Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курси · Щоденник Д/зMay 23 2018 23:28:34

Щоденник Д/з

КРАЩА УЧЕНИЦЯ ГІМНАЗІЇ ЗНОВУ ПЕРЕМАГАЄ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ

Білокриницька Крістіна ( випускниця гімназії 2014року), навчаючись в 11 класі, перемогла у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії та посіла призове місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Українська мова» . Тричі здобувала звання «Краща учениця гімназії» ( єдина з ісіх випусків гімназії. Зараз Крістіна – студентка Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка і знову досягає наукових вершин:

І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Стратегічне управління» (травень 2018)

І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Менеджмент організації і адміністрування» (квітень 2018)

Досягненнями Крістіни пишається її вчитель географії Косинська Олена Миколаївна - переможець гімназійного конкурсу «Людина року-2013».

День Європи
П'ятикласниця - кандидат у майстри спорту!

Нещодавно у Києві відбувся чемпіонат України із синхронного плавання серед юнацтва. Збірна Миколаївської області у загальному командному заліку посіда ІІІ місце. Серед спортсменок-учасниць - учениця 5-Б класу Христина Кононова, яка під час змагань виконала норматив кандидата у майстри спорту України!

Ми пишаємося нашою гімназисткою і бажаємо їй наступних спортивних перемог!

ГІМНАЗИСТИ НА ВІЙСЬКОВОМУ АЕРОДРОМІ (5-А)

Учні 5-А класу (класний керівник Карпенко Анна Яківна) відвідали військовий аеродром. Захопленню не було меж, бо дітям дозволили побувати на бортах літаків,гелікоптерів, відчути себе справжніми пілотами.

Дякуємо батькам п’ятикласників: Родіній Лілії Віталіївні та Хусаіновій Тетяні Григорівні за організацію цікавої екскурсії.

17 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку. До того ж, у різних містах України та світу проводять тематичні акції, флешмоби, паради, виставки та марші.

День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Дякуємо усім гімназистам і вчителям, хто приєднався до флешмобу!

НАЙАКТИВНІШІ УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ «НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ»

Здається, тільки-но на гімназійній лінійці ми презентувати проект ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі». Та вже пролетів цілий місяць, і на лінійці ми нагородили відзнаками найактивніших учасників проекту. Саме ці гімназисти відгукнулися на ініціативу заступника директора Колесніченко Н.Ф. і залучилися до проведення уроків сталого розвитку у своїх класах:

6-А – Фішкова Карина, Калініченко Ганна

6-Б – Смирнова Наталія, Слесаренко Любов, Семенова Даша

7-А – Каратай Данило

7-Б – Прозапас Настя, Журавльова Валерія

8-А – Сюрченко Ліза, Алєйник Олексій

8-Б – Купенко Артем, Гандюк Іван, Кошаков Данило

9-А – Бешляга Ірина, Гіль Ганна

ГІМНАЗІЙНЕ СВЯТО «ДЕНЬ МАТЕРІ»

Гімназійна родина вітає мам гімназистів зі святом! Бажаємо добра і здійснення материнських мрій і надій!

Традиційно мами запрошуються до актової зали на святкову зустріч, де лунають слова подяки за їх прекрасних дітей. Вдячними словами всіх привітала директор гімназії М.Ф.Письменна. Заступник директор з науково-методичної роботи Коваль І.І. розповіла про наукові досягнення гімназистів і подякувала мамам за підтримку юних науковців. Про творчі досягнення гімназійної родини протягом року розповіла заступник директора з виховної роботи Колесніченко Н.Ф. і подякувала батькам, що залучилися до реалізації гімназистами соціальних проектів.

Учні 9-А класу напередодні свята провели дослідження, як гімназисти уявляють щастя своєї мами, і підготували відеоролик. Приємними несподіванками стали виступ танцювального ансамблю, що створився цієї весни у 8-Б класі під час підготовки до родинного свята, та «чоловіче» привітання від хлопців 11-А класу.

Дякуємо всім гімназистам, що залучилися до проведення свята!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня вихованці гуртка виразного читання (керівник Дмитрієва Л.М.) підготували урочисту лінійку.

Уроки пам’яті пройшли у всіх класних колективах. Учні 5-А класу розповідали про участь дітей у військових подіях. Учні 6-А класу переглядали уривки художнього фільму «Кіборги» , діти також виготовили тематичні листівки, розповідь про дітей-героїв Вітю Хоменко і Шуру Кобера. Учні 6-Б класу співали воєнні пісні. Учні 11-А та 10-Б класів переглядали тематичне відео. Старші гімназисти презентували результати своїх досліджень під час роботи над міськими проектами «Пишайся, місто, синами своїми» (9-Аклас), «АТО... Перерва на війну» ( 10-А клас).

ПЕРЕДАЧА ЕКОЕСТАФЕТИ

Протягом п’яти років учні 10-А класу (класний керівник Ісаханян Оксана Олексіївна) об’єднували гімназистів навколо екологічних справ. Екопатруль приєднувався до районних, міських, обласних природоохоронних заходів, проводили акції у лісі, бесіди з мешканцями району, ініціювали збір гімназистами батарейок для утилізації.

В рамках екологічного місячника під час загальногімназійної лінійки учні 10-А класу передали естафету «Екопатруль» (форму та знаки відзнаки екологів) учням 7-Б класу (класний керівник Букова Тетяна Анатоліївна).

А досвідчені екологи-гімназисти 10-А класу отримали нагороду від громадської організації, що займається питаннями утилізації батарейок.

Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації , обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді нагородив колектив учнів 7- Б класу – учасників агітбригади «ЕКО» за активну природоохоронну роботу в рамках обласного конкурсу колективів екологічної просвіти.

Склад команди: Ткач Аліна, Прозапас Анастасія, Волобуєв Микита, Чеботаєва Анастасія, Шевчук Дар’я, Капля Віктор

Керівник команди: Букова Тетяна Анатоліївна, класний керівник 7-Б класу, вчитель географії.

Сторінка 1 із 26 1 2 3 4 > >>

м. Миколаїв