Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 16 2024 10:55:41

Дистанційний супровід освітнього середовища психологічною службою

В період карантину психолог Миколаївської гімназії #3 підтримує активний зв'язок із
 учасниками освітнього середовища.
Тричі на тиждень на платформі Zoom проводяться динамічні групові заняття з учнями, які відчувають підвищений рівень тривожності через самоізоляцію. Проводяться з гімназистами корекційно-розвивальні заняття з метою підвищення мотивації до навчання, з розвитку навичок самоконтролю під час додержання режиму дня, формування сталих навичок раціонального розподілу навчального часу.
    Щодня за запитом на платформах  Skype/ Zoom надаються консультації сім'ям, проводяться дистанційні арт-терапевтичні майданчики, на яких взаємодіють психолог-учні-батьки-класні керівники.
  В дистанційному супровіді проводиться  психодіагностика з учнями.
 В рамках просвітницької роботи проводяться консультації та тематичні відео-поради для учнів, батьків, вчителів.
   В рамках самоосвіти психолог проходить навчання на дистанційних освітніх платформах EdCamp Ukraine, Prometheus, Всеосвіта.
Психологічна служба готова до співпраці з усіма учасниками освітнього середовища.
к.т. 0636472615 , ел.адреса: j0636472615@gmail.com психологиня, Янішевська Оксана Володимирівна

Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.