Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курси · Щоденник Д/зFebruary 26 2018 05:26:36
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Дистанційні курси
Щоденник Д/з
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЗБЕРЕЖЕМО МИР»

До обласного конкурсу поетичної творчості долучилися 72 учні з різних шкіл області. Серед призерів наша гімназистка – учениця 9-А класу Катерина Турчина–Галицька, що посіла ІІІ місце (вчитель Чередарчук Марія Володимирівна).

ВІТАЄМО КРАЩОГО БОМБАРДИРА

За підсумками новорічного обласного турніру з футзалу серед дівчат 2003-2004 року звання «кращий бомбардир» отримала капітан команди ДЮСШ «Спартак» Левченко Руслана (7-А клас), яка забила найбільше голів. Звання «Кращий гравець турніру» Руслана отримала під час міжобласного турніру у складі збірної Миколаївської області (грудень 2017). Руслана – капітан команди, талановита спортсменка. Побажаємо спортивних успіхів у подальшому!

АГЕНТИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

Команда гімназистів «Агенти Святого Миколая» стала переможцем міського благодійного Новорічного марафону «Віримо у диво! Створюємо диво!»

За підсумками марафону команда «АСМ» посіла 3 місце та отримала грошовий сертифікат на 8 тисяч гривень, які можна витратити на добрі справи в подальшому.

Віримо, що новорічний марафон приніс миколаївцям віру в добру казку, і тепло оселилося в серцях і малечі, і дорослих… в серцях усіх, хто потребує підтримки.

Круглий стіл «Гендерно обумовлене насильство і дискримінація: прояви в шкільному середовищі» (м.Київ)

26 грудня 2017 року в м. Київ за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» відбувся круглий стіл «Гендерно обумовлене насильство і дискримінація: прояви в шкільному середовищі».

Серед виступаючих: представники секретаріату уповноваженого Президента України з прав дитини; Міністерства освіти і науки України, ГО «Едкемп Україна», ГО "Ла Страда-Україна". До обговорення проблеми приєдналися педагоги з восьми областей України, серед яких ЗДНВР Миколаївської гімназії №3 Наталія Колесніченко.

Дійсно, питання, що розглядалися під час круглого столу, є актуальними, і педагоги сьогодні зацікавлені в нових підходах, нових формах профілактичної роботи й співпраці з громадським сектором.

ЗДНВР Колесніченко Н.Ф.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ!!!

МІСЬКИЙ КОНКУРС «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

І місце - Мишкіна Поліна (6-Аклас), робота «Прибулець часу»

ІІ місце - Боденчук Едуард (6-Б), робота «Космічний собака».

Ці роботи рекомендовані для участі від міста в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

МІСЬКИЙ КОНКУРС «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

ІІ місце - Байтемірова Діана (10-А), робота «Воля»

МІСЬКИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»

І місце - Браніште Єгор (6-А), робота «Зелена красуня»

ІІ місце - Левченко Руслана (7-А), робота «Зимовий сад»

УЧАСТЬ ЛІДЕРІВ ГІМНАЗІЙНОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ УРОЦІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

19 грудня 2017 року лідери учнівського самоврядування самоврядування миколаївських шкіл взяли участь у Всеукраїнському уроці самоврядування в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. 

Урок проводили виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, віце-премʼєр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, державного будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей. 

Захід мав на меті побудову діалогу між владою та учнями-старшокласниками з навчальних закладів усієї України. Близько 13500 українських учнів взяли участь у розмові, заздалегідь підготувавши запитання до представників влади.

Від гімназії у заході брали участь :

Владиженко Аліна, Ісаханян Софія, Пацюк В’ячеслав - 11-А клас

Адова Ліза, Шпилєва Тетяна - 11-Б клас

Титаренко Всеволод - 10-А клас

Сємак Дмитро, Бездольний Вадим, Кириленко Влад, Калачова Валерія- 10-Б клас

ПОДАРУНОК ГІМНАЗИСТАМ від ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Справжнім новорічним подарунком для гімназистів 6-8-х класів та вчителів став концерт вихованців школи мистецтв №2 - презентація літературно - мистецької композиції «І світла музика звучить над ветхі батьківські пороги».

Унікальність цього проекту полягає у тому, що композиція заснована на краєзнавчому матеріалі: поезії Дмитра Креміня, живописі Андрія Антонюка та творах композитора Ірини Степенової – Боровської. Автор ідеї та проекту – кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України Петренко О.М.

Та найголовніше, що гімназисти були не лише глядачами, а й співтворцями цієї композиції.

Зав. кафедрою розвивальних дисциплін Волошина О.О.

МИ ТЕЖ ХОЧЕМО БУТИ ВОЛОНТЕРАМИ!

Саме таке бажання охопило учнів 8-А класу після зустрічі з Куц Поліною, представником волонтерської організації «Мудра сова», студенткою факультету «Соціальна робота» ЧДУ ім. Петра Могили.

Захоплива розповідь дівчини про добрі справи не залишила байдужими моїх однокласників. Ми відчули в собі бажання долучитися до волонтерського руху: допомагати людям похилого віку, брати участь в організації заходів для дітей воїнів АТО чи вихованців інтернатів. Наприкінці зустрічі ми разом з Поліною продумали можливі кроки нашої співпраці.

Поліна цього року отримала, як визнання, стипендію Миколаївського міського голови та міської ради за активну участь у волонтерській діяльності та відмінне навчання.

Рябчинська Дарья , 8-А

УРОКИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА П’ЯТИКЛАСНИКІВ

Яскраві виступи підготували п’ятикласники на урок музичного мистецтва під час вивчення календарно – обрядових пісень. Підготовка домашнього завдання перетворилася на театральні міні-постанови, яким замало класної кімнати, вони потребують сцени.

Не менш творчо працювали юні гімназисти над вивченням теми: «Історичні пісні. Тема козацтва у мистецтві».

АСМ приєдналися до проекту УАЛ

Гімназійна команда «АСМ» створилася для участі в іншому міському благодійному проекті «Новорічний марафон» і успішно проходить станції, виконуючи завдання.

Тепер «Агенти Святого Миколая» приєдналися до благодійного проекту студентів Української академії лідерства «Слідами святого Миколая», що проходить за підтримки мерії міста.

Щовечора протягом тижня з 11по16 грудня гімназійні агенти разом із студентами працюють у Резиденції Святого Миколая, виготовляють янголів та прикрашають печиво «миколайчики».

Понад тисячу першокласників міста та вихованців садочків отримають несподівані привітання. Робити добрі справи завжди приємно!

ЗДВР Колесніченко Н.Ф.,керівник проекту «АСМ»

Сторінка 4 із 22 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Кафедри:
Адреса:

м. Миколаїв

пр. Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться