Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиOctober 17 2018 10:11:35

МІЖНАРОДНА ШКОЛА З КУЛЬТУРНОЇ ДИПЛОМАТІЇ
З 20 по 27 жовтня 2018 року у Пущі Водиці (Київ) НЦ "Мала академія наук України" разом з Центром слов’янських мов «Славос» (м.Бидгощ, Польща) проводять Міжнародну школу з культурної дипломатії для підлітків віком 14-16 років .

Перейти до анкети

ГІМНАЗИСТИ – УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО УРОКУ ДОБРОТИ!

4 жовтня в школах України пройшов Всеукраїнський урок доброти ( гуманне та відповідальне ставлення до тварин). Вчитель гімназії Букова Тетяна Анатоліївна долучилася до всеукраїнської акції і провела Уроки доброти для учнів 6-А і 6-Б класів.

ДО УВАГИ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ, БАТЬКІВ І ГІМНАЗИСТІВ!

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В.Верещагіна до Дня захисника України, Дня Українського козацтва:

одноденна виставка «Козацькому роду нема переводу», де можна познайомитися з творами музейної колекції, які яскраво ілюструють історію козацтва. Глядачі матимуть змогу дізнатися про ідентику самобутнього українського козацтва, його традиції, образотворення козацької доби та розвиток українського мистецтва.

екскурсія «Українське козацтво в образотворчому мистецтві»

У музеї розроблено серію майстер-класів, під час яких відвідувачі можуть навчитися вирізати з паперу чи виконувати в техніці орігамі і штампування вітальні листівки та витинанки, прикраси, сувеніри.

Ці заходи можуть бути проведені як у музеї за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47, так і в приміщенні замовника за попереднім замовленням

Довідки за телефоном: 37-23-53

МІСЬКИЙ КОНКУРС «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

Роботи приймаються до 22 жовтня 2018 року.

МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МУЗИКИ

1 жовтня гімназійна родина відзначала День музики, який у 1975 році рішенням ЮНЕСКО визначений як міжнародне свято. Одним із ініціаторів його проведення став чи не найвизначніший композитор ХХ століття - Дмитро Шостакович.

Музичною лінійкою розпочалося святкування і продовжувалося під час музичних перерв, коли талановиті гімназисти виконали прекрасні композиції на саксофоні (Чиж Валерія,6-А) та на скрипці (Кирилова Маргарита і Цацук Марія, 9-А).

Окрасою свята стала пісня у виконанні чарівного тріо: одинадцятикласниць Шліхти Юлії, Антонової Варвари та вчителя музичного мистецтва Волошиної Олени Олександрівни:

Палітру живих кольорових мелодій,

Скарби почуттів, думи різних народів

Своїм слухачам даруватиме вічно

Незгасна барвиста веселка музична!

РОДИННЕ СВЯТО У ЛІСІ (5-Б)

ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ «ЛІДЕРИ МИКОЛАЇВЩИНИ»
28-30 вересня у Миколаєві відбувся ІІ учнівський зліт «Лідери Миколаївщини»: молодіжний флешмоб «Пісня єднання», тренінги з лідерства і командоутворення, спортивні змагання, посадка троянд у притулку для громадян похилого віку. Учнівське самоврядування гімназії представляв учень 11-А класу Коваль Ілля.
ДЕНЬ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня 6-А,6-Б,10-А,10-Б,11-А класів привітали з Днем людини похилого віку колишнього працівника гімназії Криницького Анатолія Федоровича.

ЕКСКУРСІЯ ДО КІННО - СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ /8-А клас /

8-А клас 28 вересня побував у кінно-спортивній школі. Враження були неймовірні!

Дякуємо Левченко В’ячеславу Миколайовичу та Левченко Тетяні Миколаївні за організацію екскурсії.

Сторінка 2 із 32 < 1 2 3 4 5 > >>

м. Миколаїв