Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаJune 17 2019 23:44:48

МОВНИЙ ТАБІР
Наказ про закінчення учнями основної школи
ПОДОРОЖУЄМО УКРАЇНОЮ/ 10-Б

Відбулася екскурсія учнів 10-Б класу "Чарівне Закарпаття" (кл. кер. Чередарчук Марія Володимирівна)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

31.05 в ДТП потрапив наш учень Максим (11 років) з батьками. Постраждали сам хлопець, мама Оксана, тато та рідна тітка. У всіх чотирьох окрім інших травм ще й черепно-мозкова. Тітка та тато в реанімації. Мама завідуюча дитсадочка 134 "Журавлик" в Корабельному районі Вербицька Оксана Миколаївна. Всі в лікарнях. Потрібна грошова допомога. Дуже коштовні ліки, тим паче четверо постраждалих в одну сім'ю.

4149629391202173 Ткачук Олена Олександрівна (племінниця постраждалої Вербицької Оксани).

Разом ми зможемо допомогти!

Вітаємо нашого чемпіона з кікбоксингу у вазі (до 60 кг) Григор'єва Ярослава,учня 10-А класу, з І місцем на змаганнях кубку світу з кікбоксингу WAKO в Будапешті(Угорщина). За нагороду боролися близько 3 тисяч спортсменів із 39 країн світу.

Вітаємо переможиць міського конкурсу-виставки "Наш пошук і творчість - тобі,Україно!" - Слесаренко Любов (7-Б) та Мишкіну Поліну (7-А)

ЕКСКУРСІЯ В МИГІЮ-РОДИННЕ СВЯТО /6-А клас

28 травня 6-А клас провів родинне свято на екскурсії в Мигії. Мікрогрупи підготували сценки на екологічну тематику, батьки організували рафтинг-змагання, скалалазання. Брали участь у рафтингу всі батьки також. А Римбалович О.І. разом з тренером провели змагання зі скалалазання.

Вже котрий рік поспіль продовжується гімназійно-бібліотечний конкурс «Найкращий читач гімназії». В 2018-2019 навчальному році переможцями стали:

Номінація «Найкращий формуляр» - Шаргородський Ілля, 7-А

Номінація «Крила творчості» - Дугіна Наталія, 5-А

Номінація «Клас, який читає» - 6-Б клас

Сделано на Padlet

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГОВОЇ СИСТЕМИ 2018-2019 Н.Р.

серед 5-х класів – Гошко Дар’я – 403бали

серед 6-х класів - Римбалович Артур – 290 балів

серед 8-х класів - Горячева Юлія – 443 бали

серед 9-х класів - Вербицька Марія – 362 бали