Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курси · Щоденник Д/зMay 23 2018 23:20:51
Меню:
Гімназійні новини
Загальна Інформація
Умови вступу

Сторінка гімназиста
Фотогалерея
Батьківська сторінка
Наукове товариство
Наші досягнення

Дистанційні курси
Щоденник Д/з
Гість
Им'я

ПарольВи не зареєстровані?
Натиснить тут для реєстрації

Забули пароль?
Спитайте новий тут.
ГІМНАЗИСТИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МОЛОДІЖНОМУ ФОРУМІ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА

Триденний Форум відповідального лідерства у Миколаєві об’єднав учасників з усіх регіонів України:

 • 15 неймовірних спікерів – справжніх професіоналів у різноманітних галузях;
 • 18 навчальних та суспільно важливих локацій;
 • ранкова руханка з Олімпійським чемпіоном на Соборній Площі;
 • висаджено 5 га лісу, або 20 000 дерев під Новою Одесою;
 • вивезено понад 100 кубів сміття з пляжу «Чайка», 5 кубів із яких відсортовано.  Це було наймасштабніше облагородження пляжу за останні десять років;
 • соцопитуваня з 1500 миколаївцями;
 • тепла ватра у Парку Перемоги;
 • командотворення з скеледром та мотузковим парком.
 • Серед учасників Всеукраїнського форуму є наші гімназисти: Антонова Варя (10-Б) та Прохорова Настя (10-А).

  Колесніченко Н.Ф., заступник директора з виховної роботи

  ГІМНАЗИСТИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ПРОЕКТУ ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН /ЮНІСЕФ/

  21 квітня 2018р у м.Києві відбувся запуск другого етапу глобального проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson)! 

  Протягом першого етапу у листопаді-грудні 2017 року було проведено більше 1200 уроків для близько 25000 дітей у всіх регіонах України.  

  На участь у другому етапі подано понад 1300 заявок. Гімназія пройшла відбір, і була запрошена до участі у майстер-класі для вчителів.

  Протягом квітня - травня гімназисти приєднаються до «найбільшого уроку у світі». Під час годин спілкування та уроків «Основи здоров’я» гімназисти дізнаються про Глобальні цілі сталого розвитку. Ми отримали необхідні матеріали для проведення уроків і нагороди для гімназистів - активних учасників проекту.

  Під час участі у проекті ми приєднаємося до спільної доброї справи дітей із 189 країн, що входять до ООН.

  Крім того, у гімназистів є можливість приєднатися до всеукраїнського конкурсу проектів, що направлені на досягнення однієї або кількох цілей сталого розвитку, і отримати приз – безкоштовну екскурсію до Києва для команди проекту.

  Н.Ф.Колесніченко, заступник директора з виховної роботи

  СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ, ЗБІРКА«ДРУГ»

  25 квітня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга». На цьому заході була презентована збірка «Друг» Тетяні Купрієвич, до якої наші гімназисти створювали ілюстрації.

  Сучасна освіта надає нам можливості розкривати в кожному учні індивідуальні особливості, геніальність, креативність у реалізації соціальних проектів.

  Як координатор проекту «Друг», який має визнання в юних читачів і в сім’ях діточок із інклюзивною формою навчання, висловлюю слова вдячності авторці Тетяні Купрієвич, учням Тернопільської школи із поглибленим вивченням іноземних мов і вчителю Ользі Козак, що залучилися до нашого проекту, бібліотекарю Миколаївської гімназії №3 Остапенко Катерині Юріївні за популяризацію проекту.

  Найтепліші слова вдячності адресуємо юним ілюстраторам до творів збірки, учням Миколаївської гімназії №3:

  7-А клас – Панковій Катерині, Михайловій Марії, Вороні Вірі, Дементьєву Даніїлу,

  7-Б клас – Захаровій Марії, Журавльовій Валерії,

  10-Б клас – Іскімжи Анасасії, Євсєєвій Марії, Антоновій Варварі,

  а також фотокореспондентам - десятикласникам – Бездольному Вадиму та Петровець Аліні.

  З надією на реалізацію соціальних проектів за участю учнівського колективу Миколаївської гімназії №3, м.Миколаєва, України та Світу.

  Практичний психолог гімназії Склярук Оксана Володимирівна

  ЕКСКУРСІЯ ДО ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ (10-А,10-Б класи)

  За ініціативи міської організації ветеранів Афганістану 20 квітня відбулася екскурсія учнів 10 класів «Місця героїчної пам’яті Миколаєва». Керівник організації Паливода Сергій Миколайович разом із гімназистами поклали квіти до пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам. Потім усіх учасників екскурсії гостинно зустріла легендарна ОАЕМБ 79. Будні сучасних воїнів зацікавили дітей. Хвилюючим моментом стало відвідування пам’ятнику загиблим в АТО десантникам

  УЧНІ 5-А КЛАСУ ВІДВІДАЛИ «ЛАКТАЛІС»

  За ініціативи наших батьків ми відвідали підприємство « Лакталіс», адже саме там встановлено обладнання, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам. 

  Там нам розповіли як виготовляють молочні продукти, дотримуються вимог санітарних вимог. А наприкінці кожен учень отримав смачний подарунок.

  Куришко Артем, черговий командир

  РОДИННЕ СВЯТО (5-А клас)

  Наприкінці квітня класна родина 5-А класу зібралася на родинне свято. Ми підготували цікаві виступи: співали, танцювали, показували сценівки. Разом з батьками виконували завдання всіх конкурсів. А потім ми всі разом поласували смачними варениками та солодощами.

  Куришко Артем,черговий командир

  ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК /13 квітня 2018р.
  ДЯКУЄМО за підготовлені розваги:
  Учням 5-А класу за те, що навчили гімназистів танцювати старовинний український танець «Картошка» (класний керівник Карпенко Анна Яківна»);
  Учням 5-Б класу за виконання танцювальної композиції «Веснянка» (класний керівник Савчук Наталія Олександрівна);

  Учням 6-А класу за те, що навчили гімназистів народної пісні-гри «А ми просо сіяли», що є традиційною на Великдень (класний керівник Дмитрієва Лариса Миколаївна);
  учням 8-А класу за те, що активно залучили всіх присутніх до старовинного українського танцю « Гречаники» (класний керівник Литовченко Ольга Михайлівна);

  учням 8-Б класу за проведення козацьких розваг » (класний керівник Никифорова Оксана Валеріївна); Панченко Андрію ( 8-Б) за виступ із козацькою шаблею.
  Про вибір підручників 5, 10 класів
  Із витягом із протоколу засідання педагогічної ради можна ознайомитися за посиланням Скачати
  ДОБРІ СПРАВИ ГІМНАЗИСТІВ

  500 грн. з коштів благодійного ярмарку гімназисти передали товариству Червоного Хреста України, виявивши милосердя і доброчинність.

  Волонтери та співробітники товариства керуються принципами Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які ґрунтуються на захисті людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів. Всі ми знаємо, що саме ця організація перша надає допомогу постраждалим при надзвичайних ситуаціях та стихійних лихах.

  18 квітня 2018 року на державному рівні в Україні відзначається пам’ятна дата – 100 років з дня утворення Товариства Червоного Хреста України.

  Обласний конкурс «Педагогічний досвід освітян регіону - 2018»

  До уваги гімназійної родини відеофільм про педагогічний досвід учителя зарубіжної літератури, української літератури Дмитрієвої Лариси Миколаївни «Театральна педагогіка як засіб розвитку творчого потенціалу особистості учня в умовах інноваційного освітнього середовища».

  Побажаємо успіхів творчому вчителю під час участі в обласному конкурсі!

  Сторінка 2 із 26 < 1 2 3 4 5 > >>
  Кафедри:
  Адреса:

  м. Миколаїв

  пр. Корабелів 12-г

  tel:

  63-53-67,

  63-64-88,

  63-64-93

  E-mail: gimnaziya3@ukr.net
  URL: www.gimn3.edu.mk.ua

  Гімназія - це заклад, де якісно навчають і наполегливо вчаться