До уваги старшокласників
Прислано Admin на September 10 2013 08:12:04

        В рамках освітньої співпраці Польщі і України  розпочався проект «Шкільна Академія Підприємництва». В 2013 році до проекту залучені 24 області в Україні, в тому числі і Миколаївська. Нашому навчальному закладу запропоновано взяти участь у цьому міжнародному проекті.  1 вересня в гімназії  створений  Шкільний Клуб Підприємництва.

            Шкільний клуб підприємництва – це форма співпраці вчителів і учнів, яка охоплює різноманітні сфери і спрямована на поглиблення їх знань про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку. Стати членом клубу – це мати можливість  вчитися активності, успішності,толерантності, шани і зацікавленості до інших народів. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть не лише у навчанні, але й при виборі майбутньої професії.

          Ініціативних та підприємливих,  творчих,  здатних працювати у команді ми запрошуємо стати членами Шкільного  Клубу  Підприємництва..            Перше засідання клубу, урочисті збори відбудуться 10 вересня о 14.00 (після шостого уроку) в актовій залі гімназії. Детальну інформацію про клуб, статут клубу, оголошені конкурси ви можете дізнатися на сайті клубу за адресою в Інтернеті.

http://uspihxxi.blogspot.com/

           З приводу будь-яких запитань звертатися до керівників проекту: Печаткіної О.В. – вчителя економіки і Склярук О. В. – психолога гімназії.