Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія по закладу · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курси · Щоденник Д/зFebruary 26 2018 05:30:07

Щоденник Д/з

Гімназійна КТС «ДОБРІ СПРАВИ»

ПРОЕКТ учнів 6-Бкласу «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ»

Увага КАРАНТИН

Відповідно до розпорядження в.о. міського голови від 02.02.2018 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої, позашкільної освіти м. Миколаєва, Миколаївському муніципальному академічному коледжі» та в зв’язку зі збільшенням показників захворюваності на ГРВІ й грип серед дітей та підлітків з метою запобігання поширенню захворюваності з 5 лютого 2018 року призупинено освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста, муніципальному академічному коледжі.

Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

До Дня безпечного Інтернету

Шановні гімназисти!

Із 05 до 19 лютого 2018 р. запрошуємо взяти участь у веб-квесті "Пригоди посіпаків у Галактиці Інтернет"

Корабель посіпаків вирушатиме до нової планети з 8 до 9 ранку відповідно до графіка:

05.02 - 06.02 - планета Флейм

07.02 - 08.02 - планета Дорвей

09.02 - 10.02 - планета Кіберхондрія

12.02 - 13.02 - планета Фейк

14.02 - 15.02 - планета Slammer

16.02 - 17.02 - планета Руткіт

Кращі з кращих отримають цікаві призи. Переможці будуть оголошені 19.02.2018 р.

П’ЯТІРКА КРАЩИХ
УЧНІ 10-Б КЛАСУ ВІДВІДАЛИ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

24 січня представники учнівського самоврядування 10-Б класу Калачова Валерія, Дейнеко Вікторія та Кириленко Владислав виступали на батьківських зборах. Це вже стало доброю традицією: третій рік поспіль ми розповідаємо батькам про свої досягнення та плани.

Цього разу ми поділилися цікавим досвідом свого соціального проекту «Коробочка добрих справ», що об’єднав три наші добрі справи, які ми реалізували протягом другої чверті.

Спільно з батьками та класним керівником Оксаною Володимирівною Склярук ми планували цікаві заходи на майбутнє, обговорювали проведення годин спілкування у другому семестрі з представниками різних галузей з метою вибору майбутньої професії учнями нашого класу.

Калачова Валерія,10-Б клас

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Влад Калашников (7-А клас) став переможцем регіонального чемпіонату України по боксу серед школярів і виборов путівку на Чемпіонат України.

РОДИННЕ СВЯТО (11-А КЛАС)

Учні 11 – А класу, готуючись до родинного свята, поринули у світ казки, адже новорічні свята – це завжди очікування дива. Творчі одинадцятикласники, перевтілившись у казкових героїв, створили чарівну виставу для глядачів – своїх родин. Отож, ми всі переконалися, що можна очікувати диво, а можна створити його власними руками. Головне – мати бажання подарувати близьким людям посмішки, задоволення і позитивний настрій. Бурхливими оплесками віддячили глядачі талановитим акторам.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ГІМНАЗІЇ!!!
ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ ВІДБУДЕТЬСЯ 2 ЛЮТОГО 2017 р. (п’ятниця)

17-00 - зустріч по класах

18-00 – святкова програма в актовій залі

Ювіляри цього року:

15-річний ювілей – перший випуск гімназії ( класні керівники Карпенко Г.Я, Колесніченко Л.І.)

10-річний ювілей ( класні керівники Ющенко Т.І., Букова Т.А.)

5-річний ювілей ( класні керівники Маханьковська Л.Й., Чередарчук М.В.)

1-річний ювілей – останній випуск гімназії(класні керівники Карпенко Г.Я., Куйбар Т.В.)

22 січня – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Виступ на гімназійній лінійці готували талановиті учні 9-А класу (класний керівник Людмила Йосипівна Маханьковська):

Ярошевська Лєра, Козуліна Дар’я, Бешляга Ірина, Гіль Ганна, Бондарук Софія, Красько Павло, Іваненко Денис, Романчук Настя.

Святковий флешмоб підготували учні 8-А класу (класний керівник Литовченко Ольга Михайлівна)

«Ланцюг єдності» об’єднав всіх учасників наприкінці гімназійної лінійки.

Дякуємо творчим учням за створення святкової атмосфери у гімназійній родині!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ДРУГ» ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКИХ ТА ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

19 січня, в останній день тижня мені пощастило бути присутньою на презентації книги «Друг». Проходило все у стінах актової зали Миколаївської гімназії №3, а фішкою цього заходу було те, що ми через Skype виходили на зв’язок з Тернополем.

Ініціатором написання цієї збірки оповідань стала Тетяна Владиславівна Купрієвич, через те що вона має дитину з обмеженими можливостями і знає як важко її дитині знаходити контакт із оточуючим світом, вона вирішила написати про те, що болить. Всі оповідання цієї збірки написані за схожим мотивом і читаючи їх, людина починає замислюватись над деякими речами.

Оксана Володимирівна Склярук разом із Тетяною Владиславівною вирішили залучити гімназистів до співпраці ... (Читайте далі)

Марина Мельничук, 10-Б клас

Сторінка 2 із 22 < 1 2 3 4 5 > >>