Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиApril 21 2019 17:13:45

УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ

Гімназисти Гудима Кирило (9-А) та Карпутова Даша (8-Б) пройшли конкурсний відбір серед школярів з Херсонської, Одеської та Миколаївської областей і опинилися серед 30 вмотивованих школярів з Півдня України, які прагнуть навчитися захищати свої права та права інших, вирішувати конфлікти мирним шляхом. 14-17 березня гімназисти відвідали 4-х денний тренінг з шкільної медіації та прав людини, де навчалися в українських та німецьких експертів у сфері шкільної медіації, ненасильницького спілкування та правозахисту.

У січні 2019р навчання медіації було організовано і для вчителів. За підсумками конкурсного відбору 4-х денний тренінг пройшли заступник директора Колесніченко Наталія Федорівна та психолог Янішевська Оксана Володимирівна.

Надзвичайно щасливі і задоволені результатом заходу, який є частиною проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», що реалізовується командою Офіс Регіонального Розвитку у партнерстві з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland

ЗАХИСТ ПРОЕКТУ ПО ВИРОЩУВАННІ НАЙБІЛЬШОЇ КВАСОЛІ

Захист проекту по вирощуванню найбільшої квасолі у 5-Б класі. Вчитель - Букова Тетяна Анатоліївна

Вітаємо

П'ясковську Дар'ю за ІІ місце у конкурсі "Український сувенір"

Коновалова Павла (5-А) за ІІІ місце у Всукраїнському конкурсі творчих робіт "Новорічна композиція" .

РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРУ ПРОЕКТІВ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 6 ТА 11 КЛАСІВ

Результати вибору. 6 клас..

Результати вибору.11 клас.

16 березня в Миколаєві відбулося урочисте нагородження талановитих дітей Миколаївської області, які потрапили до Всеукраїнського проекту «Майбутнє України - талановиті діти 2019».

До книги потрапили і наші талановиті 5-тикласники!

Башиньска Юлія (5-А клас)

П'ясковська Дар'я (5-А клас)

Чамбул Діана(5-А клас)

Скрипачов Єгор(5-Б клас)

Колосовська Вероніка (5-Б клас)

20 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ ЩАСТЯ

20 березня - День Щастя, який для гімназійної родини поступово стає доброю традицією. Дякуємо організаторам свята, найстаршим гімназистам - учням 11-А та 11-Б класів та їх класним керівникам Ісаханян Оксані Олексіївні та Янішевській Оксані Володимирівні.

Переможці премії - Дарую Щастя 2019

Харичков Віктор

11-Б

Гоголев Іван

Катерина Бойчук - учениця 9-А классу, відзначена серед талановитих дітей нашої області! Стаття про творчість творчої гімназистки увійшла до книги «Майбутнє Миколаївщини – талановиті діти!»

В рамках гімназійного проекту «Виставка одного митця» творчі роботи Катерини Бойчук були представлені у березні гімназійній родині.

Вітаємо переможців районного етапу міського конкурсу "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!":

Слесаренко Любов (7-Б)

Мишкіну Поліну (7-А)

Рубай Марину (7-Б)

Бажаємо успіхів у міському етапі!

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ В 11 КЛАСАХ

На годині спілкування команда у складі хлопців 11-х класів відпрацьовували методи перенесення постраждалого/пораненого до точки(пункту) евакуації та подальшого транспортування. Ознайомились з матеріалом, та методиками перенесення постраждалих. Захід пройшов під керівництвом Янішевського Костянтина Сергійович, військового лікаря, учасника ООС. Гімназисти покроково відпрацьовували правила реагування в надзвичайній ситуації, вчились приймати рішення в команді. Ознайомились із теоретичним і практичним матеріалом на високому рівні. Класні керівники 11-х класів Ісаханян О.О. Янішевська О.В.

5-Б ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛІНИ КОСТЕНКО

5-Б ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛІНИ КОСТЕНКО.КЛАСНИЙ КЕРІВНИК - ГУЦУЛ МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Сторінка 3 із 49 < 1 2 3 4 5 6 > >>