Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиApril 21 2019 17:11:50

МІСЬКИЙ SТEM-ФЕСТИВАЛЬ
WASTE MANAGMENT SCHOOL RECYCLING 2019

Гімназійна команда "Еко-патруль" взяла участь у конкурсі соціальної реклами "WASTE MANAGMENT SCHOOL RECYCLING 2019" в рамках Всеукраїнського проекту School Recyclung.Класний керівник - Букова Тетяна Анатоліївна.

ЕКО-ПАТРУЛЬ - СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ 8-Б КЛАСУ

04.04 на засіданні педагогічної ради 8-Б клас (а саме Духіна Ліза, Перипелична Юлія, Чеботаєва Настя, Шевчук Дар'я) презентували свій соціальний проект "ЕКО-патруль" в рамках гімназійної КТС "ДОБРІ СПРАВИ".Класний керівник - Букова Тетяна Анатоліївна.

Вітаємо переможців ІV (підсумкового) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Рябчинську Дарью, ученицю 9 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради та Литовченко Ольгу Михайлівну, учителя української мови і літератури, учителя-методиста – ІІІ місце. (Наказ Міністерства освіти і науки України № 419 від 01.04. 2019 року).

КОНКУРС "АНГЛІЯ МОЇМИ ОЧИМА"

Учні 5-их та 6-их класів взяли участь в конкурсі "Англія моїми очима". Учасники проявили креативність та чудові знання лінгвокраїнознавста. Серед робіт були представлені малюнки з панорамами Лондона, символами історії та культури Англії. Учні гімназії під час участі в конкурсі виявили велику зацікавленість до англійської мови та культури . Роботи гімназистів були високооцінені організаторами конкурсу в номінаціях "The soul of the UK" та "The best view of London". Також учні гімназії показали високі показники, зайнявши місця в конкурсі.

І місце - Шкурат Анна (6-Б)

ІІ місце - Гакаленко Аліса (5-А)

ІІІ місце - Цвєтухін Даніїл (6-Б)

За підтримки представника Британського освітнього центру - Житник Катерини Павлівни

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

До уваги учнів та їх батьків!

20 квітня о 10.00

Миколаївська гімназія №3 запрошує Вас на День відкритих дверей.

У програмі:

1) Знайомство із закладом

2) Відкриття «Школи майбутнього п’ятикласника»

3) Екскурсія по закладу

Школа, яку Ви обираєте, визначить майбутнє Вашої дитини.

Раді будемо Вас бачити!

З повагою, гімназійна родина

Панорама педагогічної творчості

Педагогічна діяльність – процес постійної творчості. Без творчості неможливі ні виховний, ні навчальний процеси. За ініціативою педагогів гімназії нещодавно пройшов Місячник педагогічної майстерності. Цікавою була панорама відкритих уроків учителів: різноманітність методів, прийомів і форм роботи. Вчителі англійської мови Ісаханян О.О., Плахута Н.Я., вчитель математики Ющенко Т.І. залучили учнів 11 класу до інтеграції знань – урок математики англійською. Цікаво, актуально, професійно! Інтерес – це потужний стимул активності людини. Під його впливом психічні процеси відбуваються інтенсивно, а діяльність стає привабливою і продуктивною. Надзвичайно цікаво було на уроках біології у 9 класах (вч. Мазур М.А.), географії у 7 класах (вч. Косинська О.М.) не тільки учням, але й усім присутнім. ЦІКАВО, КОМПЕТЕНТНО, АКТИВНО, РІЗНОМАНІТНО, АКТУАЛЬНО, ВДАЛО, ЕФЕКТИВНО, ДОРЕЧНО, РЕЗУЛЬТАТИВНО – ось так можна сказати про форми, методи роботи, що були використані творчими вчителями Базулько Т.А., Никифоровою О.В., Коваль І.І., Колесниченко Л.І., Абрамовою О.М., Гуцул М.В., Гошко Н.О., Лук’янченко О.І., Маханьковською Л.Й., Буковою Т.А., Карпенко А.Я., Чередарчук М.В. Очевидно, що цінностям неможливо навчити - вони ретранслюються через поведінку, вони просто копіюються. А діти просто беруть приклад, приклад із захопленої своєю справою людини.

Вітаємо переможців районного етапу обласного конкурсу дитячого малюнку «Як я захищатиму Батьківщину»

Лебеденко Анна (6-А) - ІІ місце

Карась Максим (6-А) - ІІ місце

Смирнова Наталя (7-Б)- ІІ місце

Миськів Єлизавета (6-А) - ІІІ місце

Слесаренко Любов (7-Б) - ІІІ місце

Семенова Дар'я (7-Б) - ІІІ місце

Бажаємо успіхів у міському етапі! .

УВАГА!КОНКУРСИ!

Міський конкурс з інформаційних технологій.Положення.

Міський конкурс на кращий відеофільм.Положення.

КЛАСНА ГОДИНА У 8-Б - ТРЕНІНГ З МЕДІАЦІЇ

22 березня на класній годині, Карпутова Даша, учасниця проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», провела для 8-Б класу заняття з медіації.

Сторінка 2 із 49 < 1 2 3 4 5 > >>