Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиJanuary 21 2019 13:33:36
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення
Я маю право

Дистанційні курси
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
11-Б КЛАС ЗАВІТАВ ДО СУДУ КОРАБЕЛЬНОГО РАЙОНУ

Учні 11-Б класу в рамках "Всесвітнього тижня права" завітали на освітньо-профорієнтаційний захід до Суду Корабельного району м.Миколаєва.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ!

19 грудня о 18.00 на площі Соборній відбудеться відкриття Головної міської ялинки, 23 грудня о 13.00 на вулиці Соборній (Каштановий сквер) відкриття міської ялинки. На святкові заходи запрошуються батьки, вихованці, учні, педагогічні працівники.

         У дні шкільних канікул будуть проводитись святкові програми о 12.00 щоденно біля Головної міської ялинки та міської ялинки на вулиці Соборній (Каштановий сквер).

3-Й ГІМНАЗІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "НАШ КЛАС ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ"
КОЛЕКТИВНА ДОБРА СПРАВА 6-Б КЛАСУ

12 грудня учні 6-Б класу побували у школі-інтернаті #6 (там навчаються діти, у яких проблеми із слухом). Гімназисти провели цікаві майстер-класи: навчили вихованців інтернату плести браслети, виготовляти паперових янголят і чудові серветкові квіти, швидко збирати кубик 4*4 та весело танцювати. Також подарували дітям книги та настільні ігри і оберіг - ляльку - мотанку. Несподіванкою став майстер-клас із сурдоалфавіту та смачний пиріг, що приготували для нас в інтернаті!!! Чудово, що наш клас взяв участь у КТС "Добрі справи". Дякуємо нашій класний родині за цікаву ідею та її втілення! Осадча Яна, Кривонос Марк

КОЛЕКТИВНА ДОБРА СПРАВА 7-Б КЛАСУ

В рамках соц. проекту " Добрі справи" 7-Б кл. спільно з Корабельним відділенням міського територіального центру соціального забезпечення відвідали 10 одиноких малозабезпечених людей похилого віку, привітали їх з наступаючими новорічними святами та вручили продовольчі подарунки (спонсор ТДВ "Південноукраїнська транспортна компанія" ). Дякуємо спонсорам та всім, хто нас підтримав. Запрошуємо всіх приєднатись до нас!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА 10-14 грудня

   ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА 10-14 грудня

11 грудня

Зустріч з студентами а викладачами ЧДУ ім.Петра Могили до 100 річниці створення Міжнародної організації праці (учні 11 класів)

12 грудня

Перегляд виставки «Анна Франк» в рамках реалізації проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в українському суспільстві» (учні 9 класів)

14 грудня

Гра «Твої права» (учні 6-8 класів, година спілкування)

14 грудня

«Правознавчий квест» (учні 9-10 класів)

протягом тижня

Зустрічі з працівниками кримінальної поліції, юристами

9-А,6-Б

 

протягом тижня

Виставка малюнків «Мої права» (учні 5-6 класів)

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо переможців міського конкурсу "Космічні фантазії"

І місце - Дугіна Наталя (5-А)

ІІ місце - Кошман Герман (6-А)

Бажаємо успіхів!

ЗУСТРІЧ 5-Б У ВІЙСЬККОМАТІ
ЗУСТРІЧ З ВОЛОНТЕРАМИ/5-Б

Учні 5-Б класу зустрілися з волонтерками Мілою Юрченко та Оленою Щасливою.Гості разом з Немлій Лідією (юною волонтеркою з 5-Б) розповіли про особливості їх роботи. Гімназисти разом з батьками не залишилися байдужими: передали діткам з лікарні "Книгу мрій", яку самі започаткували, записали там свої мрії і запропонували дітям продовжувати записи у книзі. Разом з батьками гімназисти напекли печіво для людей похилого віку і передали їх добудинку людей похилого віку. Класний керівник - Гуцул Марія Володимирівна

ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ З ПРИРОДОЗНАВСТВА - 5 КЛАСИ/ ВЧ. БУКОВА Т.А.

Сторінка 4 із 42 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Кафедри:
Адреса:

м.Миколаїв

пр.Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться