Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаSeptember 28 2020 11:17:19
Порядок реагування на випадки булінгу

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ПСИХОЛОГІЧНА СКАРБНИЧКА
НЕуроки
ПИШАЕМОСЯ

Школа танців проводить набір

Школа танцю “J.A.M.”

Проводить набір в групи

▫️4-6 років

▫️7-9 років

▫️10-13 років

▫️14+

✔Навчимо таким стилям як : Hip-hop, House, Dancehall, Break dance, Jazz-funk , Vogue 💃 ⠀

✔Рівень - початковий, продовжуючий та про танцори💪

🏠Нас можна знайти : ⠀

🔷Корабельный район - вул. Артема (Океанівска) 41 (ТЦ "Эко-маркет" 2й этаж)⠀

🚩Для запису в групи и отримання додаткової інформації дзвоніть за номером 📲 093 59 29 605 📲

Міжнародний День Миру

21 вересня гімназійна родина приєдналась до святкування Міжнародного Дня Миру!

До Міжнародного дня чистих берегів – 2020

Запрошуємо вас долучитися до Міжнародного дня чистих берегів – 2020, яке цього року відзначається 19 вересня.

Для цього потрібно:

прибрати біля річки, озера, чи моря;

зареєструватися за посиланням

forms.gle/bMn6FgwKPqESJ8ZZ9

і поділитися своїми успіхами.

У подарунок ви отримаєте колекцію наліпок з розумною рибою Фішером поштою.

Акція триватиме з 14 по 30 вересня 2020 року. Організатори: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Державне агентство водних ресурсів України за сприяння та фінансової підтримки проєктів Європейського Союзу ЄС-ПРООН «Посилення екологічного моніторингу Чорного моря» (EMBLAS-Plus) та «Водна ініціатива Плюс» #ЯПрибрав-ТвояЧерга2020 #EUBeachCleanup

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ на 2020-2021 Н.Р.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 5-9 КЛАСИ ТУТ

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 10-11 КЛАСИ ТУТ

СЕРПНЕВА (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №3

Серпневе засідання педагогічної ради Миколаївської гімназії №3 вже вдруге проведено у форматі (не)конференції «Виклики 20-21: співтворимо освітній простір» Трохи змінилася дата – covid вніс свої корективи.

Цього року вирішили відмовитися від підготовлених заздалегідь експертних сесій, адже найдорогоціннішим на EdCamp є сесії вчителів. Тож під час фасілітації за локаціями кожен з вчителів гімназії анонсував власну вчительську сесію. Стікери з уподобаннями учасників дозволили обрати 9 спікерів у 2-х вчительських паралелях. Цікаво, що заявлені сесії були різними за форматом: і презентація власного досвіду, і пошук однодумців, і модерація потреб і запитів. Було більше можливостей заявити про себе: вперше для проведення сесій вчителі об’єдналися у спікерські пари.

Новинкою цього року став освітній квест «4 Ed-кроки», де спікери презентували нововедення – 20-21, а учасники своє сприйняття висловлювали у маршрутних листах.

Під час спеціальної сесії вчителі працювали в групах: визначили напрямки роботи на рік і формували рішення педради. Із запропонованих, актуальних для освіти завдань, групи обирали три пріоритетні для гімназії, викреслили неактуальні і додати свої. Інші групи кольоровими картками висловлювали свої емоції і ставлення до вибору колег.

Цікавим моментом став аукціон «Мій освітній біткоін», коли валютою слугували години самоосвіти, що «зібрані» вчителями протягом року.

Під час підбиття підсумків сертифікати спікерів отримали більше третини вчителів. Вільний мікрофон зібрав всі емоції, враження і головне неодноразово звучало бажання використовувати такий формат і надалі.

Філософія EdCamp - це бути разом, це думати разом і це готовність взяти на себе відповідальність за зміни і реформи в освіті. І саме ці пріоритети обирає сьогодні гімназійна родина!

Сертифікати вдячності отримали спікери вчительських сесій:

Кононова Лідія Володимирівна,

Ісаханян Оксана Олексіївна,

Потапова Алла Олександрівна,

Волошина Олена Олександрівна

Дмитрієва Лариса Миколаївна

Гуцул Марія Володимирівна,

Бурнацев Борис Борисович

Базулько Тетяна Анатоліївна

Литовченко Ольга Михайлівна

Кучеренко Вадим Володимирович

Сертифікати вдячності за проведення освітнього квесту отримали:

Огіренко Олена , Мазур Марина, Колесніченко Наталія

Aукціон «Мій освітній біткоін» підкорила Ющенко Тетяна Іванівна

ПОРАДИ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ЩОДО НЕМЕДИЧНИХ (ТКАНИННИХ) МАСОК

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ПЕРШИЙ УРОК

Лінійка до Дня Знань

Таким було Свято Знань для молодших і найстарших гімназистів.

На лінійці традиційно нагородили переможців рейтингової системи: Трошеву Нонну (6-А), Пурич Владиславу (7-Б), Римбаловича Артура (8-А), Губенко Дмитра (10-А), Буслаєву Олександру (11-А).

Кращою ученицею 2019-2020 н.р. визнана Слесаренко Любов, учениця 9-Б класу.

Нагороду "Найкращий клас у навчанні" отримав 10-Б клас, тепер вже 11-Б клас, класний керівник Никифорова Оксана Валеріївна.

Нагороду "Найкрутіший клас" за активність отримав 8-Б, тепер вже 9-Б клас, класний керівник Плахута Наталія Ярославівна.

Почесною премією "Людина року" була нагороджена Дмитрієва Лариса Миколаївна!

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ВІТАЄ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Сторінка 1 із 69 1 2 3 4 > >>