Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 27 2024 00:10:04

Міс і Містер Музика
23 жовтня у Миколаївській гімназії №3 пройшов традиційний для п’ятикласників конкурс «Міс і Містер Музика». Третій рік поспіль наставниками юних артистів були одинадцятикласники.
У шоу взяли участь:
Рябчинська Дар’я, Мерлюк Єлизавета, ,Семенова Катерина, Попадіна Юлія, Кирилова Маргарита, Антропова Софія, Ігнатьєва Анастасія, Вишнякова Валерія, Висоцький Іван, Ложко Георгій.
Оцінювали виступи журі: Адова Єлизавета та Школярова Юлія – переможці Міс і Містер Музика 2011, Ірина Іванівна Коваль- заступник директора.
У першому конкурсі, під назвою «Мої таланти», кожен презентував себе. Хтось сам показував свої здібності, про інших – розповідали друзі.
У другому конкурсі учасники демонстрували знання сучасних виконавців.
Третій конкурс «Кліп» об’єднав артистів різного віку. Завдання: показати кліп на відому пісню чи мелодію з мультфільму.
Після конкурсу глядачі побачили блискучі виступи старших зірок гімназійної сцени : зворушливий контемп Школярової Юлії, пісню «Знаю» у виконанні Адової Єлизавети та запальний танок дівчат з 8-А класу.
Журі визначило переможців. «Міс і Містер Музика» стали Семенова Катерина та Ложко Георгій. Кожен із конкурсантів отримав свій титул у певній номінації та невеликі подаруночки на згадку про свято.

Месхія Діана, 11-А клаc, президент учнівського самоврядування.
(див. фотогалерею сайту)
Комментарії
Немає комментарів
Комментувати
Для комментування - зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.