
  9. Вербицьку Марію Олександрівну – 8-А кл.
  10. Вознюк Анастасію Вікторівну – 8-А кл.
  11. Семенову Катерину Юріївну – 8-А кл.
  12. Проніну Олександру Владиславівну – 8-Б кл.
  13. Саламатова Олексія В’ячеславовича - 8-Б кл.
  14. Гулій Поліну Олександрівну – 8-Б кл.
  15. Чайковську Валерію Борисівну – 8-Б кл.
  16. Швеця Артема Руслановича – 8-Б кл.
  17. Гошко Тетяну Сергіївну – 10-А кл.
  18. Краєву Єлизавету Олександрівну – 10-А кл.
  19. Смирнова Владислава Вікторовича – 10-А кл.
  20. Звягінцеву Юлію Олександрівну – 10-А кл.
  21. Євсєєву Марію Олексіївну - 10-Б кл.
  22. Бездольного Вадима Андрійовича – 10-Б кл.
  23. Сємака Дмитра Олександровича – 10-Б кл.
КРАЩА УЧЕНИЦЯ ГІМНАЗІЇ ЗНОВУ ПЕРЕМАГАЄ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ

Білокриницька Крістіна ( випускниця гімназії 2014року), навчаючись в 11 класі, перемогла у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії та посіла призове місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Українська мова» . Тричі здобувала звання «Краща учениця гімназії» ( єдина з ісіх випусків гімназії. Зараз Крістіна – студентка Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка і знову досягає наукових вершин:

І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Стратегічне управління» (травень 2018)

І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Менеджмент організації і адміністрування» (квітень 2018)

Досягненнями Крістіни пишається її вчитель географії Косинська Олена Миколаївна - переможець гімназійного конкурсу «Людина року-2013».

День Європи
Сторінка 1 із 27 1 2 3 4 > >>
Кафедри:




Адреса:

м. Миколаїв

пр. Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться