Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаMarch 28 2020 22:17:21
Порядок реагування на випадки булінгу

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
НЕуроки
КОНКУРСИ
Дарья Рябчинська, учениця 10-А класу перемогла у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика/ вчитель Литовченко Ольга Михайлівна
#Челендж_Добрі_справи
Учні 11-Б класу реалізували соціальний проект "Від серця до лапок" - відвідали мешканців Миколаївського Центру захисту тварин. Гімназисти пишаються, що допомогли понад 40 тваринам. Дякуємо батькам за підтримку нашої доброї справи! Робити добрі справи КЛАСОМ завжди КЛАСНО‼️ Дякуємо за відео Кулик Дарії/ класний керівник Марія Володимирівна Чередарчук
#Челендж_Добрі_справи
Учні 8-Б класу Миколаївської гімназії№3 реалізували соціальний проект "Дорогою добра". Дякуємо батькам за підтримку добрих починань, особлива подяка Олені Миколаївні Мельник! Робити добрі справи КЛАСОМ завжди КЛАСНО‼️ / класний керівник Наталія Ярославівна Плахута
ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого 2020 року Україна відзначатиме День Героїв Небесної Сотні. Під час Революції Гідності чимало людей віддали своє життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України, вони гинули від куль, побиття та відійшли у вічність пізніше - від отриманих на Майдані поранень. Народ назвав їх Героями Небесної Сотні.
Гімназія отримала сертифікат участі від організаторів
проведення Національного уроку “Моє майбутнє в Україні” (ініціатива Центру “Розвиток КСВ” спільно з Міністерством освіти і науки України). Вчитель географії Тетяна Анатоліївна Букова провела уроки у 9-А та 9-Б класах. Учні шукали відповіді на питання про свої здібності, можливості та чим вони хотіли б займатися у майбутньому, дізнавалися які професії існують сьогодні та як вони зміняться. А це розмова про соціальну та психічну складові здоров’я. Дякуємо #HealsthySchools_UA, #HS_UA за інформацію щодо можливості залучитися до цікавої події.
ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!
Адміністрація гімназії повідомляє, що навчальні занаття буде ВІДНОВЛЕНО в понеділок (17.02)
РУХАНКА
ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!
Адміністрація гімназії повідомляє, що карантин продовжено до 14.02. включно

Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

ВИСТАВКА МИТЦІВ 6-Б КЛАСУ
Колективна творчість 6-Б класу (кл.керівник - Гуцул Марія Володимирівна) зміцнює емоційне здоров'я - основа щасливого гімназійного життя.

Сторінка 2 із 65 < 1 2 3 4 5 > >>