Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиAugust 15 2018 18:20:47
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Дистанційні курси
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ДІТИ МИКОЛАЄВА ДІТЯМ УКРАЇНСЬКОГО ДОНБАСУ

Минулого року гімназисти активно приєдналися до міської акції «Діти Миколаєва дітям українського Донбасу» (збір макулатури на придбання комп’ютерного класу в зону АТО для учнів школи с. Гранітне Донецької області). Ініціатором доброї справи стала громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО». 76 гімназистів долучилися до акції зібравши 985,9кг макулатури, вартість якої 2 366грн. Гімназія отримала подяку від організаторів за активну участь у акції. Серед наших учнів 3 переможця міської акції.

Цього року знову миколаївських школярів запрошують приєднатися до доброї справи.

Протягом тижня з 23 по 27 квітня буде організований прийом макулатури в гімназії для цієї акції. З питань обліку макулатури звертатися до бібліотекаря Катерини Юріївни.

ГІМНАЗИСТИ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

Підбиті підсумки міського історико - патріотичного проекту «Пишайся, місто, синами своїми», що проходив з 15 листопада 2017р по 15 березня 2018р. У проекті прийняли участь 33 освітні заклади міста. На першому етапі проекту учасники представили пошукові роботи на тему «Герої серед нас», на другому – музейні стенди, на третьому – відеофільм про життя загиблого воїна.

Наказом управління освіти Миколаївської міської ради №182 від 13.04.2018р відзначено якісну роботу учнів 9-А класу (класний керівник Маханьковська Людмила Йосипівна) і нагороджено грамотами учнів гімназії: Красіворон Єву, Хоменко Дар’ю (9-А клас) Скіданову Катерину (8-Аклас).

ЗРОБИМО НАШЕ ДОВКІЛЛЯ ЧИСТІШИМ! (7-Б клас)

Екологічний загін 7-Б класу продовжує участь у міській акції сортування сміття. Уже звичні для гімназистів стали баки для паперу та пластику. І от під час весняних канікул у гімназії з’явилися казкові баки для збору тетрапаків.
Під час гімназійної лінійки 8 квітня ми з однокласниками розказали і показали всім гімназистам про те, яким чином треба підготувати упаковку тетрапаку до утилізації.

В рамках проекту Let's do it, Ukraine – school recycling- шкільний марафон правильного поводження та роздільного збору відходів за підтримки управління освіти Миколаївської міської ради, Комунальної установи «Агенція розвитку Миколаєва» та генерального партнера проекту компанії PepsiCo в Україні

Закликаємо всіх учнів гімназії активно залучилися до корисної справи.

Зробимо наше довкілля чистішим!

Прозапас Настя

Гімназисти на засіданні педагогічної ради розповідали про КТС «Добрі справи»

4 квітня під час весняних канікул гімназисти долучилися разом із вчителями до засідання педагогічної ради.

Разом із класним керівником Склярук Оксаною Володимирівною, із розповіддю про свої добрі справи виступали учні 10-Б класу Зелінський Богуслав, Іскімжи Анастасія, Петровець Аліна.

Спільний виступ класного керівника Дмитрієвої Лариси Миколаївни з учнями 6-А класу Лейбою Юлією, Антоновою Анастасією про свій соціальний проект «Збирай кришки на протези для воїнів» ще раз підтвердив важливість учнівського самоврядування.

Дякуємо учням за активність! Про свій досвід діти розкажуть гостям гімназії –заступникам директорів шкіл області під час майстер-класу 17 квітня 2018р.

МАЙСТЕР-КЛАС ПИСАНКАРСТВА У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ (7-А клас)

Під час весняних канікул учні нашого класу разом із батьками та класним керівником Ющенко Тетяною Іванівною відвідали обласний краєзнавчий музей. Спочатку нам провели екскурсію, під час якої ми дізналися багато нового і цікавого про Великдень. Потім почалося найцікавіше: для нас був проведений майстер-клас з писанкарства. Із великим задоволенням кожен із нас розписав собі писанку-оберіг. Всі учасники були у захваті від екскурсії.

Кармазиновська Софія

МІСЬКИЙ ПРОЕКТ «МИКОКОШИК» (8-Б клас)

Сонце нарешті яскраво засвітило над Миколаєвом і 8-Б знов зібрався разом. На цей раз ми відвідали Українську Академію Лідерства (УАЛ), що знаходиться поблизу гімназії. Там нас навчили робити справжні писанки. Працювали ми за допомогою писачка, воску та гарного настрою.

Майстер-клас проходив годину, за яку всі встигли проявити свої художні і творчі здібності, сфотографуватися та дізнатися трошки більше про писанкарство.

Всі виготовлені писанки студенти УАЛ відішлють учасникам АТО, як сувеніри та обереги і як маленьке нагадування про те, що тут їх люблять та пам’ятають.

Буслаєва Олександра

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС “БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА”
“Агенти Святого Миколая” - волонтери учнівського самоврядування гімназії посіли ІІІ місце у регіональному конкурсі “Благодійна Миколаївщина –2017” в рамках Національного конкурсу “Благодійна Україна”. Номінація “Молодіжна і дитяча благодійність”.
edCamp про День шастя

ЗДВР Колесніченко Н.Ф. презентувала результати соціального гімназійного проекту День щастя-2018 на афілійованій (не)конференції mini-EdCamp EdCoach School for happy teachers, яка відбулася 25 березня 2018 року у м. Київ

РОДИННЕ СВЯТО У 8-Б КЛАСІ

23 березня у гімназисти 8-Б класу запросили своїх батьків на фольклорне свято "У звичаях традиціях народу ти душу України пізнавай!". Під час цього дійства всі присутні потрапили на справжні Андріївські вечорниці, а потім і на свято Івана Купала. Саме такі дві вистави підготували талановиті восьмикласники разом із класним керівником Никифоровою Оксаною Валеріївною.

Разом із родинами учні пригадали українські традиції, звичаї, національні пісні і танці, віддали шану історії нашого народу.

МІСЬКИЙ ІСТОРИКО-ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ

З 15.11.2017 по 15.03.2018 в нашому місті проводився міський історико-патріотичний проект “Пишайся, місто, синами своїми!”, оголошений Клубом юних моряків. Проект було спрямовано на увічнення пам’яті воїнів, загиблих у зоні АТО.

Проект проходив у три етапи: пошукова робота на тему “Герої не вмирають”, створення музейного стенду і створення відеофільму.

Учениця 8-А класу Скіданова Катерина разом з батьком, Скідановим Дмитром Юрійовичем, працювала над створенням стенду.

Учні 9-А класу Ліщук Владислав, Красіворон Єва, Хоменко Дар’я створили електронну презентацію. Красіворон Єва, Хоменко Дар’я також створили відеофільм “Герої не вмирають”, присвячений пам’яті підполковника Саражана В’ячеслава Григоровича, командира патрульного батальйону військової частини 3039.

Дякуємо за кропітку пошукову роботу учням, батькам і керівнику проекту –вчителю історії, класному керівнику 9-Акласу Маханьковській Людмилі Йосипівні.

Сторінка 4 із 27 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Кафедри:
Адреса:

м. Миколаїв

пр. Корабелів 12-г

tel:

63-53-67,

63-64-88,

63-64-93

E-mail: gimnaziya3@ukr.net
URL: www.gimn3.edu.mk.ua

Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться