Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаJune 17 2019 23:44:09

ФЕСТИВАЛЬ З ЧЕРЛІДИНГУ

24 травня в гімназійній родині вперше пройшов фестиваль з черлідингу. Це було потужно,яскраво та драйвово!

Дякуємо всім учасникам цього свята спортивного танцю!

ГІМНАЗІЯ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

Протягом квітня-травня гімназія приєдналася до реалізації міжнародного проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP» , проект реалізовують Американські Ради з міжнародної освіти, Посольство США та МОН. На засіданні педагогічної ради проект презентовано для педагогічного колективу. Гімназія отримала комплекти інформаційної друкованої продукції з матеріалами проекту, що доцільно для використання на багатьох уроках. Перші приєдналися до реалізації учні 6 -7 класів. Апробацію проводила заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна.

"Захищена праця молоді сьогодні - збережений трудовий потенціал для майбутнього"

Кожен роботодавець повинен пам'ятати, що використання праці неповнолітніх- справа відповідальна! На базі Миколаївської гімназії#3 сьогодні діяли інформаційні майданчики " Захищена праця молоді сьогодні - збережений трудовий потенціал для майбутнього" під керівництвом Головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області, Панкової Ірини Анатоліївни та практичного психолога Миколаївської гімназії #3, Янішевської Оксани Володимирівни. Гімназисти одержали роз'яснення з проблемних питань стосовно легальних трудових відносин між роботодавцем і неповнолітніми найманими працівниками у період літніх канікул. Активними учасниками інформаційно- роз'яснювальної роботи були учні 10-А, 10- Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б класів.

НАЦІОНАЛЬНА ПОДІЯ – ФОРУМ З МЕДІАЦІЇ

Делегація від гімназії взяла участь у Community Mediation International Forum, що відбувся 18 травня у Херсоні. Захід реалізовується в рамках українсько-німецького проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», до якого в цьому році долучилася гімназія. CMI Forum - без перебільшень, головна подія проекту. Це - майданчик для цікавих виступів, відвертого діалогу та активного обговорення кращого міжнародного й українського досвіду у сфері захисту прав людини, мирного врегулювання конфліктів та шкільної медіації. Гімназію представляли заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна, психолог Янішевська Оксана Володимирівна, учениця 8-Б класу Карпутова Даша.

ГІМНАЗІЯ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

Миколаївська гімназія №3 протягом квітня-травня долучилася до ініціативи ГО «ЕдКемп Україна» у партнерстві з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». На засіданні педагогічної ради проект презентовано для педагогічного колективу. Учні 10-х класів апробували інструменти: «Антикорупційний урок» та інтелектуальну антикорупційну гру у форматі «Що?Де?Коли?», що дало можливість в ігровій формі дослідити причини і наслідки корупції та розуміння можливості протидії цьому соціальному явищу. Апробацію проводили вчитель права Маханьковська Людмила Йосипівна та заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна

16 травня 2019 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка нагородили найкращих знавців української мови – переможців XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед переможців - учениця 9-а класу Рябчинська Дарья. Учні та студенти, переможці конкурсу, одержали дипломи, пам’ятні призи, додаткові заохочувальні нагороди. Наступний мовний «марафон» традиційно стартуватиме 9 листопада. Запрошуємо до участі!!

ВИСТАВКА ОДНОГО МИТЦЯ

В рамках гімназійного проекту «Виставка одного митця» творчі роботи Цвєтухіна Данила, учня 6-Б класу, були представлені гімназійній родині.

КНИГОМАНІЯ

Книгоманія пройшла вдало! В 2018-2019 навчальному році гімназисти грали у Книгоманію. Було весело. І місцями пізнавально. За час гри гімназистами було загадано сім літературних загадок. Велика подяка Шаргородському Іллі, Остапенко Тетяні, Ліщуку Владу, Томіліній Софії, Томіліному Олексію, Башинській Юлії, Огіренко Олені Олегівні за цікаві і красиві запитання. Розв’язувати їх було цікаво. А щодо відповідей, найактивнішими виявились учні 5-Б, 11-А, 11-Б, 6-А класів. У особистому заліку найактивнішими були Мойсеєва Софія і Горнецька Тетяна – 5-Б і Саркісян Сюзанна та Романовська Ірина, 11-А.

Сподіваюсь, що наступна Книгоманія в гімназії пройде не менш цікаво.

Бібліотекар

МІСЬКІЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ "ШКОЛА - ТЕРИТОРІЯ КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ"

У травні було підбито підсумки міського освітнього проекту "Школа - територія культурного життя". За участь у проекті гімназія була нагороджена подякою від Науково-методичного центру.

В рамках проекту, гімназійна родина нагородила творчих учасників грамотами: Дугіна Наталя - 5-А, Ніколенко Яна - 6-Б,Осадча Яна - 6-б, Крицька Лілія - 6-Б, Цвєтухін Данило - 6-Б, Залізняк Артем - 7-Б, Бойчук Катерина - 9-А,Вишнякова Валерія - 9-Б

ДЕНЬ ЄВРОПИ

17 травня 2019 року в Миколаєві вчетверте пройшла урочиста хода до Дня Європи. Миколаївська гіназія №3 та школа №47 представляли країну ЛИТВУ,

Висловлюємо подяку: учням 6-Б класу та класному керівнику Огіренко Олені Олегівні, учням 7-А класу та класному керівнику Дмитрієвій Ларисі Миколаївні, учням 7-Б класу та класному керівнику Плахуті Наталії Ярославівні, учням 8-А класу та класному керівнику Ющенко Тетяні Анатоліївні, учням 9-А класу та Литовченко Ользі Михайлівні, учням 9-Б класу та Никифоровій Оксані Валеріївні, учням 10-А класу та Маханьковській Людмилі Йосипівні, а також всім батькам, які долучилися до цього свята європейської єдності.

Сторінка 2 із 52 < 1 2 3 4 5 > >>