Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиFebruary 21 2019 20:46:40
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення
Я маю право

Дистанційні курси
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №3

Рiдна мова єднає гiмназiйну родину на лiнiйцi-раптiвцi.


5-Б ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

5-Б сьогодні у святковому настрої. Дівчатка прикрасили кабінет,а хлопчики привітали дівчаток із Днем Святого Валентина. Дякуємо батькам, за солодощі і подаруночки, та усьому колективу за чудову дружню атмосферу,а також дівчатам: Манько Марії, Фетищевій Дар'ї та Садиковій Марії за дерево побажань, та мамі-Дмитрієвій Оксані за організацію подаруночків.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Вчетверте Україна приєдналася до відзначення Всесвітнього Дня гідності. 21 листопада 2018 року до його проведення залучилися 71 765 учасників і учасниць із 536 закладів освіти, що більше ніж за три попередні роки разом узяті! Організатори проведення Всесвітнього Дня гідності в Україні підбили підсумки і вручили сертифікати участі активним учасникам події, серед яких наша Миколаївська гімназія №3. Гімназія також отримала у подарунок ексклюзивну книгу «Це зробила вона», що вийшла спеціальним тиражем. Кожна її сторінка – імена українок, без яких світ був би не таким прекрасним і розмаїтим, вони робили великі відкриття, впливали на перебіг історії та світову культуру, досягали виняткового успіху, служили людям і людству.

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ УЧНІВ 8-10-класів

Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнську школу з громадської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін». Заявку для участі необхідно здати до 16 лютого 2019 року (електронна)

Докладніше за посиланнями:

http://man.gov.ua/ua/activities/shkola_agenty_zmin_2018-2019

ВІТАЄМО!

Вітаємо

призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт при Малій академії наук Миколаївського територіального відділення!

Сємак Дмитро – І місце, секція «Біологія»;

Коваль Ілля – ІІ місце, секція «Історія України»;

Смирнов Владислав – ІІ місце, секція «Історичне краєзнавство»;

Остапенко Тетяна – ІІІ місце, секція «Психологія»;

Євсєєва Марія - ІV місце, секція «Англійська мова»;

Антонова Варвара – ІV місце, секція «Мистецтвознавство».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Учень 5-Б класу Неров Даніїл разом зі своєю командою брали участь у Черкаському регіональному фестивалі робототехніки, посіли призове місце та будуть боротися за перемогу у Києві. Вітаємо Даніїла та його команду і бажаємо успіхів!

Відновлення навчання

Адміністрація гімназії повідомляє, що в зв'язку із покращенням стану захворюваності на ГРВІ і грип навчальні заняття відновлюються з 11 лютого

МІСЬКИЙ КОНКУРС
«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Роботи приймаються до 23 лютого 2019р включно ( четвер)

Перейти до положення

ДО УВАГИ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ!

Адміністрація гімназії повідомляє, що з 4 лютого 2019 року до покращення ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ продовжено призупинення освітнього процесу. Відповідальність за життя і здоров'я дітей на цей період покладається на батьків. Про відновлення навчальних занять буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленням інформації.

ВІТАЄМО!

Гімназисти отримали нагороди Міжнародного природничого конкурсу "Колосок". З 69 учасників 39 отримали Золотий, 21 - Срібний Колосок. Найактивніші: 8-А та 10-Б класи

Сторінка 1 із 44 1 2 3 4 > >>
Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться