Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаJune 17 2019 23:48:34

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня в Миколаївській гімназії №3 відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення.

На уроці Мужності учні 11-Б класу Миколаївської гімназії3, вшановуючи 8 травня День пам’яті та примирення, згадували та віддавали шану тим, хто віддав своє життя, дитинство, юність заради Миру в нашій Україні. Одинадцятикласники, батьки та сім'ї цінують уроки історії, цінують пам'ять про своїх пращурів. Традиційно до тематичних зустрічей долучаються гості. Серед гостей був Олексій Губський, який пішов на фронт добровольцем у 2015 році. Потрапив у підрозділ «Карпатська Січ». Воював у районі Донецького летовища. Згодом «Карпатська Січ» увійшла до складу 93-ї окремої бригади, яка теж складалась, в основному, з добровольців. У 2019році заснував кафе #Veteran_Point у центрі Миколаєва. Під час заходу переповнювали почуття трепетного ставлення до Миру в нашому місті.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ

Шановні батьки!

Просимо долучитися до опитування щодо доцільності проведення батьківських зборів.

Рада гімназії

Перейти до анкети

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

19 квітня в Миколаївській гімназії №3 відбулись заходи до Дня цивільного захисту. А саме: відпрацювання евакуації з приміщень всіх учасників освітнього процесу при оголошенні надзвичайної ситуації, надання першої долікарської допомоги, виставка засобів індивідуального захисту.

Висловлюємо подяку Корабельному відділу ДСНС України у Миколаївській області за участь у заході.

ЕКОПАТРУЛЬ

Екопатруль на конкурсi "Найкращi практики"

Вітаємо Андрія Дерябіна, учня 11-Б класу із нагородою та почесним І місцем на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!
ДО УВАГИ УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ!

Форма для реєстрації

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ

Шановні батьки!

Рада гімназії

Перейти до анкети

ФОРУМ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА

18-20 квітня Українська Академія Лідерства проводить "Форум відповідального лідерства". Ти навчишся презентувати себе, здобудеш практичні навички роботи в команді, знатимеш, як не боятись публічних виступів, вмітимеш добре вести переговори, та ефективно працювати з громадою.

Форма для реєстрації

Вітаємо переможців районного етапу обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

І місце

Башинська Юлія (5-А)