Гімназійні новини · Фотогалерея · Екскурсія гімназією · Бібліотека · ВчительськаApril 26 2024 02:02:05

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ДРУГ» ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКИХ ТА ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

19 січня, в останній день тижня мені пощастило бути присутньою на презентації книги «Друг». Проходило все у стінах актової зали Миколаївської гімназії №3, а фішкою цього заходу було те, що ми через Skype виходили на зв’язок з Тернополем.

Ініціатором написання цієї збірки оповідань стала Тетяна Владиславівна Купрієвич, через те що вона має дитину з обмеженими можливостями і знає як важко її дитині знаходити контакт із оточуючим світом, вона вирішила написати про те, що болить. Всі оповідання цієї збірки написані за схожим мотивом і читаючи їх, людина починає замислюватись над деякими речами.

Оксана Володимирівна Склярук разом із Тетяною Владиславівною вирішили залучити гімназистів до співпраці та запропонувати їм намалювати ілюстрації до оповідань, які їм сподобаються. Відгукнулись учні 10-Б класу (Марія Євсеєва, Анастасія Іскімжи, Варвара Антонова), 7-А (Катерина Панкова, Марія Михайлова, Віра Вороніна, Данил Дементьєв), 7-Б (Марина Захарова, Валерія Журавльова). Кожна дитина, яка брала участь, пояснювала, чому саме це оповідання припало їй до душі та чому взагалі вирішила долучитись до цього проекту. Але тільки гімназистами справа не завершилась! Взяла участь маленька дівчинка з ЗОШ№48 (Лідія Немлій, що навчається в 4-Б класі) та учні ЗОШ №7 м. Тернополя.< /p>

Вже на презентації збірки «Друг» були присутні журналісти з каналу «1+1», дітки, що долучились, бібліотекарі з м. Миколаєва та місто Тернопіль, з якими ми вели пряму трансляцію. Все почалось із розповіді, чому ми взагалі тут зібрались, від нашого психолога Оксани Володимирівни та засновника цієї збірки – Тетяни Владиславівни, потім ми вийшли на зв’язок з Тернополем та почали запрошувати учнів для того, щоб вручити кожному збірку та послухати від них самих для чого вони брали участь, яке оповідання їм сподобалось найбільше і чому. Так само вчинили і діти з іншого міста, Оксана Володимирівна ставила їм певні запитання, на які ми отримували чіткі відповіді. А вже після цього ведучі проекту подарували кожному присутньому бібліотекарю таку саму збірку, як невеличкий презент.

Мені сподобався мотив цього заходу, люди почали замислюватись над своєю поведінкою і авторка сказала, що в її сина з’явилось більше друзів і це дійсно дуже класно.

Марина Мельничук, 10-Б клас