Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Газета · Бібліотека · ВчительськаDecember 16 2019 11:54:04

МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ

+ Титри Історія Еріка і Навалла

+ ФЕМІНІТИВИ - навчальні матеріали та відео

+ Усесвітній День Гідності - путівник

+ Інформаційний лист

+Презентація для вебінару

ЦІКАВА ПОДІЯ!
ЗАЛУЧАЄМО БАТЬКІВ ДО ЦІКАВОЇ СПРАВИ «HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ І РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ»

12 листопада на засіданні ради гімназії ЗДНВР Колесніченко Наталія Федорівна презентувала Всеукраїнську програму «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів», до якої долучилася гімназія (жовтень 2019-квітень2020), перші результати діяльності педколективу (за жовтень) та аналіз вхідного анкетування гімназистів 5-10кл з питань ЗСЖ.

Далі розмова продовжилася у класах на батьківських зборах. Обговорили батьки і відповіді дітей про значимість щоденного сніданку (Чи снідаю? Що снідаю? Що корисно на сніданок?) і переконалися у важливості ранкових музично-танцювальних руханок у гімназії (для багатьох дітей, це виявилися єдина активність протягом дня). І результатом стали пропозиції батьків щодо вивчення думки дітей з інших питань ЗСЖ і нові ідеї заходів проекту.

Разом значно краще і цікавіше діяти!!! Адже всі наші активності – заради здорових і радісних гімназистів.

ГІМНАЗІЙНА ВИСТАВКА «HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ І РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ»

Гімназійна виставка за матеріалами колективного планування у класних колективах «Про що мріємо» (збір дитячих ідей щодо активностей в рамках програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів», до якої гімназія долучилася (жовтень 2019-травень 2020) #Миколаївська_гімназія_3 #HealthySchools_UA. #HS_UA

5-Б НА ЕКСКУРСІЇ У КІННО-СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ

Учні 5-б відвідали Миколаївську дитячу кінно-спортивну школу. Дізналися багато цікавого про тварин та спробували погодувати коней. Дякуємо батькам Маріянчук О.В., Попова А.Ю.,Слюсаренко Є.О., СлюсаренкоМ.О. За допомогу в організації пізнавальної екскурсії.

АКЦІЯ "ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ"

Гімназійна родина підтримала ініціативу Миколаївської Обласної ради та ГО «Зелений рух» і приєдналась до збору посадкового матеріалу для вирощування саджанців дерев та подальшої іх висадки в парках Миколаєва та області. Під час час осінніх канікул гімназисти збирали горіхи, жолуді, каштани.

Ми дякуємо найактивнішим класам: 5-А,5-Б, 6-А, 6-Б,7-А, 7-Б, 8-Б, 11-А, 10-А.

ПРОЄКТ «Відновне правосуддя як інструмент забезпечення прав дитини»

У жовтні- листопаді проведені просвітницькі заняття для десятикласників Миколаївської гімназії № 3 в межах проєкту «Сприяння демократичним реформам в Україні: медіація як спосіб забезпечення права у відновному правосудді», що реалізується ВБО «Ініціатива заради життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Заняття з теми «Відновне правосуддя як інструмент забезпечення прав дитини» проводила юристка Валентина Ципляк. Розмова йшла про загальні права дитини, можливості захисту прав, обов’язки та відповідальність. Новою для підлітків була інформація про відновні підходи у вирішенні будь-яких конфліктів, в тому числі й про можливості застосування програм примирення (медіації) між правопорушником та потерпілим у випадку кримінальних справ (легкої та середньої тяжкості). Цікавою була інформація про життєві випадки роботи адвоката-медіатора у впровадженні відновного правосуддя.

Гімназисти отримали інформаційні буклети Миколаївської школи медіації, інформаційні листівки щодо реквізитів установ та закладів, куди можна звернутися із питань захисту прав дитині, інформаційні матеріали територіального управління вторинної безоплатної правової допомоги про порядок звернення за захистом порушеного права.

Заняття проходили в рамках викладання предмету «Громадянська освіта»(вчитель МГ№3 Маханьковська Людмила Йосипівна, за ініціативи залучення гімназії до нового проєкту ЗДНВР Колесніченко Наталією Федорівною. Гімназія налаштована і надалі продовжувати співпрацю з фахівцями Миколаївської школи медіації, адже це допомагає навчати підлітків ненасильницьким стратегіям вирішення конфліктів.

ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З ОСНОВ ЗДОРОВ'Я ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ/8-Б
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ПИСЕМНОСТІ

Ранок у Миколаївській гімназії 3 розпочався загальногімназійною співдією «Збери кирилицю». Щоб знайти літери, учням треба було виконати цікаві лінгвістичні завдання. І ось фотозвіт «Як гімназисти кирилицю збирали».

8-10 листопада у м. Миколаїв відбулася X Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», основний організатор – Миколаївський обласний центр туризму , краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

проводять з 2006 року. Заявки на участь у конференції надіслали 180 школярів з усієї України. У секції «Етнографічне країзнавство» свою роботу «Рибальство в селі Біляни Вінницької області в першій половині ХХ століття» презентував учень 11-А класу Миколаївської гімназії Іваненко Денис.

Сторінка 3 із 61 < 1 2 3 4 5 6 > >>