Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаNovember 14 2019 15:29:32
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення
Я маю право

Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
Ми на Facebook
Ми на Facebook
HEALTHY SCHOOLS
Ми на Facebook
5-Б НА ЕКСКУРСІЇ У КІННО-СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ

Учні 5-б відвідали Миколаївську дитячу кінно-спортивну школу. Дізналися багато цікавого про тварин та спробували погодувати коней. Дякуємо батькам Маріянчук О.В., Попова А.Ю.,Слюсаренко Є.О., СлюсаренкоМ.О. За допомогу в організації пізнавальної екскурсії.

АКЦІЯ "ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ"

Гімназійна родина підтримала ініціативу Миколаївської Обласної ради та ГО «Зелений рух» і приєдналась до збору посадкового матеріалу для вирощування саджанців дерев та подальшої іх висадки в парках Миколаєва та області. Під час час осінніх канікул гімназисти збирали горіхи, жолуді, каштани.

Ми дякуємо найактивнішим класам: 5-А,5-Б, 6-А, 6-Б,7-А, 7-Б, 8-Б, 11-А, 10-А.

ПРОЄКТ «Відновне правосуддя як інструмент забезпечення прав дитини»

У жовтні- листопаді проведені просвітницькі заняття для десятикласників Миколаївської гімназії № 3 в межах проєкту «Сприяння демократичним реформам в Україні: медіація як спосіб забезпечення права у відновному правосудді», що реалізується ВБО «Ініціатива заради життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Заняття з теми «Відновне правосуддя як інструмент забезпечення прав дитини» проводила юристка Валентина Ципляк. Розмова йшла про загальні права дитини, можливості захисту прав, обов’язки та відповідальність. Новою для підлітків була інформація про відновні підходи у вирішенні будь-яких конфліктів, в тому числі й про можливості застосування програм примирення (медіації) між правопорушником та потерпілим у випадку кримінальних справ (легкої та середньої тяжкості). Цікавою була інформація про життєві випадки роботи адвоката-медіатора у впровадженні відновного правосуддя.

Гімназисти отримали інформаційні буклети Миколаївської школи медіації, інформаційні листівки щодо реквізитів установ та закладів, куди можна звернутися із питань захисту прав дитині, інформаційні матеріали територіального управління вторинної безоплатної правової допомоги про порядок звернення за захистом порушеного права.

Заняття проходили в рамках викладання предмету «Громадянська освіта»(вчитель МГ№3 Маханьковська Людмила Йосипівна, за ініціативи залучення гімназії до нового проєкту ЗДНВР Колесніченко Наталією Федорівною. Гімназія налаштована і надалі продовжувати співпрацю з фахівцями Миколаївської школи медіації, адже це допомагає навчати підлітків ненасильницьким стратегіям вирішення конфліктів.

ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З ОСНОВ ЗДОРОВ'Я ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ/8-Б
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ПИСЕМНОСТІ

Ранок у Миколаївській гімназії 3 розпочався загальногімназійною співдією «Збери кирилицю». Щоб знайти літери, учням треба було виконати цікаві лінгвістичні завдання. І ось фотозвіт «Як гімназисти кирилицю збирали».

ВІТАЄМО!

8-10 листопада у м. Миколаїв відбулася X Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», основний організатор – Миколаївський обласний центр туризму , краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

проводять з 2006 року. Заявки на участь у конференції надіслали 180 школярів з усієї України. У секції «Етнографічне країзнавство» свою роботу «Рибальство в селі Біляни Вінницької області в першій половині ХХ століття» презентував учень 11-А класу Миколаївської гімназії Іваненко Денис.

УВАГА! КОНКУРС!

11 листопада 2019 року розпочинається конкурс «Здоровий сімейний рецепт». Школярі мають змогу розробити власні рецепти корисного перекусу, відзняти про них відео та отримати призи.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно бути учнем чи ученицею закладу загальної середньої освіти, розробити рецепт здорового ланчу, який можна брати до школи, відзняти відеоролик та заповнити

ТУТ

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

ТУТ

ДО СВОЇ РОБІТЬ ОБОВ'ЯЗКОВО ДОДАТИ ХЕШТЕГИ #Gimnasium3Mykolaiv, #Миколаївська_гімназія_3, #HEALTHYSCHOOLS_UA

ВІТАЄМО!

Вітаємо наших спортсменів!

Винник Владислав (5-А,кл.керівник - Ісаханян О.О.) - І місце у Відкритому чемпіонаті ДЮСШ ім.О. Бутовського за вільної боротьби

Карась Максим (7-А,кл.керівник - Карпенко Г.Я.) - ІІ та ІІ місце на Чемпіонаті Миколаївської області з карате в категорії куміте

ВІТАЄМО!

Ільченко Софія вже 6 років займається індійськими танцми в колективі "Лакшмі". Софія дуже захоплена своїм хоббі та розповіла нам, що індійські танці допомагають зберігати нервову рівновагу і підтримують форму тіла.

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "ЗБЕРЕЖЕМО ЗІР"/6-А КЛАС

6 - А клас (кл.керівник - О.О. Волошина) ГС "Збережемо зір", де діти навчили вправам та дали поради однокласникам щодо збереження зору.

Сторінка 1 із 59 1 2 3 4 > >>
Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться