Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаMarch 29 2024 09:10:12

До уваги гімназистів! Районний і міський етапи Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
Напрямки:
Технічні науки (радіоелектроніка, електротехніка, промислова техніка, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка)
Природничі науки (сільське господарство, екологія, енергозбереження, медицина, біологія).
Технічні навчальні посібники.
Ігри та іграшки з елементами техніки (зразки саморобних ігор та іграшок, які відрізняються від існуючих оригінальністю задуму, новизною конструкції та художнім вирішенням задачі.)
Технічні моделі ( космічна техніка ,техніка майбутнього, історичні моделі)
Спортивно-технічне моделювання (Моделі суден. Авіаційні моделі. Автомобільні моделі. Моделі ракет. Стендові моделі.)
Архітектура та будівництво (макети та проекти всіх видів споруд, будівель, будівельних комплексів, фрагментів вулиць та міської забудови, залізничних вокзалів та ін. з елементами ландшафту або без них.
Декоративно-ужиткове мистецтво: (художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; в’язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м’яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста; вироби зі шкіри; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; паперова пластика та оригамі; вироби з соломки; ізонитка; лозоплетіння; вироби з природних матеріалів; інші техніки виконання)
ТЕРМІН подання робіт - до 20 березня 2013р
(ознайомитися докладніше з Положенням конкурсу можна у кабінеті педагога-організатора)
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.