Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиJanuary 21 2019 13:26:49

ДО УВАГИ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ!
6-Б ВІТАЄ ВСЮ ГІМНАЗІЙНУ РОДИНУ ІЗ ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ!
Дякуємо 8-микласникам за цікаво проведений новорічний квест! Нам дуже сподобалось!

ДОБРА СПРАВА /5-Б клас
Миколаївська волонтерка Міла Юрченко на сторінці у Фейсбуці розповіла про співпрацю з учнями і батьками 5-б класу (класний керівник Гуцул Марія Володимирівна)

ДОБРА СПРАВА 7-А КЛАСУ

Учні 7-А (класний керівник Дмитрієва Лариса Миколаївна) відвідали дітей, що лікуються в онкологічному відділенні Дитячої обласної лікарні. Гімназисти подарували радість, навчили грати в нові ігри, подарували 40 книжок до ігрової кімнати і кілька кубиків Рубика. Приємно, що батьки активно приєдналися до доброї справи.

5-Б В МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНОМУ ТЕАТРІ ДРАМИ І КОМЕДІЇ
Участь Миколаївської гімназії №3 у міжнародному проекті

Миколаївська гімназія №3 продовжує  участь у міжнародному проекті «Голодомор, Голокост, Гулаг – трагедії ХХ століття на українській землі. Злочини тоталітарного режиму проти народу та людини». Проект започаткований завдяки підтримці Фонду прав людини Міністерства Закордонних Справ Королівства Нідерландів та за допомогою Інституту Юдаїки м.Київ. Гімназія була залучена до проекту завдяки МОІППО.

В рамках проекту учні гімназії відвідали другу частину виставки, яка розміщена у приміщенні загальноосвітньої школи №57. Друга частина виставки присвячена голодомору в Україні і називається «Голодомор – злочин проти людяності».

Протягом 1928-1934 років Україна пережила низку масштабних соціальних катастроф – абсурдне знищення найкращих селянських господарств під гаслами розкуркулення та колективізації, одночасно з цим терор та насилля були застосовані до української інтелігенції, церкви, малі діти відлучалися від батьківських родин. Усі ці дії кваліфікуються міжнародним правом як злочин проти людяності. Але найстрашнішим за наслідками злочином комуністичного режиму, є Голодний мор 1932-1934 років, що відповідно до Конвенції ООН 1948 визнаний українським законодавством як геноцид. До сьогоднішнього дня в певній частині нашого суспільства живе постгеноцидний синдром, національна трагедія не забувається.

Учні – призери олімпіад разом з вчителем історії і правознавства Маханьковською Л.Й. відвідали виставку, яку для гімназистів провели учні школи №57, які теж залучені до проекту.

5-А В МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНОМУ ТЕАТРІ ДРАМИ І КОМЕДІЇ
НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ КЛАСІВ З ІНКЛЮЗИВНОЮ ОСВІТОЮ/9-А - ДОБРІ СПРАВИ