Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 24 2024 15:44:34

АКЦІЯ «БАТАРЕЙКА НА УТИЛЬ»: ЕСТАФЕТА ПОКОЛІНЬ
Екологічний проект «Батарейка на утиль» об’єднав гімназистів кількох поколінь. Ініціаторами виступили ще у 2014 році - учні 11-Б класу, у 2016 році уже учні 5-Б класу залучили всіх гімназистів, батьків і вчителів.
Справа в тому, що використані елементи живлення (батарейки) відносяться до першого класу небезпечних відходів. Кожна батарейка, потрапляючи в оточуюче середовище, забруднює біля 20 квадратних метрів ґрунту або 400 літрів води. Процес відновлення екологічного стану може тривати до 3 років. Проблема є актуальною і для Миколаївської громади.

Під час реалізації проекту ми:
• виступили на загальногімназійній лінійці з ініціативою прийняти участь в акції та розказали про шкідливість використаних батарейок при попаданні в ґрунт,
• встановили контейнери для збору відпрацьованих батарейок у гімназії, в під’їздах багатоповерхових будинків Корабельного району, де мешкають наші учні,
• у 2014р. зібрали 4,8 кг відпрацьованих батарейок та відправили зібрані батарейки на завод по утилізації небезпечних відходів до м.Львів, а 23 квітня 2016р. до міської акції «Батарейка на утиль», що присвячена Дню Землі, ініціативною групою 5-Б класу у складі Барладим Дарії, Прозапас Анастасії, Духіної Єлизавети, Пруднікова Андрія, Кусова Саніслава, Сачкової Анастасії, Чеботаєвої Анастасії (класний керівник Букова Тетяна Анатоліївна) передано на утилізацію майже 4 кг використаних батарейок, зібраних гімназистами.

Стаття розміщена

Фото до статті дивіться у фотогалереї за 2015-2016 н.р.
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.