Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 20 2024 13:08:23

Співочий фестиваль
У рамках декади кафедри словесності відбувся співочий фестиваль «Думи мої, думи мої…» за творами Тараса Шевченка.

У виконанні молодших гімназистів
Хитрук Тетяни (5-А),
Ігнатьєвої Анастасії, Семенової Катерини (6-А),
Буслаєвої Олександри, Ковалено Анастасії (6-Б)

прозвучали пісні, що вже давно стали народними, «Тече вода з-під явора», «Зацвіла в долині червона калина», «Зоре моя вечірняя».

Сьогодні, у буремні для України часи, Шевченко зазвучав по-новому у виконанні сучасних співаків.
Пісенну композицію «Гамалія» (музична обробка гурту «Фата моргана») виконали хлопці 11-Б класу Карпенко Дмитро і Фірсанов Нікіта.
Шевченкові роздуми про долю України «Бандиристе, орле сизий» (музика Ірини Білик) прозвучали у виконанні Деренюги Анастасії, учениці 11-А класу. Пророчі слова вірша «Мені однаково» на музику Марічки Бурмаки забриніли голосом Несен Аліни, учениці 10-Б класу.

Справжньою окрасою свята стали танцювальні композиції: балет «Садок вишневий коло хати» (музика Миколи Лисенка) у виконанні учениці 5-Б класу Карпутової Дар’ї і контемп «Не женися на багатій» (музика сестер Тельнюк) у виконанні учениці 9-А класу Школярової Юлії.
Великий Кобзар знову об’єднав гімназійну родину. Бо Шевченко – невичерпний і нескінченний. І ми вчимося до нього доростати усім життям!

Литовченко О.М., завідувач кафедри словесності

Фоторепортаж розміщено
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.