Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 25 2024 02:30:27

«ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ» ДЛЯ ГІМНАЗИСТІВ
Під час реалізації міської КТС «Шкільна родина» гімназисти знайомляться з успішними випускниками закладу.
На цей раз у гості завітала Колесніченко Ганна, випускниця 2010 року, що навчається в Інституті магістерської та післядипломної освіти університету банківської справи НБУ.
Економіка вабила дівчину ще з шкільних років: гімназисткою здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Молодь тестує якість», стала призером Всеукраїнського Турніру Юних Економістів, призером обласної олімпіади з економіки.
Ганна презентувала учням 11-класів навчальний курс для школярів «Фінансова грамотність», що дає знання про фінансові інститути і пропоновані ними продукти та усвідомлення відповідальності за наслідки своєї фінансової поведінки. Саме до впровадження цього курсу серед школярів Києва залучаються студенти – фахівці з економіки.

У рідній гімназії випускниця розповіла одинадцятикласникам про особливості здійснення платежів пластиковими картками, про оформлення банківських депозитів та операцій з обміну валюти, поділилася секретами обачливої фінансової поведінки. Під час практичних вправ гімназисти обирали найкращий банк для вкладення депозиту, з’ясовували, у якій валюті і за яких умов придбання сувенірів за кордоном обійдеться найдешевше...
«Фінансова грамотність» випускникам прийшлася до смаку і вони з цікавістю будуть очікувати на наступні заняття.
ДОВІДКА. Курс за вибором «Фінансова грамотність» впроваджується Міністерством освіти і науки України та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти за підтримки та у співпраці з Університетом банківської справи НБУ, Національним банком України та проектом USAID «Розвиток фінансового сектору» ( FINREP).
(див. фотогалерею сайту)
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.