Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиAugust 15 2018 18:20:49
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Дистанційні курси
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
П'ятикласниця - кандидат у майстри спорту!

Нещодавно у Києві відбувся чемпіонат України із синхронного плавання серед юнацтва. Збірна Миколаївської області у загальному командному заліку посіда ІІІ місце. Серед спортсменок-учасниць - учениця 5-Б класу Христина Кононова, яка під час змагань виконала норматив кандидата у майстри спорту України!

Ми пишаємося нашою гімназисткою і бажаємо їй наступних спортивних перемог!

ГІМНАЗИСТИ НА ВІЙСЬКОВОМУ АЕРОДРОМІ (5-А)

Учні 5-А класу (класний керівник Карпенко Анна Яківна) відвідали військовий аеродром. Захопленню не було меж, бо дітям дозволили побувати на бортах літаків,гелікоптерів, відчути себе справжніми пілотами.

Дякуємо батькам п’ятикласників: Родіній Лілії Віталіївні та Хусаіновій Тетяні Григорівні за організацію цікавої екскурсії.

17 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку. До того ж, у різних містах України та світу проводять тематичні акції, флешмоби, паради, виставки та марші.

День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

Дякуємо усім гімназистам і вчителям, хто приєднався до флешмобу!

НАЙАКТИВНІШІ УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ «НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ»

Здається, тільки-но на гімназійній лінійці ми презентувати проект ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі». Та вже пролетів цілий місяць, і на лінійці ми нагородили відзнаками найактивніших учасників проекту. Саме ці гімназисти відгукнулися на ініціативу заступника директора Колесніченко Н.Ф. і залучилися до проведення уроків сталого розвитку у своїх класах:


6-А – Фішкова Карина, Калініченко Ганна

6-Б – Смирнова Наталія, Слесаренко Любов, Семенова Даша

7-А – Каратай Данило

7-Б – Прозапас Настя, Журавльова Валерія

8-А – Сюрченко Ліза, Алєйник Олексій

8-Б – Купенко Артем, Гандюк Іван, Кошаков Данило

9-А – Бешляга Ірина, Гіль Ганна

ГІМНАЗІЙНЕ СВЯТО «ДЕНЬ МАТЕРІ»

Гімназійна родина вітає мам гімназистів зі святом! Бажаємо добра і здійснення материнських мрій і надій!

Традиційно мами запрошуються до актової зали на святкову зустріч, де лунають слова подяки за їх прекрасних дітей. Вдячними словами всіх привітала директор гімназії М.Ф.Письменна. Заступник директор з науково-методичної роботи Коваль І.І. розповіла про наукові досягнення гімназистів і подякувала мамам за підтримку юних науковців. Про творчі досягнення гімназійної родини протягом року розповіла заступник директора з виховної роботи Колесніченко Н.Ф. і подякувала батькам, що залучилися до реалізації гімназистами соціальних проектів.

Учні 9-А класу напередодні свята провели дослідження, як гімназисти уявляють щастя своєї мами, і підготували відеоролик. Приємними несподіванками стали виступ танцювального ансамблю, що створився цієї весни у 8-Б класі під час підготовки до родинного свята, та «чоловіче» привітання від хлопців 11-А класу.

Дякуємо всім гімназистам, що залучилися до проведення свята!

Колесніченко Н.Ф., заступник директора з виховної роботи

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня вихованці гуртка виразного читання (керівник Дмитрієва Л.М.) підготували урочисту лінійку.

Уроки пам’яті пройшли у всіх класних колективах. Учні 5-А класу розповідали про участь дітей у військових подіях. Учні 6-А класу переглядали уривки художнього фільму «Кіборги» , діти також виготовили тематичні листівки, розповідь про дітей-героїв Вітю Хоменко і Шуру Кобера. Учні 6-Б класу співали воєнні пісні. Учні 11-А та 10-Б класів переглядали тематичне відео. Старші гімназисти презентували результати своїх досліджень під час роботи над міськими проектами «Пишайся, місто, синами своїми» (9-Аклас), «АТО... Перерва на війну» ( 10-А клас).

Колесніченко Н.Ф., заступник директора з виховної роботи

ПЕРЕДАЧА ЕКОЕСТАФЕТИ

Протягом п’яти років учні 10-А класу (класний керівник Ісаханян Оксана Олексіївна) об’єднували гімназистів навколо екологічних справ. Екопатруль приєднувався до районних, міських, обласних природоохоронних заходів, проводили акції у лісі, бесіди з мешканцями району, ініціювали збір гімназистами батарейок для утилізації.

В рамках екологічного місячника під час загальногімназійної лінійки учні 10-А класу передали естафету «Екопатруль» (форму та знаки відзнаки екологів) учням 7-Б класу (класний керівник Букова Тетяна Анатоліївна).

А досвідчені екологи-гімназисти 10-А класу отримали нагороду від громадської організації, що займається питаннями утилізації батарейок.

Колесніченко Н.Ф., заступник директора з виховної роботи

ВІТАЄМО!

Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації , обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді нагородив колектив учнів 7- Б класу – учасників агітбригади «ЕКО» за активну природоохоронну роботу в рамках обласного конкурсу колективів екологічної просвіти.

Склад команди: Ткач Аліна, Прозапас Анастасія, Волобуєв Микита, Чеботаєва Анастасія, Шевчук Дар’я, Капля Віктор

Керівник команди: Букова Тетяна Анатоліївна, класний керівник 7-Б класу, вчитель географії.

ГІМНАЗИСТИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МОЛОДІЖНОМУ ФОРУМІ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА

Триденний Форум відповідального лідерства у Миколаєві об’єднав учасників з усіх регіонів України:

 • 15 неймовірних спікерів – справжніх професіоналів у різноманітних галузях;
 • 18 навчальних та суспільно важливих локацій;
 • ранкова руханка з Олімпійським чемпіоном на Соборній Площі;
 • висаджено 5 га лісу, або 20 000 дерев під Новою Одесою;
 • вивезено понад 100 кубів сміття з пляжу «Чайка», 5 кубів із яких відсортовано.  Це було наймасштабніше облагородження пляжу за останні десять років;
 • соцопитуваня з 1500 миколаївцями;
 • тепла ватра у Парку Перемоги;
 • командотворення з скеледром та мотузковим парком.
 • Серед учасників Всеукраїнського форуму є наші гімназисти: Антонова Варя (10-Б) та Прохорова Настя (10-А).

  Колесніченко Н.Ф., заступник директора з виховної роботи

  ГІМНАЗИСТИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ПРОЕКТУ ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН /ЮНІСЕФ/

  21 квітня 2018р у м.Києві відбувся запуск другого етапу глобального проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson)! 

  Протягом першого етапу у листопаді-грудні 2017 року було проведено більше 1200 уроків для близько 25000 дітей у всіх регіонах України.  

  На участь у другому етапі подано понад 1300 заявок. Гімназія пройшла відбір, і була запрошена до участі у майстер-класі для вчителів.

  Протягом квітня - травня гімназисти приєднаються до «найбільшого уроку у світі». Під час годин спілкування та уроків «Основи здоров’я» гімназисти дізнаються про Глобальні цілі сталого розвитку. Ми отримали необхідні матеріали для проведення уроків і нагороди для гімназистів - активних учасників проекту.

  Під час участі у проекті ми приєднаємося до спільної доброї справи дітей із 189 країн, що входять до ООН.

  Крім того, у гімназистів є можливість приєднатися до всеукраїнського конкурсу проектів, що направлені на досягнення однієї або кількох цілей сталого розвитку, і отримати приз – безкоштовну екскурсію до Києва для команди проекту.

  Н.Ф.Колесніченко, заступник директора з виховної роботи

  Сторінка 2 із 27 < 1 2 3 4 5 > >>
  Кафедри:
  Адреса:

  м. Миколаїв

  пр. Корабелів 12-г

  tel:

  63-53-67,

  63-64-88,

  63-64-93

  E-mail: gimnaziya3@ukr.net
  URL: www.gimn3.edu.mk.ua

  Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться