Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · Вчительська · Дистанційні курсиOctober 17 2018 10:15:24

6 КЛАСИ.УВАГА!ДІТИ НА ДОРОЗІ!

Дякуємо Ніколенко Вікторії Іванівні ( Мама Ніколенко Яни, 6-б клас) за організацію зустрічі учнів 6-х класів із представниками Патрульної Поліції.

5-А. УВАГА!ДІТИ НА ДОРОЗІ!

Зустріч пятикласників з працівниками Патрульної Поліції. Дякуємо Вершицькій Оксані Миколаївні (мама Ільченко Софії) за організацію зустрічі.

МИКОЛАЇВ – НАЙЧИСТІШЕ МІСТО УКРАЇНИ ( 8-Б клас)

27-28 вересня 2018 року учні 8-Б класу Чеботаєва Настя та Духіна Ліза залучилися до тренінгу «Впровадження системи сортування відходів в закладах освіти, активізація учнів» в рамках проекту Let’s do it, Ukraine-School Recycling – шкільний марафон правильного поводження та роздільного збору відходів за підтримки Міністерства освіти і науки України та партнерів: громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine!», компанії PepsiCo в Україні, управління освіти Миколаївської міської ради та КУ "Агенція розвитку Миколаєва". Вже два роки як гімназисти залучилися до роздільного збору сміття, на території закладу є спеціальні баки з етикетками. Миколаїв – перше місто в Україні, де всі школи роздільно викидають сміття! І миколаївські школярі мріють, щоб наше місто стало найчистішим у країні. Учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника Букової Тетяни Анатоліївни вже третій рік є ініціаторами природоохоронних акцій у гімназії. Сьогодні під час години спілкування восьмикласники обговорили можливість введення штрафів і заохочень до учасників проекту щодо роздільного збору сміття, саме це є домашнім завданням після першого дня тренінгу.

РЕАЛІЗАЦІЯ МІСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ РОЗПОЧАЛАСЯ (7-Б)

Гімназисти розпочали реалізувати міський освітній проект «Школа- територія культурного життя», що об`єднав цього навчального року миколаївських школярів.

27 вересня учні нашого 7-Б класу ( класний керівник Наталія Ярославівна Плахута) завітали до школи мистецтв №2. Саме там проходив захід – знайомство з миколаївським митцем Дмитром Кременем (поет, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка) та знайомство з творчістю Андрія Антонюка (український живописець, що жив у Миколаєві, заслужений художник України, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка).

Цікавим цей захід був ще і тому, що на сцені виступали четверо учнів з нашого класу, що навчаються у школі мистецтв: Трофименко Настя, Федчун Ліна, Смирнова Марія, Залізняк Артем

ЧЕРГОВІ КОМАНДИРИ І ЧВЕРТІ 2018-2019 н.р.

ЧЕРГОВИЙ КОМАНДИР — це почесно і відповідально!

Вітаємо учнів, яких обрали черговими командирами

І чверть

5-А кл. - Новосьолова Марія

5- Б кл.- Зіневич Святослав

6-А кл. - Ожема Арина

6- Б кл.- Гуцул Ростислава

7-А кл. - Нікітіна Дар’я

7- Б кл. - Бекетов Іван

8-А кл. - Агафонов Кирило

8 -Б кл. - Кусов Станіслав

9-А кл.- Шпаков Олексій

9-Б кл - Kупріянов Владислав

10-А кл.- Ярошевська Валерія

10-Б кл.- Бородич Єлизавета

11-А кл.- Краєва Єлизавета

11-Б кл.- Петровець Аліна

КОРИСНА ЕКСКУРСІЯ УЧНІВ 5-Б КЛАСУ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21 вересня в світі відзначається Міжнародний День Миру

Дякуємо за участь у флешмобі учням: 7-А, 9-Б, 10-А,11-Б класів.

Дякуємо за виготовлення листівок для виставки "Заради миру" учням: 5-А, 6-Б, 7-А, 11-Б класів"

Дякуємо ведучим лінійки - учням 10-А класу: Волошину Дмитру та Ярошевській Валерії

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

21 вересня в Палаці культури «Корабельний» відбулося традиційне гімназійне свято – Посвята в гімназисти

Дякуємо учням і вчителям, що взяли участь у підготовці і проведенні свята:

Учні 11-А класу – Коваль Ілля, Звягінцева Юлія, Смирнов Владислав, Титаренко Всеволод

Учні 11-Б класу – Гоголєв Іван,Козакова Катерина, Резніченко Діана,Чеботар Ольга, Іванова Ірина

Вчителі: Олена Олегівна Огіренко, Ольга Михайлівна Литовченко, Лариса Миколаївна Дмитрієва,Тетяна Іванівна Ющенко, Олена Олександрівна Волошина, Марія Володимирівна Гуцул.

УЧНІ 7-Б ВІДВІДАЛИ ПОЖЕЖНУ ЧАСТИНУ

17 вересня в Україні відзначають День рятівника, тому учні 7-Б класу вирішили відвідати пожежну частину та привітати рятівників із професійним святом. Нас зустрів керівник частини Остафій О.І. та весь особовий склад. Вони розповіли про рятувальні машини та прилади, а також провели цікаве практичне заняття, навчили як рятувати людей з будинку під час пожежі, як використовувати пожежний шланг, як погасити пожежу і ще багато цікавого. Рятувальники запрошують всіх бажаючих до гуртка юних рятувальників, який існує в їхній частині і є безкоштовним. Ми привітали рятувальників, а вони пригостили нас смачними солодощами та соками. Дякуємо Остафію О.І. та організаторам:Смирновій Ю.Ю., Мельник О.М.,Семеновій Н., Остафій І.С. за чудовий та цікавий захід.

9-А КЛАС "УВАГА!ДІТИ НА ДОРОЗІ!"

Брейн-ринг "Правила дорожнього руху"

Ведучі гри: Рябчинська Дар’я; Карпович Анна, підготували цікаві ситуації з правил дорожнього руху,які треба було вирішити учасникам команд. Очолили командири: Шпаков Олексій і Салімов Ілля, а перемогла дружба.

Сторінка 3 із 32 < 1 2 3 4 5 6 > >>

м. Миколаїв